Glavni meni

17 jun-subota.pored morave staro mesto.

Započeo goranvojska, 27 Maj, 2017, 10:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

megaidiot

moze jednom ako se dobro zaleti, u povratku okolo. ;D

goranvojska

Citat: DraganPavlicevic poslato 03 Jun, 2017, 21:31
Gorane, da li novi ford fokus mo¾e da proðe mostom?
tesko.bolje preko svolajnca.

Lazic

Htedoh da mu ka¾em isto... :D Nova kola su dosta ¹iroka, a most, khm, pa i nije... :D Znam da Pikaso ne mo¾e za malo...

@Dragan Pavliæeviæ:
Preko Svilajnca je jako lep put... ;D





Citat: milomir22 poslato 03 Jun, 2017, 11:51
Samo da pitam one sto su vec isli, jel ima neki most ovde gde sam oznacio sa A, tj. jel moze da se skrene s bagrdanskog puta i da se predje reka?


Ih bre, pa jo¹ od '69-te... ;D

UFF

ne idem nigde koliko posla imam oko kuce/dvorista/jebenih kontejnera i motor prakticno ni ne vozim evo vec druga godina, ali ovo ne mogu da propustim, jedva cekam da vas vidim sve  [srce]

a mesec dana pose toga 7 i 3/4 MM  rodjendan  [dancing]

Lazic


DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 03 Jun, 2017, 00:16
Zmaj ih isprepadao... :D Èak sam se i ja registrovao... ;D

Ja ? Ma nek vozi ko gde hoce ...
Nemojte samo lozite o omladince tipa losmi_smesi_mu_robija da tera neregistrovan
motor dok ima apsolutnu zabranu ...

Pu pu pu ... Al ako ga start ... Vi cete date kintu za advokata da ne robija i platite mu sve kaze ?
Naravno da necete ... Ali ne skroz je cool przite ga da upadne u sranje i jos najavite kuda ce ide ...
Ma sve cool ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

goranvojska

zmaje brate a  sto kukas na tudj grob.bar mi volimo tu slobodu i bezimo od klisea.nek radi ko sta hoce i kako hoce.i predlazemo.niko ne kaze mora.a svako moze da poslusa ili ne.

Glava Dole

Ma pusti ga... dosao il ne dosao to je do moje odluke i tehnickih uslova... ako dodjem videcete me, svakako nece biti zato sto je neko tako rekao nego zato sto imam zarku zelju da vas sve vidim... ti zmaj ne seri i ne prizivaj vise djavola jebote...

stilgar

Citat: DebeliZmaj poslato 04 Jun, 2017, 17:40
Citat: Laziæ poslato 03 Jun, 2017, 00:16
Zmaj ih isprepadao... :D Èak sam se i ja registrovao... ;D

Ja ? Ma nek vozi ko gde hoce ...
Nemojte samo lozite o omladince tipa losmi_smesi_mu_robija da tera neregistrovan
motor dok ima apsolutnu zabranu ...

Pu pu pu ... Al ako ga start ... Vi cete date kintu za advokata da ne robija i platite mu sve kaze ?
Naravno da necete ... Ali ne skroz je cool przite ga da upadne u sranje i jos najavite kuda ce ide ...
Ma sve cool ...

a bre zmaje pa mi mu zelimo dobro :) tamo ima manijaka, raznih, usput ce da nauci nekoliko zanata tipa leva ruka desni dzep i onda ode malo u inostranstvo na rad da primeni to sto su ga naucili, usput uradi neki poso za BIA-u i da  vidis za koju godinu kuca ne senjaku ko arkanova :)

Glava Dole

Samo ti zezaj :) Troluje za sve pare... njega ispravnog mrzi da dodje, rostilja i druzi se a mene neispravnog i pod tenzijom ne da se provozam i ladim jaja pored morave :) Ako me i uhvate bar ce biti sa razlogom... a u picku materinu, da bi bio star i mudar prvo moras biti mlad i lud... 

