Glavni meni

MotoMetalFest & 10.Moto Skup MK Panonski Vukovi Zrenjanin 12, 13,14 Maj 2017.

Započeo niki64, 07 Maj, 2017, 19:25

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

VR 46

Непроцењиво је било видети фаце људи после Горановог бацања гуме  :o [rofl] Ми смо се потрудили на манијачки навијамо за Горана  [flashing] [cheers]
Twist of wrist!

goranvojska


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

niki, nesam mogo da doðem, ne bi izdr¾ao opet muèenje sa ¹es banke... opravio sam motor, ali, dal æe me puste na skup u ¹idu, mnogo sam prljav i motor mi u ¾ice. landsere jebemte æorava daj ¹ator danas didem u ¾ivot! nesam nikad bio, a ka¾u da je kamp lep u prirodi. odo! sam, naravno. sa mnom vi¹e niko neæe da se vozi :( ;D

boli me pi¹a ba¹


Mario


niki64

Citat: kosta66 poslato 18 Maj, 2017, 12:05
niki, nesam mogo da doðem, ne bi izdr¾ao opet muèenje sa ¹es banke... opravio sam motor, ali, dal æe me puste na skup u ¹idu, mnogo sam prljav i motor mi u ¾ice. landsere jebemte æorava daj ¹ator danas didem u ¾ivot! nesam nikad bio, a ka¾u da je kamp lep u prirodi. odo! sam, naravno. sa mnom vi¹e niko neæe da se vozi :( ;D

boli me pi¹a ba¹
Ma razumem te. Ako idem u Sid dovodim i tvog bivseg kanarinca da ga se nagledas malo.
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Kostić


Landser

Citat: kosta66 poslato 18 Maj, 2017, 12:05
niki, nesam mogo da doðem, ne bi izdr¾ao opet muèenje sa ¹es banke... opravio sam motor, ali, dal æe me puste na skup u ¹idu, mnogo sam prljav i motor mi u ¾ice. landsere jebemte æorava daj ¹ator danas didem u ¾ivot! nesam nikad bio, a ka¾u da je kamp lep u prirodi. odo! sam, naravno. sa mnom vi¹e niko neæe da se vozi :( ;D

boli me pi¹a ba¹
Ostavio sam ti sator u kafani jos onomad kad smo pricali ,to jest Lord ti je ostavio posto sam poslao po njemu jer ja nisam imao vremena i rekao je matorom da je za Kostu ,dal je moguce da nisi bio i da ti niko nije rekao i da nisi pitao jel ostavljen sator za tebe ?