Glavni meni

17 jun-subota.pored morave staro mesto.

Započeo goranvojska, 27 Maj, 2017, 10:19

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

mige brate, ovo shemale ... ;D nit je motor nit je skuter ;D

goranvojska

o:vako:sad sam dosao sa radne akcije popravke mosta.sve daske zamenjene ne brinite.
èaèani idite slobodno preko brzana jer tamo su sve moji policajci .naucio sam da motore ne zaustavljaju jer i ja im nisam stao a kazu zasto da dizu lizalo kad ne staje niko jer im blam posle.najsigurniji su prometni putevi a ne tamo okolo naokolo.i slobodno na brzan i ako ih ima samo im mahnite.znaju vec za manijake.

milomir22

Citat: Milos96 poslato 02 Jun, 2017, 19:30
Citat: friziderdzija poslato 02 Jun, 2017, 19:28
Citat: Milos96 poslato 02 Jun, 2017, 16:41
A ima li neko ideju kako najbezbednije stici od Cacka do Vojske, da zapucam i ja ako budem bio u prilici pa sta bude... google izbacuje samo jedan jedini dosta prometan put koji prolazi kroz KG...

èaèak-kragujevac...ima putiæa koliko hoæe¹...sve sam ih obi¹ao vi¹e puta. policije tuda nema, mo¾emo tenk da poteramo bez problema...ali od kragujevca nadalje...æe se snaðemo...ako ja budem i¹ao, idemo zajedno.

[thumb_up] [dobarpost]


Ako hocete, mozemo da se nadjemo negde u Kragujevcu, pa da teramo sva trojica zajedno, u grupi je manja sansa da ce bas tebe da zaustave.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

goranvojska

ko voli da luta ima tih lokalnih puteva vazda.i nema nesto da se vidi.mi sa sela valjda to gledamo svaki dan pa nam ono svejedno.
seoske kafane su èudo.materijal za kusturicu koliko oæes.samo iz vojske ne bi izasao bar godinu dana,seljaci su èudo.
mi vec imamo artiljerijske pripreme.eto prilaz mestu (sredjen most).a i kondicione pripreme za pivo su aktuelne.

goranvojska

Citat: milomir22 poslato 02 Jun, 2017, 20:57
Citat: Milos96 poslato 02 Jun, 2017, 19:30
Citat: friziderdzija poslato 02 Jun, 2017, 19:28
Citat: Milos96 poslato 02 Jun, 2017, 16:41
A ima li neko ideju kako najbezbednije stici od Cacka do Vojske, da zapucam i ja ako budem bio u prilici pa sta bude... google izbacuje samo jedan jedini dosta prometan put koji prolazi kroz KG...

jebala vas milicija.ja bre u 55god pa ne stajem.ne jebem ih.a vi ?pa de vam je mladost.
a i ako zaustave-ne vade oci i ne streljaju.
èaèak-kragujevac...ima putiæa koliko hoæe¹...sve sam ih obi¹ao vi¹e puta. policije tuda nema, mo¾emo tenk da poteramo bez problema...ali od kragujevca nadalje...æe se snaðemo...ako ja budem i¹ao, idemo zajedno.

[thumb_up] [dobarpost]


Ako hocete, mozemo da se nadjemo negde u Kragujevcu, pa da teramo sva trojica zajedno, u grupi je manja sansa da ce bas tebe da zaustave.

goranvojska

jebe ti sranje-nek neko poprevi ovo .

goranvojska


goranvojska


Glava Dole

Citat: milomir22 poslato 02 Jun, 2017, 20:57
Citat: Milos96 poslato 02 Jun, 2017, 19:30
Citat: friziderdzija poslato 02 Jun, 2017, 19:28
Citat: Milos96 poslato 02 Jun, 2017, 16:41
A ima li neko ideju kako najbezbednije stici od Cacka do Vojske, da zapucam i ja ako budem bio u prilici pa sta bude... google izbacuje samo jedan jedini dosta prometan put koji prolazi kroz KG...

èaèak-kragujevac...ima putiæa koliko hoæe¹...sve sam ih obi¹ao vi¹e puta. policije tuda nema, mo¾emo tenk da poteramo bez problema...ali od kragujevca nadalje...æe se snaðemo...ako ja budem i¹ao, idemo zajedno.

[thumb_up] [dobarpost]


Ako hocete, mozemo da se nadjemo negde u Kragujevcu, pa da teramo sva trojica zajedno, u grupi je manja sansa da ce bas tebe da zaustave.

Ja sam za :)

goranvojska

ma nece da vas niko dira bre.koj vam kurac.sta panicite.

