Glavni meni

17 jun-subota.pored morave staro mesto.

Započeo goranvojska, 27 Maj, 2017, 10:19

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

zVuk

Citat: Laziæ poslato 01 Jun, 2017, 23:28


Nego Vuèe, jesi ne¹to ljut na mene ovih dana? Èudni su ti komentari...



...moji komentari cudni..?? a ti tvrdis da si preko onog mosta vozio 100kmh....jeste milion....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Kostić

Citat: milomir22 poslato 01 Jun, 2017, 22:39
Jel ide neko iz/kroz Kragujevac, da peglamo zajedno? Ne ludujem, ali nisam ni sporac, ali ako treba mogu da budem, nije problem ;) [andjeo] ;D.

Ja uvek idem starim putem za Jagodinu, preko Brzana me murija jednom savatala.



jal taj stari put za JA preko komaraca i lovaca? ja sam par puta seko od èumiæa, sjurim se od topole, pa na korman po tim skrnavim putevima al sam se stalno gubio pa ispadao kojekuda, ne poznavam znaci, pa sam ispado i u crnèe, lozovik, sabantu, pa i gore na crni kao i sipiæ. al kud god da krenem, samo gledam de je sunce i uvek ispadnem negde ...

Lazic

Citat: kosta66 poslato 02 Jun, 2017, 06:42
Citat: Laziæ poslato 01 Jun, 2017, 23:12
Ne seri ti Kostiæu, jesi bio u Vojsci 2011-te godine...? Ili 2012-te? Ili 2013-? Ili 2014-te...? :P :-*

Nek mu neko isprièa ¹ta se desi kad preðem preko mosta sa 100kmh... ;D

ja pretræim most sa 299 i pi¹em sms ¹valerki  ;D bez kacige  8)
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [kralj] :-*




Citat: zVuk poslato 02 Jun, 2017, 07:01
...moji komentari cudni..?? a ti tvrdis da si preko onog mosta vozio 100kmh....jeste milion....
I to bar 3 puta od 2011-te... :P Ne celom du¾inom naravno, ko zna gde bi zavr¹io... ;D Krenem da ubrzavam jo¹ od rampe, malo poskoèim, pa po gasu, veæ preko pola mosta pustim gas, ali znam da sam uvek kad pustim gas i¹ao ne¹to preko 100... ;D Ako neèim doðe¹ ove godine, pokazaæu ti... :-*

milomir22

Nije, ne seces, vec udjes u kragujevac, prodje se belosevac, donja i gornja sabanta, sugubina,...

Put sam oznacio sa A, s tim da do Jagodine se pici pravo, ima samo skretanje levo kod kafane levac (na raklju), ali ima putokaz.



"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

Citat: Andreja poslato 02 Jun, 2017, 00:31
Navaho, u subotu idemo Filip, ¾ena mu i ja, plan je da idemo po selima, 50km/h fazon pa ako hoæep sa nama, dobrodo¹la si.


Joooj, jedva èekam!
Jebite se, a ja sam u subotu u Bg na svadbi... :( Doæi æu uveèe, al' ne znam kad... Zato sam tamo od èetvrtka do ponedeljka... Osim u subotu, grrr...

Hurricane

Citat: Andreja poslato 02 Jun, 2017, 00:31
Navaho, u subotu idemo Filip, ¾ena mu i ja, plan je da idemo po selima, 50km/h fazon pa ako hoæep sa nama, dobrodo¹la si.


Joooj, jedva èekam!

Aham 50 fazon..

To se tako zove jel da?

I mi æemo u èetvrtak 50 fazon, jel tako Laske?

feelgod

Citat: Andreja poslato 02 Jun, 2017, 00:31
Navaho, u subotu idemo Filip, ¾ena mu i ja, plan je da idemo po selima, 50km/h fazon pa ako hoæep sa nama, dobrodo¹la si.


Joooj, jedva èekam!
Da napomenem da krecemo sa prvim suncem da
bi bili sto duze sa ekipom :)

Lazic


Hurricane

...jeste, preko ogranièenja, bar


@feelip

Prvo sunce je u 4:30 da znate samo, nemoj da nas budite tako rano..

Kostić

Citat: milomir22 poslato 02 Jun, 2017, 09:33
Nije, ne seces, vec udjes u kragujevac, prodje se belosevac, donja i gornja sabanta, sugubina,...

