Glavni meni

17 jun-subota.pored morave staro mesto.

Započeo goranvojska, 27 Maj, 2017, 10:19

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

;D

mene i jednu ribu umalo poèistio neki kombi, ba¹ na krive d¾ombe u ¹umi poseko u moju traku a ja glumim frajera pa se zaleteo sa ribom. usrala se, uletesmo u ¹umu al se ispravili sluèanjo i ispali na put. i pun gs ko da ni¹ta nije bilo ;D al bilo je bbbbbbbbb.

ja teo za æupriju, al mi ovi pajseri dra¾i. al kako me nisu zvali, mo¾da zapalim za æupriju. i tamo morava do jaja, bio i pro¹le godine. vrv...

FANTOM

    Samo mi je jasno da Kosta i Mige treba da idu u petak popodne al mi nije jasna njihova trasa tj kuda ce.  FeelGood i Hurican luda ekipa s njima i ne pomisljam da idem jer ce da me ostave i onda da se jebavam po selima sam ne pada mi na pamet, a ni oni ne znam kojom ce trasom i kad krecu  [neampojma] .
     Inace i dalje razmisljam o autoputu , pa ako ima interesenata.  Poenta price volim i ja po selima krivinama al bre brate ekipa sa kojom sam isao prosle godine tolko terala gas da sam u trenucima vozio 180 km/h i oni mi odlaze. Poenta price ocu po krivinama al normalan gas da i uzivam i vidim , a ne da peglam na zilet seokim magistralnim putevima pa kad dodjem u Vojsku da budem mrtav umoran.  [cheers]

Kostić

ja idem lo¹im, krivim, d¾ombastim i seoskim putevima, na kojima je asfalt pravljen u vreme ranog broza, pa bi ovi 180 plus tuda malo popu¹ili. ako æe¹ sa nama u petak u tri popodne ajde. gde mo¾e 200 nije greda, al ne mo¾e svuda. negde mora i 60. ja raèunam da ispratim kakav bude migetov tempo i on oæe da u¾iva i da svraæa u svaku kafanu u svakom selu ;D

i ako oæe¹ ide¹ sa mnom, raèunaj da æemo sigurno da se izgubimo po selima, pa natoèi gorivo ;D kafana se i naðe po zabitima, al gorivo reðe ;D a stiæemo u vojske makar i preko vranja do¹li ;D

navajo

Citat: Andreja poslato 02 Jun, 2017, 00:31
Navaho, u subotu idemo Filip, ¾ena mu i ja, plan je da idemo po selima, 50km/h fazon pa ako hoæep sa nama, dobrodo¹la si.


Joooj, jedva èekam!

Ako ne krenem u petak do nane i dede, pa onda u subotu produzim za Vojsku, moze...samo ja i da hocu ne mogu brze od 80...msm, ne moze Djolence:)

FANTOM

     E sad si mi razjaznio Kole . Sto se tice voznje ok znam da Migetov skuter ne ide preko 140 tako da mi to odgovara. Ali mi ne ogovara sto svracate u 6 kafana do tamo . Vise sam u fazonu da odvezem do tamo nego da stajem i ispijam piva usput tako da ... autoput ponuda i dalje stoji  [cheers]

stilgar

Citat: navajo poslato 02 Jun, 2017, 13:55
Citat: Andreja poslato 02 Jun, 2017, 00:31
Navaho, u subotu idemo Filip, ¾ena mu i ja, plan je da idemo po selima, 50km/h fazon pa ako hoæep sa nama, dobrodo¹la si.


Joooj, jedva èekam!

Ako ne krenem u petak do nane i dede, pa onda u subotu produzim za Vojsku, moze...samo ja i da hocu ne mogu brze od 80...msm, ne moze Djolence:)
jes ti razgibavala debelu po garazi il nisi :)

Kostić

jebiga. ja volim kad negde krenem, da idem polako bez ¾urbe. kad idem sam, ne dovaæam ni 60 80... ubrzavam sa ekipom, solo jok. a i nisam po¹o da be¾im iz srbije od zakona, pa da ga sravnim ko budala da bi ¹to pre stigo. to æe laziæ, da mu ne neko ne pojede prase .... ;D stoju preko mosta ... :)

balcan girl

taj put kod rekovaca se zove ratkoviæa sume :D :D :D :D nekada davno smo isli tamo èesto :D :D :D imate put preko gornje sabante, pa imate stari put koji je super i ide paralelno sa autoputem preko lapova, brzana i miloseva, pa mozete preko svilajnca, ima puno puteva :D osim ako idete sa lazicem koji ce da svraæa u kukuruze pored da vidi dal su zreli :D :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Glava Dole

A ima li neko ideju kako najbezbednije stici od Cacka do Vojske, da zapucam i ja ako budem bio u prilici pa sta bude... google izbacuje samo jedan jedini dosta prometan put koji prolazi kroz KG...