! No longer available

Lazic


navajo

Kakve crne daske i mostovi...mrzim mostove...mora da sam se strovalila sa nekog u nekom od proslih zivota i crkla..ima li neki put bez tog mosta?

Glava Dole

Ma ne boj se, procitaj temu od prosle godine, i ja sam po komentarima od prosle godine pomislio da cu morati da vozim ko klovan u crkusu po kanapu... posle stao da slikam, zagadjeni se usrao da mi se nije nesto desilo, meni se nije silazilo odatle [rofl] Samo lupaju daske, gledaj na to kao na zanimljivu muziku usput :)





Al ako nisi stekla jos uvek potpunu rutinu sa debelom tamo je bar puno dzentlmena(nadam se, nemojte da me razocarate :P ), preterace neko preko njega samo vec :) Tako da je i to reseno :)

Nadalina

Citat: UFF poslato 04 Jun, 2017, 01:26
ne idem nigde koliko posla imam oko kuce/dvorista/jebenih kontejnera i motor prakticno ni ne vozim evo vec druga godina, ali ovo ne mogu da propustim, jedva cekam da vas vidim sve  [srce]

a mesec dana pose toga 7 i 3/4 MM  rodjendan  [dancing]

E vala konacno da i ja budem tu za neku proslavu. ;D ;D ;D
Dzukela u podznaku

Lazic

Ta ¹to je Uff pominje je 2018-te... ;D ;D ;D



@Navajo:
Od kad se Indijanci pla¹e mostova... :o ;D Vidi bre kako je lep i lelujav... ;D


Kostić

#216
Citat: navajo poslato 05 Jun, 2017, 02:16
Kakve crne daske i mostovi...mrzim mostove...mora da sam se strovalila sa nekog u nekom od proslih zivota i crkla..ima li neki put bez tog mosta?

doði ti do pumpe, pa zovi nekoga. doæe neko po tebe i ðoleta. ima tamo i separacija ¹odera. æe zapliva¹ na suvo :) ide milion ljudi, idi sa nekim ko æe da pretera ðo¹u, ti idi pe¹ke, nije smak sveta

ova pumpa na ulazu u bagrdan je glavni marker. posle nje ide ¹ljunkara pa most

https://www.youtube.com/watch?v=sWCtu_Dahoc

evo ti put. stim, ¹to na kraju mosta ide¹ desno na zemljani put pa do cilja.... i tu mo¾e¹ da se izvrne¹ :)

https://www.youtube.com/watch?v=Cq7Vb-esjBw

Lazic

Auuuu, zaboravio sam na ¹oder... ;D Profesionalna deformacija vozaèa klepetala, zaboravljamo podlogu... ;D A nije da nisam krvario po tom ¹oderu... ;D


@Uff:
Jeb'o te, kao da je pro¹lo tri veka od tada... :o :(


navajo

Kakav horor jbt...kao iz najgoreg kosmara...pa i D'umem da teram onu Debelu ne bih je pvuda terala nema sanse [panic]

Nego, da odem ja do sela i ostavim dedi motor a uzmem traktor...ili ako neko ima neki tenk ambifiju na zajam, jos bolje:)

Ne znam zasto imam frku od mlstova i reka..plivam odlicno..maltene kao beba proplivala, nemam nikakvu frku od vode...ali zato reke i mostove mrzim.

Visevi most mi je bio vrhunac uzasa...e zato sam namerno isla na prvi viseci most koji mi je naleteo na putu...u Severnoj Irskoj...vrh...i naravno isla i na rafting zbog straha od reke:)









Lazic

Citat: navajo poslato 05 Jun, 2017, 12:49
Viseæi most mi je bio vrhunac u¾asa... E zato sam namerno i¹la na prvi viseæi most koji mi je naleteo na putu... U Severnoj Irskoj... Vrh... I naravno i¹la i na rafting zbog straha od reke:)
Logièno... ;D :-*