Glavni meni

17 jun-subota.pored morave staro mesto.

Započeo goranvojska, 27 Maj, 2017, 10:19

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

opa, mare ima novu ljubav. nemoj da se irena uvredi za ovakav poziv, pa otrièi debelom zmaju u zagrljaj  ;D

mareskin

Citat: kosta66 poslato 13 Jun, 2017, 16:37
opa, mare ima novu ljubav. nemoj da se irena uvredi za ovakav poziv, pa otrièi debelom zmaju u zagrljaj  ;D

©ta æu kad sam debeo èovek, pa imam veliko srce :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

DebeliZmaj

Citat: kosta66 poslato 13 Jun, 2017, 16:37
opa, mare ima novu ljubav. nemoj da se irena uvredi za ovakav poziv, pa otrièi debelom zmaju u zagrljaj  ;D

da ne preterujemo ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

¹to zmaje preterujemo? pa ¹irimo ljubav a ne kurcu inat .... ah da, ti si se zalepio za koletovu drugaricu, pa ti irena sad nije vi¹e dobra. inaèe, kole je k0le a ne kosta66, tek da zna¹ :)

goranvojska

posto vidim da je interesovanje veliko ja cu da pojacam hranu za subotu.u petak bi mogli neki rostilj ili tanjiracu posto dolaze ljudi i u petak.subota isto.ako vidimo da manjka nesto snalazimo se u hodu.u slucaju kise----idemo po onaj sator sto je pre bio i reseno.
osnovno i glavno je da se sakupimo provedemo i svi zdravi stignemo kuci.
niko nikom nista ne brani pa ako ima nekih ideja ja sve prihvatam samo da nam bude ok.

Hurricane

..ma samo ti nama obezbedi izvor neke hladne rakije ko one neke od pro¹le godine i nema zime..

Kostić

Citat: Hurricane poslato 13 Jun, 2017, 17:35
..ma samo ti nama obezbedi izvor neke hladne rakije ko one neke od pro¹le godine i nema zime..

nemooooooooooooooooooooj........... ;D

Glava Dole


Kostić

ja kao provereni degustaror domaæe rakije u srbije, odgovorno tvrdim, da od goranove nema bolje, a ne smem da pijem, jebe me zdavlje ..... al aj ¹ta sad, ¹to se mora nije te¹ko ;D a ana ako propusti tu rakiju .... pa ja ne znam. nek se baci u koprive .... ;D

Glava Dole

Sta fali zdravlju? Jetra, bubrezi...?

megaidiot


Boban_m


Kostić

kr¹tenica i mnogo zdrav ¾ivot .... svi organi fircaju ko novi, samo me vataju padavice ;D


mojne smosta MIe, bolje u koprive. jebla je ki¹a i prognoza i te gluposti kojim je truju bajkeri i ta bran¹a.... a u poèetku je obeæavala, sad gle. ¹ta ako padne ki¹a. pa ki¹a je lila pretpro¹le godine, svi bejasmo mokri i pijani, meni crko motor popio jezero do vojske i ¾iv sam. jo¹ sam tad i biv¹u ¾enu vuko....

Glava Dole

Citat: kosta66 poslato 13 Jun, 2017, 17:57
kr¹tenica i mnogo zdrav ¾ivot .... svi organi fircaju ko novi, samo me vataju padavice ;D

Vezacemo te onda sajlom za drvo pa te ranimo rakijom na cuclicu ;D

Kostić

e jesi moj, bem te ludog, pa nek si i depiliran ;D

navajo

Duvaj ga Kole i ti i kisa i rakija i most sa sve koprivama...hahahaha


Ne pitam za kisu zbog voznje, za to mi jebe bas...izglancacu Djoleta posle voznje, a za mene me i onako boli uvo...nego, vazda bilo da ko pita ne skita, makar su me tako naucili u izvidjacima, pa pitam zbog toga ako se prevrnem od piva (rakiju ne pijem, smucila mi se jos dok sam bila mala ona dedina, tj koje bure one dedine) zbog spavanja tamo, jer za razliku od tebe, nisam nikad bila i nemam predstavu ni gde idem, ni sta treba da ponesem...a sator nemam, vrecu nemam...a tesko da na Djolenceta mogu da napakujem previse stvari...jbg, veliko mi dupe pa nbemaq mesta na sedistu za stvari....plus, moji hipi dani, za razliku od tvojih su izgleda malo prosli, pa ne bih bas da se probudim sa facom u nekoj bari dok podrigujem baloncice piva...jbg, i mene jebe krstenica pa skripim na spojevima, pa ne bih da se smrznem mogra kao dupe, ako ne moram i mogu da ponesem sta mi treba adekvatno uslovima....a i bolje bre misliti u napred

ufffff....zadremah slucajno i sad sam slogi-dogi najskroz....i opasna nadrk-baba

Lazic

@Ana:
Mogu slobodno umesto Gorana da ti ka¾em, ni¹ta se ne sekiraj za spavanje... ;D :-*



@Mareskin:
I onda neki ne veruju da kle i ja sa njim mo¾emo stotku preko mosta... ;D



@Lo¹mi:
Ka¾e¹ ne brine te ki¹a nego ne¹to drugo... Vozio sam i putovao 4 godine neregistrovanim motorom sa potragama zamnom, verovatno i bez dozvole a da nisam znao... Sve je u glavi... ;D



@Goran:
Neki dolaze i u èetvrtak... :D



@Boban iz Holivuda:
Znao sam da si matori perverznjak... ;D :-*



@svi ostali:
Ko jo¹ mo¾e da ka¾e da æe ove godne doæi dva puta u vojsku na dru¾enje...? :D



DraganPavlicevic

Sad videh prognozu za vikend; najavljuju ki¹u petak popodne i subotu, a u nedelju sunce. Taman da se osu¹imo za povratak. Ja dolazim kolima pa æu poneti ki¹obran, dugaèke gaæe i æebe.

Boban_m

Citat: Laziæ poslato 13 Jun, 2017, 21:36
@Boban iz Holivuda:
Znao sam da si matori perverznjak... ;D :-*
Sluzimo narodu!

Lazic

:-* [srce]



@Dragan:
Kakva bre ki¹a kakvi bakraèi... ;D