Glavni meni

17 jun-subota.pored morave staro mesto.

Započeo goranvojska, 27 Maj, 2017, 10:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Glava Dole

ma fala bogu, jebo krivine u slucaju dugih putovanja, preko ibarske se umorio triput vise kad sam dolazio u bg nego duzim putem preko auto-puta... i to preko ibarske uz odmor u ljigu, a tamo upalio u cacku, ugasio 210-15km kasnije duplo odmorniji bez stajanja :) Samo gas i jezdis, vetar drzi torzo i postaje i R neverovatno udoban... u krivinama zanimljiv ali na duze jednostavno previse zamoran :)

Lazic

Aaaaaa, a na kleu je obrnuto, autoput horor, krivine nirvana... ;D

Jefta

Citat: FANTOM poslato 31 Maj, 2017, 23:08
      Ja cu auto putem fino . Prosle godine me zajebase Manijaci kao idemo avalskim Mladenovac ,Topola ,Kragujevac krivine ovo ono . Druze nisam bio ispod 150 i to sam bio zadnji jedva drzao prikljucak . Dosao u vojsku umoran gladan ko da sam kopao . Srecom sacekalo me vruce prase . [cheers] Pa sam se okrepio . Elem ja cu verovatno ici autoputem .

Autoputem samo ako moras da zuris da stignes. Greota bre voziti autoputem bilo koji motor pa cak i K1600GTL...

@Navaho ako te je bre toliko strah da vozis 750, ti sedi na 125 pa dodji. Ima manijaka koji su u Jagodinu dolazili i biciklom.
Te ides da vozis po garazi, te da se upoznas, te da se naviknes. Pa ako se do sada nisi navikla, a koliko predpostavljam kupila si 750 pre nekog vremena, nikada se neces navici.
Kada sam ja presao sa 200cm3 na 650cm3 nisam se skidao sa motora. U prodavnicu sam isao motorom koja mi je preko puta zgrade. Ako se plasis da vozis pitaj da te neko poveze...




megaidiot

Citat: Milos96 poslato 31 Maj, 2017, 23:12
preko ibarske se umorio triput vise kad sam dolazio u bg nego duzim putem preko auto-puta... i to preko ibarske uz odmor u ljigu, a tamo upalio u cacku, ugasio 210-15km kasnije duplo odmorniji bez stajanja :)
da si jeo madjarskih paprika odmarao bi i na auto putu

Lazic

Citat: Jefta poslato 31 Maj, 2017, 23:45
@Navaho ako te je bre toliko strah da vozis 750, ti sedi na 125 pa dodji. Ima manijaka koji su u Jagodinu dolazili i biciklom.
Te ides da vozis po garazi, te da se upoznas, te da se naviknes. Pa ako se do sada nisi navikla, a koliko predpostavljam kupila si 750 pre nekog vremena, nikada se neces navici.
Kada sam ja presao sa 200cm3 na 650cm3 nisam se skidao sa motora. U prodavnicu sam isao motorom koja mi je preko puta zgrade. Ako se plasis da vozis pitaj da te neko poveze...
Imenjaèe, pravo u ocd, al' sumnjam d'ima pomoæi, tvrdoglavo je to... :D Pored 750 ne bi nikad vi¹e seo na 125... Isto se nisam skidao sa klepetala posle 200cc, vozio po tragovima toèkova u snegu... :o ;D



@Gigaidiot:
[rofl] [rofl] [rofl]

Glava Dole

Zato je na mojoj 125ici prst prasine a i dalje mi zao da se oprostim od nje kad se setim kako me lepo sluzila bez ikakvog pipanja i ikakve jebanijade :)

@idiote, ne smem ni da zamisljam sta si pomislio da bi mi se desilo [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic


Hurricane

..ne kapiram za¹to se pla¹iti vi¹e 750 nego 125, ¹ta to mo¾e da se desi na 750 ¹to ne mo¾e na 125.

