Glavni meni

Yamaha YZF 600 R Thundercat

Započeo Brrka, 29 April, 2017, 01:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Brrka

Na prodaju Yamaha YZF 600 R Thundercat. Motocikl je 1997 godiste, presao pravih 43000km, bio kod dva vlasnika svo vreme, kod drugog vlasnika punih 9 godina.
Motocikl je u odlicnom stanju, odlicno ocuvan, svaka plastikica i svaki sraf je na svom mestu. Tehnicki je takodje besprekoran.
Motocikl je potpuno spreman za predstojecu sezonu:
- Nove gume
- Nove plocice
- Novi lanac i lancanici
- Novo ulje i filter ulja
Od dodatnih ulaganja je potrebna registracija (ili nije, kako ko voli)
Cena je 1700e, podlozna je dogovoru.
0658230921


















Glava Dole

Ihhh da imam para kao sto nemam sutra bih zapucao po njega... srecna prodaja :)

Lazic

Malo skuplje nego ¹to sam platio klea pre 8 godina... :o A izgleda za medalju... ;D

Gagy

Gde si bio pre mesec dana sa ovom lepotom 🙂


Sent from my iPhone using Tapatalk

Lazic

A sad Gagi... :o ;D

Ðukiæu, mr'¹ u predstavljanje, 'bem te blentava... ;D :-* Da te ne bih ja predstavio... :o ;D

Brrka

Ljudi, dolazio mi je kupac za motor. Mozda sad bas cita ovo ali rekao mi je nesto sto ce mu zauvek ostati u pamcenju a to je: "Kad bi znao da ce preci bar 30-40 000km a da se nista ne pokvari kupio bi ga sigurno tako da moram hladne glave da razmislim" :D Osim toga mu je sve odgovaralo ali ta jedna cinjenica ga izgleda bas muci... :)

Lazic

Jesi mu rekao, smanji cigo... ;D

Brrka

Ali ne planira covek da vozi ture, nego najvise tu po lokalu.
Svako ima svoje misljenja ali toliko ne moze preci ni nov motor a da nema nekih ulaganja.

Lazic

#8
Realno. I ja najvi¹e vozim u lokalu, posle skoro 8 godina mislim da nisam jo¹ pre¹ao 40.000. A nije da nisam putovao... Ne raèunajuæi ¹to sam dva puta ja ubio agregat, menjao sam lanac, lanèanike, le¾aje kormana, lamele i opruge, sajlu brzinomera, sajle gasa, radio karburatore, Krpio grane dva puta, lonac, semeringe vilju¹ke, sad sredio zadnja klje¹ta. Kad podelim na 8 godina, i nije se ne¹to kvario, bar nije stao zbog kvara, sa svim falinkama sam ga vozio neko vreme... ;D

Lamele potro¹ni materijal, lonac sam takoðe ja ubio, èak sam i lancu ubrzao kraj nestruènim èi¹æenjem...

Ako se neko seti da mi je jo¹ ne¹to crkavalo, nek me podseti... ;D

Najvi¹e para sam dao na gorivo, vi¹e od dve tone... :o ;D ©ta vi¹e dobar motor je oti¹ao na gorivo... ;D na delove mo¾da 300e... ;D

A verujem da kad bi neko napravio jedno 10 tura od po 3-4.000 da bi imao vrlo malo neplaniranog odr¾avanja...

Hattrick


Glava Dole

"ubio sam 2 agregata, vozim treci, ali nije se nesto preterano kvario"  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [kralj] [kralj] [klanjam_se]

Hurricane

..e jebote i ti Brko, ¹to ne pi¹e¹ garancije kad prodaje¹, ovako æe¹ ga kurac prodati sad, vidi¹ da su kupci vazda nepoverljivi..

