Glavni meni

17 jun-subota.pored morave staro mesto.

Započeo goranvojska, 27 Maj, 2017, 10:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

lord_oblivion

Pa nije bez veze, da oseti¹ gde prete¾e u nepovrat  :o

Uostalom, samo ti doði na Moravu, sve æe te nauèimo tamo  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Glava Dole

pa nek ti neko otera do nekog poligona i onda vezbaj lagano :) Kad se setim kad sam ja tek kupio FZRku, posle TZRke je to bio avion, caleta sam zvao da mi pomogne da je preparkiramo, on kao ti nisi normalan sta ce ti to(zato sto je tako teska) itd... jos nisam znao da li cu moci ja to da teram po makadamu, razmisljao o tome pre nego sto sam je kupio pred spavanje... sve je u roku od nedelju-dve dana voznje doslo na svoje mesto, sad je ko i TZRka nekad maltene, ko bicikla :) Znaci pazi, 2014-e nisam bio nista manji nego sad, cak naprotiv... a delovao mi je 10 puta tezi nego sad :) Dakle, poenta: sve je samo stvar navike :) Kreni da vezbas na bezbednim mestima za pocetak i da ga teras i po saobracaju sto pre, ostalo ce doci samo na svoje mesto ;)

navajo

Garaza mi je odlicna za vezbanjac, bolja od poligona jer nema saobracaja...a lep krug moze da se napravi, plus osmice....par dana u garazi i odoh na ulicu polako...nego ovde kod mene otvorise neke unsi fensi kafice pa svi nagrnuse sa 'kao' dobrim kolima da ih vide devojcice u kraju...voze kao coravi po karting stazi...da po*izdis...izrasce mi jos dva para ociju zbog debila...izlazak iz garaze kao moto rulet

stilgar

Citat: navajo poslato 29 Maj, 2017, 01:40
Citat: stilgar poslato 28 Maj, 2017, 02:53
Citat: navajo poslato 28 Maj, 2017, 01:49
Ima da putujem sa Djolencetom 5 dana u pm...hahahahaha


A sto ti ne vozis Debelu? Izadjes na auto put, dve trake, samo pravo ima do tamo 120 km, taman da se naviknes na motor, zavrnes malo gas da obidjes neki kamion, vidis kako ubrzava, onda malo kocis da i to vidis kako ide i tako, dok stignes tamo lepo ste se upoznale. Odmori malo Djoleta, mali je on za tako dalek put :)

Ma meni nije problem auto put....gazila je ja vec 120 po Obrenovackom...nego mene jebe onaj deo do auto puta...kreni stani...spori manevri i sl...ali, setih se juce da mogu da vezbam u garazi...tako da je sledece nedelje vozim u krug po garazi, da osetim njenu tezinu pri sporim manevrima i skretanjima...posle toga nemam problem nikakav...ne plasi mene njena brzina, vec tezina...ne bih da je olupam bez veze:(
tezina ne igra veliku ulogu motora u pokretu, bitno je da kad stajes mozes celim stopalima da dohvatis podlogu, da ne moras da se docekujes samo na jednu stranu il na prste onda oce da prevari. Ne znam koliko si visoka, al valjda ne bi kupovala motor koji ti je visok :)

navajo

Debela je bas niska...kako sam je ugledala, tako sam se zacopala, a jos kada sam sela i shvatila da je niska, bila je kupljena momentalno...msm, nije mi delovala veliko i tesko upravo zbog niskog tezista....ne volim visoke motore...jednostavno se ne osecam (za sada) dobro na njima...jesam probala DR-a (cak me naterali i osmice na njemu da pravim, i neke krugove i ostale bakrace) i bmw f-650 terala po nekim sumama i krivinama, ali mi jednostavno ne leze...ne svidja mi se polozaj i ne osecam se sigurno na enduracama...verovatno stvar navike:)