balcan girl

kapiram da se tripuje da æe da joj padne iz ruke tj. da joj sklizne a da nece moci da je zadrzi :D sve te razumem, mene su èetiri puta vodili na previjanje jer sam bila u fazonu da guram nogu ispod motora kad krene da pada u fazonu da se ne ogrebe :D to æe da te prodje posle godinu dve :D to je gomila gvozdja :D i da padne srediæe se :D teraj to i uzivaj :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

Citat: kosta66 poslato 30 Maj, 2017, 10:10
Citat: Milos96 poslato 27 Maj, 2017, 23:31
U kakvo iskusenje me bacate... mrzim vaaaaaaaas  [veryangry]

ide¹ putevima na kojima je reði saobraæaj, polako i obazrivo. seci po ¹oderu gde mo¾e, improvizuj, snaði se. pa sve i da te navataju, boli te kurac. ako æe¹ ceo ¾ivot da se pla¹i¹ siled¾ija, nemoj da ¾ivi¹. ako si na¹ mali badera¹, nemoj da si pièka. budi svoj. i ne divljaj. ;D

dadoh krs matorom pijancu kosti

otiso svet u qrac

Jefta

Citat: balcan girl poslato 01 Jun, 2017, 00:41
kapiram da se tripuje da æe da joj padne iz ruke tj. da joj sklizne a da nece moci da je zadrzi :D sve te razumem, mene su èetiri puta vodili na previjanje jer sam bila u fazonu da guram nogu ispod motora kad krene da pada u fazonu da se ne ogrebe :D to æe da te prodje posle godinu dve :D to je gomila gvozdja :D i da padne srediæe se :D teraj to i uzivaj :D :D :D :D
Sta ja da kazem za BMW onda. Kada krene da pada nema zadrzavanja. Jebigaaaaa. Podignes ga i nastavis dalje. Ako ne znas da ga podignes nogama, a ne ledjima onda zaustavis nekog da ti pomogne. Idem sada u garazu da vezbam manevrisanje na malom prostoru...

Glava Dole

Citat: UFF poslato 01 Jun, 2017, 00:41
Citat: kosta66 poslato 30 Maj, 2017, 10:10
Citat: Milos96 poslato 27 Maj, 2017, 23:31
U kakvo iskusenje me bacate... mrzim vaaaaaaaas  [veryangry]

ide¹ putevima na kojima je reði saobraæaj, polako i obazrivo. seci po ¹oderu gde mo¾e, improvizuj, snaði se. pa sve i da te navataju, boli te kurac. ako æe¹ ceo ¾ivot da se pla¹i¹ siled¾ija, nemoj da ¾ivi¹. ako si na¹ mali badera¹, nemoj da si pièka. budi svoj. i ne divljaj. ;D

dadoh krs matorom pijancu kosti

otiso svet u qrac

lako je vama da rizikujete iz te perspektive, na svojim ste nogama... ne bojim se ja pandrura, jebe mi se za njih, dozvolu nemam pa nemam da mi uzmu nemaju sta vise... al moji bi bili gori od svakog zatvora da im na kucnu adresu stigne cestitka iz, lupam, kragujevca za voznju bez rege i dozvole :)

balcan girl

Citat: Jefta poslato 01 Jun, 2017, 00:44
Citat: balcan girl poslato 01 Jun, 2017, 00:41
kapiram da se tripuje da æe da joj padne iz ruke tj. da joj sklizne a da nece moci da je zadrzi :D sve te razumem, mene su èetiri puta vodili na previjanje jer sam bila u fazonu da guram nogu ispod motora kad krene da pada u fazonu da se ne ogrebe :D to æe da te prodje posle godinu dve :D to je gomila gvozdja :D i da padne srediæe se :D teraj to i uzivaj :D :D :D :D
Sta ja da kazem za BMW onda. Kada krene da pada nema zadrzavanja. Jebigaaaaa. Podignes ga i nastavis dalje. Ako ne znas da ga podignes nogama, a ne ledjima onda zaustavis nekog da ti pomogne. Idem sada u garazu da vezbam manevrisanje na malom prostoru...


kad sam uèila da ga dignem ledjima prebacila sam ga na drugu stranu :D :D :D uvek je bilo daj dignite mi motor i ajmo dalje :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

dizes ga ledjima tj nogama samo kad je pao na desnu stranu
I PRE TOGA MU SPUSTIS COPAVU ZENO

balcan girl

kazem ti da sam uèila :D :D nisam napisala da sam nauèila :D :D :D lakse je ajd dignite mi motor :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Glava Dole

Citat: balcan girl poslato 01 Jun, 2017, 00:51
kazem ti da sam uèila :D :D nisam napisala da sam nauèila :D :D :D lakse je ajd dignite mi motor :D :D :D

Moracu opet na depilaciju da se ne mucim ako opet padne ;D [rofl]

balcan girl

ti kako si krenuo ce da ti pomognemo da ti se vise nikad ne digne :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

megaidiot

Citat: Jefta poslato 01 Jun, 2017, 00:44
Idem sada u garazu da vezbam manevrisanje na malom prostoru...
kolke su vam te garaze kad se vozite po njima?

Glava Dole

Citat: balcan girl poslato 01 Jun, 2017, 01:28
ti kako si krenuo ce da ti pomognemo da ti se vise nikad ne digne :D :D :D :D

Covek koji ne ume da prihvati salu na svoj racun i nasali se usput na isti racun... to je zadrt covek sto se mene tice, a ja to niti zelim niti mislim da ima potrebe da budem ;)

Kostić

#99
ti mali bandera¹ ima¹ gadan moderan trip kao i veæina ljudi. pije¹, vozi¹ pijan, vozi¹ duplo i vi¹e preko ogranièenja, bahato pretièe¹ ispred pe¹aèkog prelaza, a pla¹i¹ se ¹to nema¹ dozvolu. to ¹to nema¹ dozvolu sinko, to je bolje, nego sve ostalo ¹to sam naveo .... nemanje dozvole ne znaèi ni¹ta. dozvola je samo dokaz da si upoznat sa saobraæajnim propisima i da poznaje¹ znakove. sve ostalo je mnogo veæi problem. tj ozbiljan problem. ja kad sam polo¾io B, ceo dan sam kr¹io propise namerno. deset godina su me jebali niza¹ta, pisali mi prijave ¹to nemam B, bio u zatvoru, al nikad prekr¹aj nisam napravio. zato ¹to je nisam imao. kad sam je dobio, ko pu¹ten sa lanca ... sad pi¹ite kazne do sutra. imam je.

pretpro¹le godine, jedan do¹o autobusom. a padala je i ki¹a. bilo je do jaja (iako smo jeli pijana jugina slana jaja (ne njegova nego od koko¹ke, on je solio)) tad mi je crko motor, pa se vratio kuæi na tri cilindra ... jedva (usput ga je laziæ maltretirao kao po obièaju) jugu je napao pijani mokri ki¹ni most, pa polomio ruèku. goran mu zavario. i tako jo¹ posva¹ta... iako je padala ki¹a i bila ona rupa u mostu, bilo je dru¾enje do jaja

ani je ðole puna kapa. i pro¹le godine smo se vozili sa sporaæima pa smo svi stigli u èoporu ... ako æe da ide nek ide, ako neæe, ne mora. ne zna ona, ¹ta je banda. a ne zna ni za most i njegove skrivene tajne ;D


mega khm khme i ja tedo da pitam, kolke lisu te garage ;D

zeleni zube, biæe neki smak sveta  [ljubav] [srce] ;D

oæe neko sa mnom u petak popodne? ako iko ide u petak.

usput, kakav je most? znamo da ima daske sa strane za auto, al to nam ni¹ta ne znaèi. ima li jo¹ onih rupa po sredini? ;D