Glavni meni

17 jun-subota.pored morave staro mesto.

Započeo goranvojska, 27 Maj, 2017, 10:19

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle

znaèi idem autoputem do izlaza za KG i tu skrenem negde levo i teram do Bagrdana i onda opet levo ka Vojsci?
I do mesta okupljanja mogu da stignem kolima? Ima li alternativa pomenutom mostiæu? Mada proteraæu auto ako mo¾e.

Ako neko hoæe da ide, ne moram sedi¹ta da vadim , izvadiæu ih tamo.

Kostić

ako æe¹ autoputem, izaði u markovcu pa na svilajnac. ¹taæe¹ u kragujevcu. otvori planplus pa vidi. ako izaðe¹ dole na kg pa na bagrdan, onda ide¹ na most, a multipla æe te¹ko preko most, pa da se ne vraæa¹ bezveze gore na svilajnac.

markovac silazak, svilajnac, pa vojska

mrle

markovac, crkvenac, glo¾ane, vojska.


Hvala

Kostić


Darko

Gorane , kakav je plan za nedelju ? u subotu tesko da cu moci da dodjem , ali vec u nedelju mogu ranom zorom

feelgod

Plan je da sve pojedemo popijemo i da tebi nista ne ostane :)

Darko


DebeliZmaj

Citat: kosta66 poslato 13 Jun, 2017, 11:02
cenim da i ti dolazi¹ debeli, pa brine¹ deæe spavamo... :)

ja? jock...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mareskin

Samo za ove ¹to se pla¹e mostiæa :D

! No longer available

! No longer available

Kad preðete onda desno...
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mrle

Citat: DebeliZmaj poslato 13 Jun, 2017, 12:31
Citat: kosta66 poslato 13 Jun, 2017, 11:02
cenim da i ti dolazi¹ debeli, pa brine¹ deæe spavamo... :)

ja? jock...

za¹to? Biæe dosta ljudi, sigurno ima nekog ko bi ¾eleo ba¹ da te vidi.

navajo

Bem ti lebac kakav most strave...hahahah

Nego, sto mu rdjavih armonika, kakvu bre to kisu najavljuju za vikend?!?!?!

Hurricane

...ki¹a nas ne dotièe uop¹te, nije vo¾nja u pitanju pa da zavisimo od nje, mo¾e da pada koliko hoæe,

vezaæemo neki najlon meðu drveæem da ne poliva za vrat, struje nema da prespoji tako da ki¹aboliuvo fazon æe da bude  [cheers]

Glava Dole

Ako se ja slucajno odvazim i dodjem... je l' ste resili muziku? Imam imam dva rucno radjena pojacala, s tim sto je jedno mala kutijca pa bolje njega, lakse je za transport, onu grdosiju u kartonskoj kutiji ima da unakazim :) A daje na izlazima 2x10w, samo ako imate neke zvucnike(bilo kakve) eto i muzike :) Cak i BT prijemnik je tu da svako moze po potrebi da prikaci svoj telefon...

A kisa nek pada, taman da isprobam kisno odelo koje uzeh jos pre god dana a nikad neupotrebljeno, plus kese za zamrzivac i vezice za preko rukavica u slucaju nuzde... i nema problema :) Druge muke mene muce :)

Hurricane

..ima re¹enje za muziku, kao pro¹le godine i ni¹ta bolje ne treba, neka Goran potvrdi ako je izvodljivo a verujem da jeste

Glava Dole

Secam se, onda okej :) Ne treba bolje, nisam znao da li ima tog resenja i ove godine :)

Kostić

sve ¹to ima bananu æe svira na kumulator. samo ako uspem negde da prive¾em a da ne ispadne. imam i dva ¹atorska æe ve¾emo iznad astala ...







Glava Dole

cak ni to... ponesem ja bluetooth prijemnik i mogu i bezicno da se spajaju telefoni :)

Kostić

Citat: navajo poslato 13 Jun, 2017, 15:05
Bem ti lebac kakav most strave...hahahah

Nego, sto mu rdjavih armonika, kakvu bre to kisu najavljuju za vikend?!?!?!

batali ti brate sestro manijaèenje, nije to za svakoga :) leti oæe pljuskovi da se bace, do sad nisu utepali nikoga .... :)

Kostić

Citat: Milos96 poslato 13 Jun, 2017, 15:45
cak ni to... ponesem ja bluetooth prijemnik i mogu i bezicno da se spajaju telefoni :)

ako vam je po volji super, ako nije æu turim u ¹ator hajfaj :) im ja dovoljno d¾eza na telefonu :)

mareskin

Citat: navajo poslato 13 Jun, 2017, 15:05
Bem ti lebac kakav most strave...hahahah

Nego, sto mu rdjavih armonika, kakvu bre to kisu najavljuju za vikend?!?!?!

U¾ivo nije tako stra¹no. Mo¾e¹ samnom. Taman mo¾e¹ da peva¹ ili svira¹ u toku vo¾nje, da nam ne bude dosadno :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu