Glavni meni

Viper imao udes

Započeo jevta, 28 April, 2017, 21:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andreja

Mo¾e li neko nama sa jeftinijim ulaznicima da pojasni ¹ta su to mumije?

Ne "ono" iz drevnog Egipta.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

misa-pei

Hehehehe, ja sam mislio da je to mlevena mumija, zna¹ ono kao rog od jednoroga, su¹ene ¹korpije itd...

Ne, to je neka lekovita smola, bar izgleda kao tako smolasto, pije se za br¾e zarastanje kostiju. Ruski pronalazak. E, sad, da l' deluje, da l' ne deluje, pitaj Boga. Ja sam odlièno zarastao, lepo se rehabilitovao, ali sam se usput mazao i gavezom, pio surutku na litre dnevno (¹to izvanredno prija po ovoj vruæini).
Država je najveći neprijatelj naroda

Major

Citat: Andreja poslato 07 Jun, 2017, 02:07
Mo¾e li neko nama sa jeftinijim ulaznicima da pojasni ¹ta su to mumije?

Ne "ono" iz drevnog Egipta.


Taman sam hteo da ti objasnim [rofl]

navajo

http://www.bastabalkana.com/2010/09/mumio-ili-mumijo-cudesna-smola-sa-altaja-i-ruski-prirodni-lek-i-biostimulator-za-sve-bolesti/

Moja nana je pila mumiju, nakon operacija kukova, i lomova koje je imala...kako je operisala oba kuka, pa jos preko toga obe noge lomila jos po par puta, dok na kraju nije izvalila i samu protezu, napila se mumije samo tako...evo je 'super baba', kako su je prozvali na Banjici, i dalje hoda, jedino vise ne moze da vozi traktor, sto je posebno nervira jer je obozavala dedi da nabije rogove i pretekne ga kad idu sa dva traktora [rofl]


Kostić

 :o  [rofl] ;D baba ti je legenda  ;D

navajo

Legenda nego sta...a tek kad sam cula da je armoniku svirala kao mlada, jasno mi je bilo na koga sam povukla...plus sto deda mora i rakiju da krije od nje...ne pada iver daleko od klade [rofl]

Kostić

au jebote. kul. aj budi na babu, pa prosviraj preko mosta bez kukanja :)

megaidiot


navajo

A Djoleta natovarim na prikolicu [rofl]

Kostić

i zaleti¹ traktor od ¹ljunkare pun gas, pa sa æo¹kovima prikolice pokupi¹ ulazne stubove i skupi¹ most ko harmoniku, dok laziæ preleæe morave za tobom sa sto na sat ... :)

Lazic

Kostiæu taj most je napravljen samo za traktore... ;D


@Ana:
Pozdravi babu manijaka... ;D

Major


navajo

Hocu..jedino sto ne voli sto vozim motor..a kad joj kazem kako i ona vozi traktor, kaze da to nije isto, traktor je bezbedniji...a prevrnula ga dva puta jer kaze deda da vozi brzo kao ludak...hahahaha

Moracu uskoro da odem do njih prvo Djoletom...manji je...pa posle kad se odslogiraju, i deda babi mune koji bensendincic, i Debelom:)

MIGE

auu bre,pa ti imas strah od babe ,dede i mostova..cudi me kako vozis motor  :D

navajo

Ma jok samo mostova i reke...ostalog se ne plasim...nego mi zao da baba rikne zbog motora...pa da je nosim na dusi posle

Major

Pa ti onda kupi traktor i teraj [rofl]

navajo

Imam dva....hahahahah

Kostić

jebotebog, ovakva nam nikad na forum nije do¹la... ;D

MIGE

Citat: kosta66 poslato 08 Jun, 2017, 14:14
jebotebog, ovakva nam nikad na forum nije do¹la... ;D
si se malo zaljubiska?  :D

Major

Citat: navajo poslato 08 Jun, 2017, 14:09
Imam dva....hahahahah

Sad znamo da si povukla na babu :D :D :D


Citat: kosta66 poslato 08 Jun, 2017, 14:14
jebotebog, ovakva nam nikad na forum nije do¹la... ;D

Sve su nase manijakuse takve [rofl]