Glavni meni

17 jun-subota.pored morave staro mesto.

Započeo goranvojska, 27 Maj, 2017, 10:19

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

odlièan put za R motore, kad kosta ka¾e ;D tj, svi ti krljavi putevi su majka mara .... ko voli ... ;D
milomire, taj most u taèki A je jedna od va¾nih kota MM odlaska u vojske kod gorana. a reko je da je popravio daske, pa niko neæe da propadne. nikad niko i nije propao, samo je neke napadao, ali to je veæ prièa za uz pivo ;D

slobodno idite na komarce, trast mi ... ;D


a ona mala pumpa, gde je peða sipo dizel u hondu je najva¾niji marker. ima slike u starim dru¾enjima za one koji idu prvi put. ako pumpu proma¹ite, proma¹ili ste ¾ivot ;D

megaidiot

Citat: stilgar poslato 03 Jun, 2017, 12:29
Na putu i van grada me nikad niko nije ni zaustavljo ni legtimiso, vozim shodno uslovima puta, ne letim, ne divljam, ne dere mi se motor i sto je najvaznije ne pokazujem srednji prst policiji :)
moja su iskustva ista, zato pitam da se nije nesto promenilo skoro sa pandurima.

Glava Dole

Citat: milomir22 poslato 03 Jun, 2017, 12:32
Citat: Milos96 poslato 03 Jun, 2017, 12:21
Postoji i jedan put od KGa do vojske kojim smo se ja i zagadjenje prosli put izgubili al ne znam koji je... znam samo da smo izvozili preko 10ak km sigurno ako ne i vise po nekom sljunku dok nismo izbili do glavnog i onda ubrzo stigli u vojsku... mada kad malo bolje razmislim, s druge strane... samo postujemo propise, pratimo ogranicenja i polako regularnim putem... do onog racvanja u batocini(levo BG pravo nis, mi idemo desno) i posle polako... i ja sam zaboravio kako dalje tacno ali snaci cemo se :)

To je ovaj Korman-Komarice-Lovci...

Moguce, tu nas moja jbna navigacija odvela prosle godine... nije neki ali prohodno je... sljunak bukvalno, posuto, asfalta nema... njim smo produzili put za duplo... zajebi... do KGa idemo tim njegovim putevima ako i on bude krenuo, nalazimo se s tobom negde ispred KGa ako ti nije frka da dodjes pa nas sprovedi do glavnog nekim sporednim putevima da ne idemo bas kroz cenar KGa, verovatno da znas neki... i posle lagano dalje, ti vodi kolonu, ispravan si, stani samo ti ako vidimo palicu i to je to... krsenje ogranicenja znaci nema, eventualno kad vidimo da je 100% prazan put ispred i nema sumnjivih dobro poznatih vozila iza :)

Glava Dole

Citat: megaidiot poslato 03 Jun, 2017, 12:39
Citat: stilgar poslato 03 Jun, 2017, 12:29
Na putu i van grada me nikad niko nije ni zaustavljo ni legtimiso, vozim shodno uslovima puta, ne letim, ne divljam, ne dere mi se motor i sto je najvaznije ne pokazujem srednji prst policiji :)
moja su iskustva ista, zato pitam da se nije nesto promenilo skoro sa pandurima.

Mene jesu jednom u cacku ko da sam krininalac, bukvalno sam stajao na semaforu kad su oni naisli, samo sto sam krenuo u raskrsnicu... okrenuli se, upalili rotaciju dok suvozac pokazuje prstom na trotoar da stanem... trazili su dlaku u jajetu iako sam bio ispravan, nisu znali da li sa A2 smem da vozim 25kw 600cc pa i zvali nekog da provere... jos sam i pitao da li sam napravio neki prekrsaj, kaze ne, ne rutinska kontrola... znaci u hodu, bez razloga, imao sam kacigu i jos i rukavice... tad mi nije bila frka, bio sam okej, sad... voleo bih da izbegnem takve situacije koliko god je moguce :)

milomir22

Naravno da nije frka, cekacu vas na ulazu u Kg (u Stanovu), utanacicemo par dana pre i razmeniti mobilne. Ne zurimo, ici cemo lagano, bez brige. [thumb_up]
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

jevta



Citat: Milos96 poslato 03 Jun, 2017, 12:44

... do KGa idemo tim njegovim putevima ako i on bude krenuo, nalazimo se s tobom negde ispred KGa ako ti nije frka da dodjes pa nas sprovedi do glavnog nekim sporednim putevima da ne idemo bas kroz cenar KGa, verovatno da znas neki... i posle lagano dalje, ti vodi kolonu, ispravan si, stani samo ti ako vidimo palicu i to je to... krsenje ogranicenja znaci nema, eventualno kad vidimo da je 100% prazan put ispred i nema sumnjivih dobro poznatih vozila iza :)

