Glavni meni

Udario me auto I pobegao

Započeo freepartyman, 31 Avgust, 2017, 21:07

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

freepartyman

Juce oko deset ujutru na ceraku me je udario auto I pobegao. Mialim da je c3 upitanju. Ja sam na vma operisan koleno mi je stradalo najvise jer me je udario sa strane. Postoji snimak iz gspa gde moze da se vidi tablica navodno treba mi neka veza u savskoj da se to sto pre obradi. Ako znate nekogpisite
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Boban_m

Uhh vazno je da si ostao ziv. Nadam se da nije strasna povreda. Brz oporavak!

Hurricane

Sranje covece, koja ulica na Ceraku? Koje boje auto?

Brzo se oporavi

Informisi ako nesto jos saznas i ako se moze pomoci, ja se stalno tu negde po brdima krecem..

Glava Dole

Uhhh brz oporavak zelim... a onda se toj somini krvi napiti...

Kostić



ako je lokalac mo¾e da se naðe bez murije, ako ga murija ne naðe, tj ako ima leða, a verovatno ima èim je pobego

freepartyman

Metalik sivi..tamo na ceraku na krivinama onim
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Kostić

pedesdvojka? tamo gde je szgo leteo drona? opi¹i malo bogatije dogaðaj, pravac odakle je i¹ao, vreme znamo, kako te dokaèio, jel izlazio iz parkinga, mo¾da ga negde neko vidi na parkingu, i ja sam u blizini a i èesto sam gore mogu da bacam oèi malo po parkizima pa ako ima o¹teæenja i poklapa se eto ti tablice. mada za to treba vi¹e ljudi i jedno par sati dru¾enja po kraju i mo¾da se i naðe. tom ulicom prolazi uglavnom lokalno stanovni¹tvo sa vidikurca i okoline do lav auta ili do ibarske

freepartyman

Usai je samo u moju traku..I udariio me je. Isao je iz pravca vidikovca ka lav autu. Da 52 ga je navodno snimila
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Kostić

znaèi lokalac. 10 sati verovatno ili nezposlen ili ¾ena. mo¾da je i¹ao i sa pijace ako je sa one strane ¾arkovo bele vode. prekopaj malo po oglasima mo¾da ga ima, gledaj lokaciju prodavca al odma da ga ne skine sa oglasa ako je tamo

viper

Brz oporavak ¾elim

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Kostić

#10
inaèe murija mo¾e da ga naðe u roku od odmah, ako hoæe, tj ako nema leða kod istih, pa ako ga ne naðe, skupi ekipu i naèulji u¹i po lokalu. isplivaæe kad tad. i proveravaj sve majstore, ako je neki skoro tj ovih dana bio na opravci, prodaju, dal je opravljan onaj koji se prodaje, bubanj potok subotom, sve vezano z a ovaj kraj. ne mo¾e da nestane, osim ako ga ne zapali na livadi ili otera u salo, a nema ih iljadu u ovom kraju, pa onaj koji nije tu, bude sumnjiv i bla bla... to sve ako ga murija ne naðe, tj ako ga veæ nije na¹la, a trebalo bi da jeste

freepartyman

Snimak postoji u savskoj treba da se pregleda
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Dukags

Divna zemlja u kojoj ti treba veza da policajci pokrenu dupe, da se pregleda snimak, da poku¹aju da naðu bitangu iako su dva krivièna dela u pitanju, divna

Kostić

jebiga, tako je to u privatnoj dr¾avi. treba da se pregleda i da se vidi ko je. ako je roðak, ne mogu da ga naðu, ako nije roðak, onda znaju ko je ,a ako nije prijatelj, uspe¹no je uhvaæen. inaèe po sistemu ubaci model auta i boju ispadne koliko ih ima u kraju i naðe ga za ¹es minuta.

Hattrick

Au sranje covece, nadam se da nisi mnogo povredjen i da koleno nije mnogo sjebano.  :(
Ako bilo kako mogu da pomognem, imas broj.  [thumb_up]

stilgar

Citat: kosta66 poslato 31 Avgust, 2017, 22:30
jebiga, tako je to u privatnoj dr¾avi. treba da se pregleda i da se vidi ko je. ako je roðak, ne mogu da ga naðu, ako nije roðak, onda znaju ko je ,a ako nije prijatelj, uspe¹no je uhvaæen. inaèe po sistemu ubaci model auta i boju ispadne koliko ih ima u kraju i naðe ga za ¹es minuta.
Citat: kosta66 poslato 31 Avgust, 2017, 22:12
inaèe murija mo¾e da ga naðe u roku od odmah, ako hoæe, tj ako nema leða kod istih, pa ako ga ne naðe, skupi ekipu i naèulji u¹i po lokalu. isplivaæe kad tad. i proveravaj sve majstore, ako je neki skoro tj ovih dana bio na opravci, prodaju, dal je opravljan onaj koji se prodaje, bubanj potok subotom, sve vezano z a ovaj kraj. ne mo¾e da nestane, osim ako ga ne zapali na livadi ili otera u salo, a nema ih iljadu u ovom kraju, pa onaj koji nije tu, bude sumnjiv i bla bla... to sve ako ga murija ne naðe, tj ako ga veæ nije na¹la, a trebalo bi da jeste
CSI in Vidikovac by Kosta66
! No longer available
freepartyman zelim ti brz oporavak.


UFF

zensko ili neki gay cim vozi c3

freepartyman ce da pretekne, jak je on, ali bi voleo da navatamo vozaca

freepartyman

U savskoj postoji snimak samo jos ds ga pregledaju I procitaju tablice
I became a beast to rid myself the pain of being a man

con3

Angazuj se odmah nemoj nista da cekas ,taj snimak moze veoma brzo da nestane.Svedoke odmah prikupljaj.

Kanarinac

Poslednjih 10 dana ja vozim sivu c3ku :D Aj obraticu malo paznju, ali mislim da ga je steknuo negde , sigurno se nece istim ulicama voziti. Treba nekoga iz savske pojuriti