Glavni meni

MotoMetalFest & 10.Moto Skup MK Panonski Vukovi Zrenjanin 12, 13,14 Maj 2017.

Započeo niki64, 07 Maj, 2017, 19:25

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

aj polako. a toèkove nisi zamenio, mrzelo te, pa kad odu kramponi plakaæe¹ ovde ;D a i nema ko da ga vadi iz blata ako ide¹ sam ;D

Mario

Nema kise ! Za juce su isto najavili pa je bilo perfektno. Ovde je sunce sada. Ako bude kise bice oko 2 kratko posle vedro.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

goranvojska

veni vidi vici.
zna taliban i vr46 o cemu pricam.postavice slike.
obelio sam manijacki obraz.

Glava Dole

Citat: Mario poslato 13 Maj, 2017, 12:16
Nema kise ! Za juce su isto najavili pa je bilo perfektno. Ovde je sunce sada. Ako bude kise bice oko 2 kratko posle vedro.

Za to zahvali meni.... kako sam ja napisao da ce celog dana padati kisa tako se razvedrilo, sunce sija, nebo vredo, nigde oblacka... ureko sam i oblake [rofl]

K0le

'Èièa' Goran poderao mlade snage bajkera u bacanju gume u dalj   [klanjam_se] [kralj]
Bilo je superi¹ka, samo da ona ki¹a nije zasrala deo popodneva . Video neke stare znance, foruma¹e, s nekima se i upoznao, meni srce puno. Jedino mi je el Jefe hitro utekao, znam da sam ga vid'o a ne stigoh mu se javiti  [neampojma]
Domaæini na visini zadatka, Niki je u glavnom pevao i to one hard core pjesme pa  od jutros krèi kao tranzistor  ;D
Ne¹to mi smrdi da æe i ©id sl nedelje biti zanimljiv  [ninja]

p.s. Lo¹mi, Ninu smo tra¾ili al nismo uspeli da je naðemo !   [rofl]

El Jefe

С опроштењем срали су ми и када сам улазио и када сам излазио. Зато што сам са штакама прошао оба пута кроз рампу а не на пролаз за пешаке.
Друштво за заштиту од животиња

Mario

Ne obaziri se na to, ja sam iz kluba pa se i na mene toza sa kapije drao ,jbg covek nije iz te price ,bukvalno je shvatio neke stvari.:)

Nina.f

Citat: K0le poslato 14 Maj, 2017, 23:45
'Èièa' Goran poderao mlade snage bajkera u bacanju gume u dalj   [klanjam_se] [kralj]
Bilo je superi¹ka, samo da ona ki¹a nije zasrala deo popodneva . Video neke stare znance, foruma¹e, s nekima se i upoznao, meni srce puno. Jedino mi je el Jefe hitro utekao, znam da sam ga vid'o a ne stigoh mu se javiti  [neampojma]
Domaæini na visini zadatka, Niki je u glavnom pevao i to one hard core pjesme pa  od jutros krèi kao tranzistor  ;D
Ne¹to mi smrdi da æe i ©id sl nedelje biti zanimljiv  [ninja]

p.s. Lo¹mi, Ninu smo tra¾ili al nismo uspeli da je naðemo !   [rofl]

Nina bila i u petak i u subotu, samo sto se nisam nesto mnogo zadrzavala jer sam radila i u petak i u subotu uvece.. trazila sam i kanarinca i belu hondu sa crvenim znako, nisam nasla.. nazalost.. vidjamo se valjda u sidu za vikend?

K0le

Kanarinac je bio unutar kampa tek tamo oko 17h , a beli XR je bio svo vreme strate¹ki sakriven pod borovima desno od ulaza  :D
©id planiram, ako vreme ne upropasti planove, vidimo seee  [panic] ;D

Andreja

XR-a su èak i snimali kad smo Mario i ja poku¹avali da toèkiramo :D
Bilo fantastièno, upoznao Koleta, dru¾ili se, GoranVojska objasnio sa bacanjem gume, posr'o se na sve ljude tamo :D
Mnogi mislili da sam p'jan a ja popio samo jednu kiselu vodu :D


Deo ekipe na ulazu na skup, ostali su veæ uleteli unutra




Goran carina


Trkaæa koko¹ crvene boje


Bi¹ke i ðevojka mu




Summer in the city


Mario testira belu Hondu sa crvenom nalepnicom :P






Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

goranvojska

ma ja sam samo pokazao kako se to radi.ne veruju ljudi koliko imam godina pa traze lk.al nema veze.moto manijaci pobedili u bacanju gume.jedan podatak:jos nisam pob edjen u bacanju gume na skupovima.zadnjih godina me je prosto sramota da sa svojih 55g se zezam sa decom,al jbg.

Nina.f






Evo i ja da podelim slike sa vama

Ja sam videla taj kros motor kad je dosao, bila sam tad na ulazu, ali kako sam ja mogla da znam da ste to vi.. steta


niki64

Gorane, bilo je tu diskusije kao sta ce ovaj deda ovde, on da baca gumu pa da se slogira. I nek si im pokazo.
Nina, ja te trazio po nadimku kod onog ludaka Danijela iz Stajiceva ali ti si svaki put volsebno nestajala.
Manijaci naravno osvetlali obraz u svemu.
Hvala svima sto ste bili nasi gosti a matori najgori  Kosta nezna kakav se suljpa ovaj put propustio.
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Nina.f

Citat: niki64 poslato 17 Maj, 2017, 01:33
Gorane, bilo je tu diskusije kao sta ce ovaj deda ovde, on da baca gumu pa da se slogira. I nek si im pokazo.
Nina, ja te trazio po nadimku kod onog ludaka Danijela iz Stajiceva ali ti si svaki put volsebno nestajala.
Manijaci naravno osvetlali obraz u svemu.
Hvala svima sto ste bili nasi gosti a matori najgori  Kosta nezna kakav se suljpa ovaj put propustio.


Kod tog ludaka si i trebao da se raspitas,ali verovatno nije skontao da mene trazis...
Mozda smo se mi i videli, da nismo znali.. haha

Hattrick


goranvojska


niki64

Nina, skontao je on samo si vec bila otisla a sto bi ovi nasi metalci rekli , Goram izdominirao.  [clapp] [clapp] [clapp]
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

goranvojska

ja jos nisam pobedjen u bacanju gume.ovde u centralnom delu uglavnom uglavnom znaju pa je zato iznenadjenje bilo sto mator covek baca a ne poznaju me.
tamo gde me znaju iako nekad i ne zelim da se takmicim prozivaju me da dam domaci zadatak ostalim bacacima.