UFF

Citat: Brrka poslato 04 Maj, 2017, 00:32
Ljudi, dolazio mi je kupac za motor. Mozda sad bas cita ovo ali rekao mi je nesto sto ce mu zauvek ostati u pamcenju a to je: "Kad bi znao da ce preci bar 30-40 000km a da se nista ne pokvari kupio bi ga sigurno tako da moram hladne glave da razmislim" :D Osim toga mu je sve odgovaralo ali ta jedna cinjenica ga izgleda bas muci... :)

sto mu nisi rekao da imas istu dilemu i da razmisljas da se zenis ali nisi ubedjen da ce zena da ti potraje narednih 30-40 godina u braku bez da joj se nesto pokvari ili da pretekne uopste  [rofl]

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Kao kad je Bosanac prvi put u Nju Jorku, ide ulicom, tresne plavu¹a samoubica sa zgrade, gleda, ka¾e, eh ¹ta ti je Amerika, ¹ta oni bacajua a moglo se jebat jo¹ godinama... ;D


@Èaèanin69:
Jeb'o te, da nisam magarac kao ¹to jesam, taj prvi agregat bi jo¹ bio ¾iv i zdrav danas. I bre samo sam jednom menjao, prvi put kad je krepao, zamenio sam jedan le¾aj i klipnjaèu... ;D



Darko

navodis me na pomisao sa ovim slikama da skinem nosac tablice  ;)

Grof

Citat: Laziæ poslato 04 Maj, 2017, 00:49
Realno. I ja najvi¹e vozim u lokalu, posle skoro 8 godina mislim da nisam jo¹ pre¹ao 40.000. A nije da nisam putovao... Ne raèunajuæi ¹to sam dva puta ja ubio agregat, menjao sam lanac, lanèanike, le¾aje kormana, lamele i opruge, sajlu brzinomera, sajle gasa, radio karburatore, Krpio grane dva puta, lonac, semeringe vilju¹ke, sad sredio zadnja klje¹ta. Kad podelim na 8 godina, i nije se ne¹to kvario, bar nije stao zbog kvara, sa svim falinkama sam ga vozio neko vreme... ;D

Lamele potro¹ni materijal, lonac sam takoðe ja ubio, èak sam i lancu ubrzao kraj nestruènim èi¹æenjem...

Ako se neko seti da mi je jo¹ ne¹to crkavalo, nek me podseti... ;D

Najvi¹e para sam dao na gorivo, vi¹e od dve tone... :o ;D ©ta vi¹e dobar motor je oti¹ao na gorivo... ;D na delove mo¾da 300e... ;D

A verujem da kad bi neko napravio jedno 10 tura od po 3-4.000 da bi imao vrlo malo neplaniranog odr¾avanja...

Laziæu tvoj KLE ko Trigerova metla.... pet dr¹ki i deset èetki ali je to jo¹ uvek ista metla :D

Lazic

Ka¾u ljudi... ;D Ali samo sam èetku jednom zamenio... ;D

Bori¹a

Citat: Darko poslato 04 Maj, 2017, 11:12
navodis me na pomisao sa ovim slikama da skinem nosac tablice  ;)

ja pomislio da te navodi da i ti stavis to u oglase i da se ratosiljas bede [rofl] [rofl]

milomir22

Citat: Brrka poslato 04 Maj, 2017, 00:32
Ljudi, dolazio mi je kupac za motor. Mozda sad bas cita ovo ali rekao mi je nesto sto ce mu zauvek ostati u pamcenju a to je: "Kad bi znao da ce preci bar 30-40 000km a da se nista ne pokvari kupio bi ga sigurno tako da moram hladne glave da razmislim" :D Osim toga mu je sve odgovaralo ali ta jedna cinjenica ga izgleda bas muci... :)

Taj u zivotu nije seo na motor ako je to rekao, pa za 40 000 ce mu 5 puta zakucati karbovi s nasim gorivom, ako nista drugo.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Gagy

Ludaka na sve strane lebtenejebo. Jel taj vozio i¹ta u ¾ivotu 😁 Ja kupih najbolji primerak koji sam na¹ao od prvog vlasnika, a  ovaj mi je odmah zapao za oko, naravno kasno....


Sent from my iPhone using Tapatalk