Na Debelu moram da se naviknem, tj. da naucim da budem nezna i bez ishitrenih radnji, jer sam navikla da Djoleta vozim nekako mnogo grubo...kod njega sve ide odmah bum tras do 6. i sa punim gasom i momentalnim zavtanjem...a i kod kocenja zapnem i prednjom i zadnom i molim boga da stanem na vreme...kod Debele to jednom tako da uradim i da vam mahnem sa nebesa:)

stilgar

Citat: navajo poslato 29 Maj, 2017, 02:02
Garaza mi je odlicna za vezbanjac, bolja od poligona jer nema saobracaja...a lep krug moze da se napravi, plus osmice....par dana u garazi i odoh na ulicu polako...nego ovde kod mene otvorise neke unsi fensi kafice pa svi nagrnuse sa 'kao' dobrim kolima da ih vide devojcice u kraju...voze kao coravi po karting stazi...da po*izdis...izrasce mi jos dva para ociju zbog debila...izlazak iz garaze kao moto rulet
mora da vezbas izlazak iz garaze :)



navajo

Oooooo da...nisu me dzabe zvali Ani 4 pistolja :)

PECA BMW

Moto skup u Cupriji , Sefanova svadba i MM Vojska , pa da se potrudim sve da obidjem u jednom danu :D


znam samo jednog coveka koga ne bi voleli da vidite a bio je prosle godine :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić

Citat: Milos96 poslato 27 Maj, 2017, 23:31
U kakvo iskusenje me bacate... mrzim vaaaaaaaas  [veryangry]

ide¹ putevima na kojima je reði saobraæaj, polako i obazrivo. seci po ¹oderu gde mo¾e, improvizuj, snaði se. pa sve i da te navataju, boli te kurac. ako æe¹ ceo ¾ivot da se pla¹i¹ siled¾ija, nemoj da ¾ivi¹. ako si na¹ mali badera¹, nemoj da si pièka. budi svoj. i ne divljaj. ;D

Lazic

Znaèi, dolazi u Vojsku... Isto bi i ja mogao da se tako ¹tekam al' neæu... :D



@Ana:
Ja kako sam seo na klepetalo, znao sam da je to to... ;D Idealan za divljanje po gradu... ;D

Giga Kle

Citat: Laziæ poslato 28 Maj, 2017, 00:03
Samo vutru, sve ostalo se kupi na licu mesta ako ne¹to zafali... ;D Nadam se da Goran neæe da me ubije zbog zafali... ;D
🚔🚔🚔🚔

Hurricane


Giga Kle


goranvojska


MIGE

posto Lazic nece da se druzi sas mene do Gorana,moz neko da mi pravi drustvo do tamo..autoputem,okolnim selima...svejedno mi je  [cheers]

goranvojska


Lazic

Citat: MIGE poslato 31 Maj, 2017, 22:43
posto Lazic nece da se druzi sas mene do Gorana,moz neko da mi pravi drustvo do tamo..autoputem,okolnim selima...svejedno mi je  [cheers]
Hoæe Laziæ sa tobom, ti neæe¹ d'uzme¹ slobodan dan... :D :-*

MIGE

Citat: Laziæ poslato 31 Maj, 2017, 22:56
Citat: MIGE poslato 31 Maj, 2017, 22:43
posto Lazic nece da se druzi sas mene do Gorana,moz neko da mi pravi drustvo do tamo..autoputem,okolnim selima...svejedno mi je  [cheers]
Hoæe Laziæ sa tobom, ti neæe¹ d'uzme¹ slobodan dan... :D :-*
[srce]

FANTOM

      Ja cu auto putem fino . Prosle godine me zajebase Manijaci kao idemo avalskim Mladenovac ,Topola ,Kragujevac krivine ovo ono . Druze nisam bio ispod 150 i to sam bio zadnji jedva drzao prikljucak . Dosao u vojsku umoran gladan ko da sam kopao . Srecom sacekalo me vruce prase . [cheers] Pa sam se okrepio . Elem ja cu verovatno ici autoputem .

Lazic