DebeliZmaj

to to .. josh najavi policiji kojim pravcem se krecesh !!!
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

#150
ne idi na brzan, tamo je uvek radar. idi na bagrdan kuda sam ja okaèio na prethodnoj strani. od èaèka do kragujevca ih ima, al aj sad. idi po sporednim putevima jebemu mi¹a ...

debeli, cenim da æe cela milicija sa sve specijalcima da presedi tri dana negde, nebili navatala nekoga .... ene ja sam okaèio moju rutu. mogu da svrnu i u kafane usput na pivce ili kocu....

ustvari treba i vojska da se ukljuèi. za ove 180 plus. sa migovima ....

ja se èesto zapitam, za¹to sam navijao da se debeli zmaj vrati iz ilegale.... sad mi je jasno. ima negativne energije za sve motocikliste na planeti ....

lo¹mie dete na¹e ludo, napravi google mape ovako, pa gledaj i ako se zagubi¹, pitaj seljaka (ako ga ima u blizini ;D ) ako ne, jebiga, vozi u pravcu vojske, negde æe¹ da izbane¹. popamti imena sela radi orjentacije. svaku raskrsnicu uveæaj i zapamti, tj ¹tampaj sve. bite taèke i kote. vizuelne kontakte, koristi logistiku,  taktiku i sve ¹to treba.

opet æe¹ da se izgubi¹, al æe¹ lak¹e da naðe¹ cilj. da ne zavr¹i¹ u novom beèeju ;D






screenshot windows 7

DebeliZmaj

Citat: kosta66 poslato 02 Jun, 2017, 16:52
ja se èesto zapitam, za¹to sam navijao da se debeli zmaj vrati iz ilegale.... sad mi je jasno. ima negativne energije za sve motocikliste na planeti ....

O:D
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

ene zmaje moja ruta. ako se ne izgubim, a izubiæu se. pa nek povuku i rezerviste oru¾anih snaga .... barikade i saèeku¹e kod svake dobre lepe kafane. seoske! gde ima lepih ¾ena.

Glava Dole

Citat: kosta66 poslato 02 Jun, 2017, 16:52

debeli, cenim da æe cela milicija sa sve specijalcima da presedi tri dana negde, nebili navatala nekoga ....


Pripreme su pocele [rofl]



I hvala puno kosticu inace na savetima i optimizmu :)

MIGE

Citat: kosta66 poslato 02 Jun, 2017, 13:44
ja idem lo¹im, krivim, d¾ombastim i seoskim putevima, na kojima je asfalt pravljen u vreme ranog broza, pa bi ovi 180 plus tuda malo popu¹ili. ako æe¹ sa nama u petak u tri popodne ajde. gde mo¾e 200 nije greda, al ne mo¾e svuda. negde mora i 60. ja raèunam da ispratim kakav bude migetov tempo i on oæe da u¾iva i da svraæa u svaku kafanu u svakom selu ;D

i ako oæe¹ ide¹ sa mnom, raèunaj da æemo sigurno da se izgubimo po selima, pa natoèi gorivo ;D kafana se i naðe po zabitima, al gorivo reðe ;D a stiæemo u vojske makar i preko vranja do¹li ;D
aj dobro bre,ne mora bas u svaku kafanu da svratim...al moze bar u jednu  [blahblah]

Kostić

au jbt.... vid milicije ... menjamo rutu. obzirom da æemo samo u jednu kafanu, idemo preko gru¾e ;D

Kostić

milo¹e, dete na¹e manijaèko. prestani da mi lupa¹ te hvala, vidi kolko ih se nakotilo. i ¹alim se ja, batali ti to, sedi lepo na autobus i nema¹ brige. dolazili su i busom i biciklom....

MIGE


friziderdzija

Citat: Milos96 poslato 02 Jun, 2017, 16:41
A ima li neko ideju kako najbezbednije stici od Cacka do Vojske, da zapucam i ja ako budem bio u prilici pa sta bude... google izbacuje samo jedan jedini dosta prometan put koji prolazi kroz KG...



èaèak-kragujevac...ima putiæa koliko hoæe¹...sve sam ih obi¹ao vi¹e puta. policije tuda nema, mo¾emo tenk da poteramo bez problema...ali od kragujevca nadalje...æe se snaðemo...ako ja budem i¹ao, idemo zajedno.

Glava Dole

Citat: friziderdzija poslato 02 Jun, 2017, 19:28
Citat: Milos96 poslato 02 Jun, 2017, 16:41
A ima li neko ideju kako najbezbednije stici od Cacka do Vojske, da zapucam i ja ako budem bio u prilici pa sta bude... google izbacuje samo jedan jedini dosta prometan put koji prolazi kroz KG...


èaèak-kragujevac...ima putiæa koliko hoæe¹...sve sam ih obi¹ao vi¹e puta. policije tuda nema, mo¾emo tenk da poteramo bez problema...ali od kragujevca nadalje...æe se snaðemo...ako ja budem i¹ao, idemo zajedno.

[thumb_up] [dobarpost]