Put sam oznacio sa A, s tim da do Jagodine se pici pravo, ima samo skretanje levo kod kafane levac (na raklju), ali ima putokaz.





ovuda je lep¹e ;D




a vas trojca, ne zovete... neka neka

Hurricane

..ako misli¹ na nas ¹to idemo ranije, ti se podrazumeva¹, ¹ta ima da te zovem..

Ko da ima¹ neke obaveze pa da mora¹ da se isplanira¹

misa-pei

Bem ti youtube.

Zamislite ovde "Moj Miško je vozio 2 kilometra vezanih očiju".
Država je najveći neprijatelj naroda

Kostić

da ja sam zaposlen pa moram da planiram ¾ivot. laziæ vas je cinkario kad smo bili kog mega khm khma. a ja sam lepo napiso odma na poèetku, dal bi neko i¹o ranije. ne odgovoriste ni¹ta. neka neka

Kostić

a i tamara je juèe odma napala da ide i ona u bifeu. ja æu sa migetom u petak u tri popodne

Hurricane

..alo bre ludaku, ni¹ta nije tajno, ide kad ko hoæe, sa mnom je svako dobrodo¹ao uvek..

Posebno ti, ja volim da slu¹am kad besedi stara kajla.. [rofl]

Kostić

#135
a i ne smem sa laziæem tera stoju preko mosta æeme ¹utne neka daska po glavi ;D nego, ako neko oæe u petak u tri popodne sa migetom i kostom, idemo prelepim 'putevima' ako migetu ne¹to ne iskrsne pa odustane ;D

pa da, sad je kosta i dosadan.... uuuuuuuuuuuu frajeriiiiiiiiiiiiiii [ljubav] [srce]

od KG do K© preko rekovca i pade¾a je do jaja putiæ ... al to je previ¹e krivina za beograðane pa idu autoputem ;D

milomire jel seèe¹ preko slatine i bunara. i tuda sam i¹o. ustvari, nema sela u kojem se nisam izgubio ;D

na onom semaforu se skrene levo za rekovac. tu se obavezno izgubim. zajebem se pa jedem tu ispred u nekoj pekari, a lo¹a klopa pa kad ne pojedem pljesku, ja se izubim i produ¾im, a odande ne zna pa pitam gde je semafor za rekovac... da nacrtate neki putokaz bem mu mi¹a .... ;D

jer ja pitam za rekovac, va¹i spominju jagodinu. koj æemi kurac jagodina, ja oæu na rekovake krivine, oni se smeju. glupi beograðanine, to je taj put. aaaa jel? ops, sori... tenkju. full trotle ;D

jednom moj sin i ja stali u rekovcu u centar da pijemo kocu sa dominatorom napakovani ko da æemo za rusiju, kad gazda na op¹tinu imo neku ceremoniju i po¹alje pandure da nas provere, da se vidi kako selo ima zakon.... svi pozevali, mi popismo kocu i pali dalje. jebo te kurac i selo, nikad æe vam doðe turista....

DebeliZmaj

Citat: kosta66 poslato 01 Jun, 2017, 19:49
debeli, jel æe izaðe¹ malo iz èetri zida da bude¹ ro¹tilj maestro?

mo¾da ... al eto vidi¹ kako ekljupsiju javili da sve sam izedem od rostilja...
gde i kad si mislio i koliko mesa da spaljujem ?
samo idem kolima ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

pa u vojske zmaje, a de drugde... :)

DebeliZmaj

iskreno mi malo dosadno da se vozim do tamo,
spalim meso i da se vraæam nazad ... :)
da ostajem du¾e mi ne pa¹e tako da ono ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

milomir22

Ni tu ne seckam, uidjem u Jagodinu, pa do Voljavce i tu je blizu i Vojska, ako bude lepo vreme, svraticu da upoznam manijake. Tih dana je skup u Cupriji, pa taman 2 muve.

Ko nije terao rekovackim sumama ne zna sta je krivina, onakve se ne prave nigde u svetu, sumica, za motor prelepo. Inace, put je ispao tako krivudav zbog neslaganja ljudi oko medje i placanja dela zemlje za put, pa su seljaci isterali svoje (makar takve glasine kruze).
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr