Glavni meni

V ili redni, pitanje je sad !

Započeo Hurricane, 25 Jul, 2017, 20:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Lepo sam napisao i priznao da nisam naucio da ga vozim. Imao sam kontantan utisak da mi prednji tocak bezi i nikad nisam smeo da zalegnem kako treba. Manite se citanja. Probajte pa sudite. Meni nije legao. Moozda je do mene, mozda do guma....ali se nismo voleli.

Lazic

Citat: Boban_m poslato 26 Jul, 2017, 20:53
Bas zbog jakog motornog kocenja krivinarenje sa V je pjesma. To vidis kad ides iza nekog ko zna da vozi, stopka se ne pali. Pri tom mislim bas na peglanje ne na penzionersku voznju.
Kad se lepo pegla mora i lepo da se koèi... ;D Mada znam na ¹ta misli¹ i taèno je, ali ipak to ne mo¾e da bude ba¹ ba¹ peglanje... ;D Jedva èekam jednog lepog dana da se pojurimo po nekom lepom planinskom putu... ;D Sa dobrim ma¹inama... ;D :-*


@Gavra:
Pusti Mihajla, ne zna on kako vozi¹... ;D

Boban_m

Imamo drugaciju definiciju peglanja. Peglanje nije trkanje za svaki sekund nego brza ali tecna voznja.

Gavrolini

Ja i ne tvrdim da dobro vozim. Samo tvrdim da sam taj motor vozio losije nego bilo koji r4. I da sam cak sa krmacom cbr100f prolazio brze krivine.

Hurricane

Citat: Laziæ poslato 26 Jul, 2017, 21:25
Citat: Boban_m poslato 26 Jul, 2017, 20:53
Bas zbog jakog motornog kocenja krivinarenje sa V je pjesma. To vidis kad ides iza nekog ko zna da vozi, stopka se ne pali. Pri tom mislim bas na peglanje ne na penzionersku voznju.
Kad se lepo pegla mora i lepo da se koèi... ;D Mada znam na ¹ta misli¹ i taèno je, ali ipak to ne mo¾e da bude ba¹ ba¹ peglanje... ;D Jedva èekam jednog lepog dana da se pojurimo po nekom lepom planinskom putu... ;D Sa dobrim ma¹inama... ;D :-*


@Gavra:
Pusti Mihajla, ne zna on kako vozi¹... ;D

Kog Mihajla?

Kostić

boktejebo, ovaj na¹ gavra sve zna. èudi me da nije neki svecki ¹ampion. sveti sava da mu pozavidi :)

Gavrolini

Alkosu procitaj sta pisem...pisem svoja iskustva. A ne ono sto sam cuo ili video sa ivicnjaka kako drugi voze. Jebe mi se sta pise u testovima, casopisima, sta pricaju stare kajle. Znam sta sam vozio i kako mi je leglo. To sto si ti prvi motor kupio u 60.godini. Izmenjao 5 komada od toga samo jedan bio ispravan i pristojan je vec druga prica. Zuti suzuki je bio ok. Sve ostalo su bili krsevi koji ne vrede ni 300e.

UFF


feelgod

Citat: Gavrolini poslato 27 Jul, 2017, 00:49
Alkosu procitaj sta pisem...pisem svoja iskustva. A ne ono sto sam cuo ili video sa ivicnjaka kako drugi voze. Jebe mi se sta pise u testovima, casopisima, sta pricaju stare kajle. Znam sta sam vozio i kako mi je leglo. To sto si ti prvi motor kupio u 60.godini. Izmenjao 5 komada od toga samo jedan bio ispravan i pristojan je vec druga prica. Zuti suzuki je bio ok. Sve ostalo su bili krsevi koji ne vrede ni 300e.
Vredeo Domi 600E

Kostić

o falim te kurcu da je bar jedan bio ok. biæe neki smak sveta. gavra ipak nije opljuvo sve motore na forumu! :) èitam mamlaze, nego te podjebavam zato ¹to mi pljuje¹ srada i kavasaki :-*

Lazic

Citat: Boban_m poslato 26 Jul, 2017, 21:44
Imamo drugaciju definiciju peglanja. Peglanje nije trkanje za svaki sekund nego brza ali tecna voznja.
Ne prièam o trkanju, al' dok ti koèi¹ motorom pre krivine ja proletim pored pa onda legnem na koènice.. ;D Opet, znam o èemu prièa¹ i ja se trudim da ¹to manje koèim(koèenje je bolno pretvaranje para u toplotu), al' ne vredi, budala mora da zavræe gas pa to ti je... ;D   :-*


@Uragan:
Zna¹ kako Gavra vozi? ;D

Kostić

ko rosi? ne, ne. bolje ko d¾arvis rosi boy :)


laziæu, tebe mo¾e svako da obiðe i u krivini i na pravcu. nemoj da se te¹i¹ da si neki maestro na toj kofi. nego te volimo pa te pu¹tamo da dominira¹ :)

Lazic


Kostić

a peglanje je kad ¾ena uzme peglu pa ti opegla ko¹ulju. i ko ¹to boban reèe, nije trik u vatanju bodova na takmièenju, nego u u¾ivanju u preciznoj i brzoj vo¾nji. mnogo ljudi obara motocikl bez potrebe, dok neki ne obore ko da misle da su rosi, pa ih onaj ¹to ne zale¾e proðe u krivini i nasmeje se sebi u kacigu...

Lazic

Ja odgovorio Bobanu al' ti ne èita¹... A ovo drugo ako sam te i¹ta razumeo ko obara, ko koga obilazi... ;D

Kostić

setio sam se kad su neki i¹li namore, pa jedan obaro u krivine samo ¹to ne padne jer skoro pa stane u istoj, a drugi ga obiðe u istoj a ne obori motor na zemlju :)
sme¹no je to ¹to je taj ¹to stane u krivini a obori na zemjlu imi motor sa one nalepnice dotore i te trireaji, pa mi sme¹no :)
setio sam se i druge dvojce, al neæu o njima, jedan æese ljuti :)

Lazic

Legao sam jednom u sred serpentine jer sam previ¹e usporio... ;D

Gavrolini

Citat: kosta66 poslato 27 Jul, 2017, 08:10
o falim te kurcu da je bar jedan bio ok. biæe neki smak sveta. gavra ipak nije opljuvo sve motore na forumu! :) èitam mamlaze, nego te podjebavam zato ¹to mi pljuje¹ srada i kavasaki :-*
Srad i kawasaki i kad su bili novi nisu bili ni za kurac. Srad600 je dobar samo za pucanje po skupovima. Za voznju 0 bodova. Kawasaki isto samo nije ni za pucanje.  I to sto pljujem tvoje krsine ne znaci da pljujem sve motore i ne pokusavaj konstantno da uvuces druge ljude.

Kostić

ðe sam ja proguro i popo tog srada i po blatu sgovno gume i po lepo vreme. i kolko sam se navozo snjim. i muèio ga ko neprijatelja.


pa da, moje pljuje¹, a tvo je valja kad proda¹ olupinu od motora drugaru na forumu bez pola delova koji ne lièi ni na reciklomobil. mo¹ ti sinko da pljuje¹ do sutra. ja se vozim gde oæu kad oæu i kako mi se oæe, alat ne nosim.

Lazic