Glavni meni

Hayabusa delovi

Započeo freepartyman, 02 Jul, 2017, 21:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

freepartyman

 Treba mi vizir,nosac tablice,desni retrovizor,desni footpeg i suvozaceva oba. U pitanju je 2006to godiste. Hitno ;D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hattrick

Imam vizir, dacu ti ga na poklon. Ovo drugo, parola snadji se :D.

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

freepartyman

Hvala kolegi Hattricku jos jednom 👌👌

Svi delovi nadjeni 😁

I sa novim vizirom :)

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hattrick

Nema na cemu, bitno da je brzi voz spreman za put  ;)

Glava Dole

Ljudina je hattrick :) Ti teras sad njegov vizir, ja njegove svecice :) I dalje ne mogu da verujem da se iscimao zbog nekog koga nikad nije cak ni upoznao i jurio vozace busa po autobuskoj da me ne zakaci vikend kad nije hteo dupali, upakovao, poslao i poklonio toliko ispravnih svecica :) Znaci moram opet da ponovim da se ne zaboravi... respect, tvoj sam duznik  [klanjam_se]

Hattrick

Ma kakav duznik, ne zajebavaj, sve su to sitnice. Meni kad je bio potreban jedan feder, Goran iz Vojske mi je takodje poslao za Dz, u roku odmah. Kada mi je potrebna pomoc kad sam demontirao motor, UFF se odazvao bukvalno istog trenutka, Juga se cimao kombijem iz Zemuna odande i nazad, tamo na licu mesta dosli i Glen i Andreja, bas su mi pomogli kao najrodjenijem. Tako da za ljude sa ovog foruma, sta god je u mojoj mogucnosti da mogu da ucinim, uvek sam tu. Samo opusteno.  ;)

FANTOM

    Ijao kakva Hayabusa  [balavi] ne znam zasto al ovaj motor mi se mnogo svidja. Nazalost nisam imao priliku ni da sednem da vidim kako izgleda sedeti na tom spejs satlu  [klanjam_se]

freepartyman

  Motor je ogroman , tezak i dugacak. O snazi ne treba govoriti mnogo. Idem za koji dan na more hayabusom pa cu pisati malo vise o putovanju.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hattrick

Ako nisi uradio pre puta, ne bi bilo lose da uradis, Hayabuse jako jebe vaporlock zbog filtera goriva, kako unrestricted modele sa spoljnom pumpom, tako i ove sa unutrasnjom. Malo se filteri zaprljaju, i cim creva nisu dupke puna, napolju vrelina, a agregat usijan, vaporizuje se gorivo u njima i pri punom gasu samo "ugasi" kao kill switch da si pritisnuo. To je poznat problem na njima u svim generacijama. Izvadis pumpu za gorivo iz rezervoara, iseces lagano dremelom onaj plasticni deo gde je filtercic za gorivo, njega izbacis, lepo sve ocistis, i ponovo taj plasticni rezervoarcic gde je bio filter zavaris kod plasticara, kako je bilo, i sve montiras nazad. Na crevu koje izlazi iz rezervoara a ide u dizne preseces gde ti odgovara, i montiras spoljnji filter goriva od nekog auta od 2.000ccm. I vise nikad u zivotu ne osetis vaporlock u punom ubrzanju.  ;)

Biker-Boy

Citat: FANTOM poslato 04 Jul, 2017, 14:10
    Ijao kakva Hayabusa  [balavi] ne znam zasto al ovaj motor mi se mnogo svidja. Nazalost nisam imao priliku ni da sednem da vidim kako izgleda sedeti na tom spejs satlu  [klanjam_se]
Ja sam sedeo na njemu, motor je extra, udoban, masivan, sve na svom mestu, pregledno, prava pravcata Sport Turing masina+sposobna za manijacke brzine, legao mi je ko budali samar,
a stvarno i jesam budala, drugar mi nudio da probam, a ja budala nisam hteo, racunao sam kao smoricu se do jaja kad posle sednem na svoj tadasnji GS500E :D
I feel the need..... the need for speed !!!

Major

Citat: freepartyman poslato 04 Jul, 2017, 19:47
  Motor je ogroman , tezak i dugacak. O snazi ne treba govoriti mnogo. Idem za koji dan na more hayabusom pa cu pisati malo vise o putovanju.

Dobro motorce :)
Cekamo putopis :D

Hattrick

Obavezno putopis i puno slika  :)

freepartyman

 Vozalo se danas 😁







I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

ruzna mrcina
svi eRovi na kojima si do sad pozirao si bili bolji od njega

Major


Biker-Boy

De ruzna, Hayabusa je bas lepa, jedino sa onim poklopcem zadnjeg sedista ruznjikavo izgleda
I feel the need..... the need for speed !!!

milomir22

Hayabusa i onaj stari gsxf 600/750 su vrhunski motori ogavnog izgleda, mozda i 2 najruznija suzukija ikada. Ali, posle nekog vremena, zavolis ih kao dobru a ruznu zenu. Jebi ga, nije ona kriva sto je ruzna, a radi sve ono sto cini dobru zenicu.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

freepartyman

#18
Do teretane I do ade ..lajv  :)



A sad malo vise o motoru,sto ga vise gledam sve mi je lepsi..zadnji deo je problematican jedino..pravi muski motor za malo vislje I krupnije vozace..polozaj vozaca izduzen ,inace ceo motor je dugacak sto verujem da doprinosi stabilnosti pri vecim brzinama..ova ima dva akrapa pozadi,koja non stop pucaju kad se pusti gas  [dancing] Za suvozaca bolji od vecine r_ova,sedista su mekana I velika..bas udoban motor za mene koji sam navikao na sportska sedista. Bice jos utisaka..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

FANTOM

     A ludilo moracemo jednom prilikom da zablejimo makar da sednem :D inace ovi sto vicu tezak ma daj sta tezak budi ti jak pa nece da ti bude tezak :D . Moja Suzana je ko mrcina teska , pa se opet ja slatko navozah. A verujem da je Hayabusa i laksa od moje Suzane  [cheers]