Lazic

Zmaj ih isprepadao... :D Èak sam se i ja registrovao... ;D

friziderdzija

ma ni ja nemam dozvolu...xt 600 a imam a1...

milomir22

Samo da pitam one sto su vec isli, jel ima neki most ovde gde sam oznacio sa A, tj. jel moze da se skrene s bagrdanskog puta i da se predje reka?

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

milomir22

#173
@friziderdzija

Ako mene pitas, bolje ti je da ne ides na batocinu-brzan, na tom putu retko, ali bas retko kad nema murije, uglavnom su radarske patrole.

Predlazem da dodjete do kg-a Milos96 i ti, javite mi se i nadjemo se u kgu gde god hocete i idemo lagano starim putem, jesu zajebane krivine, ali ako ne znate put, necemo zuriti. Studirao sam u Cupriji i isao sam i jednim i drugim putem do JA i CU, pa znam sta vam pricam.

P.S. nije problem Brzan, ako je vec Goran rekao da zna pandure, problem vam je kg-batocina

Ima i ovaj put preko Komarica, ali njim nikada nisam isao, ne znam u kakvom je stanju.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

megaidiot

nisam vozio srpske puteve vec ima godinu dana, kad dodjem prdim po beogradu samo jer ne mogu da se sastavim sa ljudima za nesto dalje.
da li je moguce da su sada panduri svuda i da zaustavljaju sve zivo i proveravaju sve?
citam zadnjih x postova ovde i stvarno ne znam da li je paranoja ili smo stvarno dotle dosli.

milomir22

Paranoja, nije bas tako, ali onom ko nije regularan, nikako nije svejedno. Mene su pre 2 godine 3 pandurska motora filmski zaustavila jer nisam imao kacigu. Pristup je bio kao da zaustavljaju serijskog ubicu.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

zVuk

Citat: megaidiot poslato 03 Jun, 2017, 12:03
nisam vozio srpske puteve vec ima godinu dana, kad dodjem prdim po beogradu samo jer ne mogu da se sastavim sa ljudima za nesto dalje.
da li je moguce da su sada panduri svuda i da zaustavljaju sve zivo i proveravaju sve?
citam zadnjih x postova ovde i stvarno ne znam da li je paranoja ili smo stvarno dotle dosli.

paranoja....licno mene nikad nisu ni pokusali da zaustave panduri u kolima, a sto se radarske kontrole tice, lebo te tuki, motor nema tablicu napred, tako da sve i da te uslika, nema veze nikakve, samo nastavis voznju najnormalnije, kao da se nista nije desilo, jedino sam stajao policajcima na motoru kad bi me zaustavljali, (to se desilo 3 puta u poslednjih 6-7 godina) a i oni su samo gledali da li je motor registrovan, nije ih interesovala ni vozacka....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Glava Dole

Postoji i jedan put od KGa do vojske kojim smo se ja i zagadjenje prosli put izgubili al ne znam koji je... znam samo da smo izvozili preko 10ak km sigurno ako ne i vise po nekom sljunku dok nismo izbili do glavnog i onda ubrzo stigli u vojsku... mada kad malo bolje razmislim, s druge strane... samo postujemo propise, pratimo ogranicenja i polako regularnim putem... do onog racvanja u batocini(levo BG pravo nis, mi idemo desno) i posle polako... i ja sam zaboravio kako dalje tacno ali snaci cemo se :)

stilgar

panduri u kolima me nikad nisu zaustavili, 3X policiski motoristi, 2X pesaci i to dok sam stajao jednom na pumpi jednom na semaforu u Jurija Gagarina. Pesaci traze samo nalepnicu i saobracajnu, ovi na motoru dozvolu i saobracajnu. Na putu i van grada me nikad niko nije ni zaustavljo ni legtimiso, vozim shodno uslovima puta, ne letim, ne divljam, ne dere mi se motor i sto je najvaznije ne pokazujem srednji prst policiji :)

milomir22

Citat: Milos96 poslato 03 Jun, 2017, 12:21
Postoji i jedan put od KGa do vojske kojim smo se ja i zagadjenje prosli put izgubili al ne znam koji je... znam samo da smo izvozili preko 10ak km sigurno ako ne i vise po nekom sljunku dok nismo izbili do glavnog i onda ubrzo stigli u vojsku... mada kad malo bolje razmislim, s druge strane... samo postujemo propise, pratimo ogranicenja i polako regularnim putem... do onog racvanja u batocini(levo BG pravo nis, mi idemo desno) i posle polako... i ja sam zaboravio kako dalje tacno ali snaci cemo se :)

To je ovaj Korman-Komarice-Lovci...
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr