Glavni meni

Moto Sajam BG

Započeo Patrick Wilding, 01 Mart, 2011, 18:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

na moju moze da se udje 3 puta za 24h
gasparova isto.. ili njegova nema limit neznam parking ispred sajma vam je besplatan a unutra je 100din/sat

ko hoce moze da se ciganise pa da onaj ko udje donese i proturi propustnicu nazad kroz ogradu sledecem

RRa¹ko

ma isao bi samo da vidim BMW S1000RR  [balavi] [balavi] [balavi] iako nije u bmw bojama [facepalm] al sta je tu je..

cika zuba

Citat: RRa¹ko poslato 25 Mart, 2011, 01:01
ma isao bi samo da vidim BMW S1000RR  [balavi] [balavi] [balavi] iako nije u bmw bojama [facepalm] al sta je tu je..

ma i u ovoj boji je zlo i naopako... :) be bih imao nista protiv ;)
[/

cone

a kad se setim sajma 2008 god, cela hala 1, sve noviteti, milina bila, a ovo sad . . . .

cone

2009. god, pardon

UFF

2009  [thumb_up]
2010  [thumb_down]
2011  [facepalm]

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: SSZGO poslato 25 Mart, 2011, 07:12
Citat: UFF poslato 25 Mart, 2011, 01:28
2009  [thumb_up]
2010  [thumb_down]
2011  [facepalm]
2012 [unistenje]
2013




(ako ne vidite nista...to je u redu. Nije problem sa vidom vec sa sajmom motorcikala u BGDu)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

kolko ja znam za motore se parking ne placa :D

Tamanitu

Citat: johnynovak poslato 25 Mart, 2011, 10:52
kolko ja znam za motore se parking ne placa :D
Jel to sigurica info? Motorom se prolazi pored rampe na foru, ili ne neplaæuju motoristima?

dzimika

pa znas kako, bilo koje prethodne godine se motorom prolazilo pored rampe samo, idem danas posle posla pa cu saznati i javiti

dzimika

sto se tice ulaska na sajam motorom, moguce je bez ikakvih problema, cak obezbedjenje vas usmeri na izbetoniranu stazicu koja se nalazi skroz desno pored rampe

sajam kao sajam zivo sranje, izlozili su sve vece prodavnice ali nema nekog prevelikog izbora, ko ide da bi gledao motore bolje da ne gubi vreme, ko ide da gleda hostese mozda ima nesto da probere, a ko ide da gleda kola verovatno ce naci nesto po malo povoljnijoj ceni na sajmu, u svakom slucaju ulaznica je preskupa za ono sto se moze videti

postavicu par slika kasnije

SSZGO

ja bio na sajmu i kupio nocare za sunce ;)

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Milo¹*

Slabo... stvarno slabo... Zgurali su moto program gore, ne mo¾e 2 èoveka da se smesti..
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

BANE BROTHERHOOD

JEBEM TI OVAKAV SAJAM .........ZLO  BRE !!!!! [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

mi¹ko_kolo

Kol'ko vidim-tuga! Sad razmi¹ljam da li uop¹te da idem i da se guram sa narodom. Ionako mrzim gu¾ve, jo¹ ako treba da idem ni zbog èega, pffffff...  [thumb_down]

Milo¹*

devojke su dobre, ima nekih sa halterima... a spazio sam neke i u ¹orcu :D
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

dzimika

Citat: Milo¹*bandit poslato 25 Mart, 2011, 21:03
devojke su dobre, ima nekih sa halterima... a spazio sam neke i u ¹orcu :D
gde si video te sa halterima? :D

danas nije bilo zive duse, tj kolko god da je bilo ljudi  nije bilo guzve, mada gore na terasi 2 coveka se jedva mimoilaze :(

dzimika

#118
evo gaborovog motora na standu euro petrola




evo malo opreme



i par motora









ЯЭВОЛУТИОН

Ja sam nesto hteo klinca da vodim u ponedeonik...ali sada ste mi sjebali plan....nesto mi se ne ide
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11