Jaki manijaci
Duboko ste me razoèarali

Glava Dole

Bolje ti razocaran nego ja sa pisolinom u guzici iza resetaka [rofl]

goranvojska

DA ne verujes.terajte bre glavni put i pesma.lep je put komarice-strizilo-lovci -bagrdan.to je za uzivanje.i krace od kg za 10km.ako idete na jagodinu to vam je 25km dalje a isto je lep put dcak i lepsi za uzivanje.
e ja da se pitam-kg-batocina brzan milosevo bagrdan i tu ste.brze i opustenije.radar sad ima samo batocina i u brzanu ne stoje vise vec su na raskrsnici odmah od glavnog puta.
i ne stajeten ako zaustavljaju tu vec samo gaaaaaaaaaaaaaaaaaaas.

Kostić

#188
mrèajevci - bumbarevo brdo - kniæ - kg - rajski put. ni raketa da vas ne stigne... a mo¾ete da svratite kod dragana u 'ko to tamo peva' na pivce ...

ja sam jednom skreno desno kod bumbarevog brda (tu imam feti¹ da se slikam ...) u neki boraè, pa nastavio i izbio negde na ibarsku GM

oda nas je do jaja da se ide do raèe, pa se preseèe na crni kao pa na batoèinu. tu bi peða i taliban onanisali ...




navajo

Citat: stilgar poslato 02 Jun, 2017, 14:38
Citat: navajo poslato 02 Jun, 2017, 13:55
Citat: Andreja poslato 02 Jun, 2017, 00:31
Navaho, u subotu idemo Filip, ¾ena mu i ja, plan je da idemo po selima, 50km/h fazon pa ako hoæep sa nama, dobrodo¹la si.


Joooj, jedva èekam!

Ako ne krenem u petak do nane i dede, pa onda u subotu produzim za Vojsku, moze...samo ja i da hocu ne mogu brze od 80...msm, ne moze Djolence:)
jes ti razgibavala debelu po garazi il nisi :)

Ma nisam stigla ni da je vidim, a kamoli vozim..uletela mi je jos neka origami tezga..motam papir vec dva dana i ne spavam...evo od jutros na snimanju reklame...sova buljina mi nije ravna...nalivam se kafom i samo stancujem figurice...a bas mi se vozika:(

megaidiot


milomir22

u Boracu je snimana serija "Moj rodjak sa sela", jako lepo seoce...
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr


friziderdzija

ma neka akcija-racija na vozaèe motorcikala po èaèku...pre neki dan moj kolega slikao dva marsovca (presretaèa) na gsxr-ima (oni mat crni sa ''zlatnim brembo'' koènicama iz novina) kako u sred grada drkaju nekog muèenika na skuteru. jbg, zadnjih dana pomalo me strah da me ne zaustave...da mi neki napaljeni majmun ¹to je zajahao slu¾beni R napi¹e 100000 din i 18 poena...mislim da njima 50-100 eur iza vozaèke nije dosta...

oni android softveri za upozoravanje na policiju uglavnom ne rade, a i ko æe stalno da zeva u telefon...

Kostić

ja vido na tabli pisalo ne¹to za taj boraè i aj da odem, ionako ne znam kud bi i¹o i tamo neki dal je manastir il ne¹to u nekoj steni kao. tu se malo pentrao ¹unjo, posle malo sedeo u 'centru', bila neka klupa, zapitkivali ljudi sva¹ta, ja lago ko baron i posle kreno u nekom pravcu, pogubio se ko muva u zavesi, posle ispo u neko selo pito gde sam, oni reko¹e tamo ti je milanovac. uuuuu tenkju tenkju, smorio sam se i kad sam se dokopo normalnog puta slavio sam civilizaciju ;D

megaidiot

Citat: navajo poslato 03 Jun, 2017, 14:27
motam papir vec dva dana i ne spavam...evo od jutros na snimanju reklame...sova buljina
jel radis za stop motion ili samo scenografiju?

navajo

Ubih se od motanja...samo jedan model ima preko 800 delova...a cela reklama je u origami modelima..motam kao na pokretboj traci...sad ide komplikovaniji deo..tj taj stop motion..a ja vec vidim duplo

Jos sam malopre sve zarazila sa avioncicima...koja jurnjava...hahahah

balcan girl

nek me neko podseti da kad krenete pogledam u aplikaciju gde ima murija :D :D :D :D pa da vam javim :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

megaidiot

Citat: navajo poslato 03 Jun, 2017, 16:46
...sad ide komplikovaniji deo..tj taj stop motion..a ja vec vidim duplo
kazem ja crn lebac, zato i pitam. srecno.

DraganPavlicevic

Gorane, da li novi ford fokus mo¾e da proðe mostom?