Glavni meni

Viper imao udes

Započeo jevta, 28 April, 2017, 21:52

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Hattrick

Ja ne verujem nista ovoj generaciji farmako mafije, to sve kriminalci. Njihovi djedovi su bili posteni, ljudine, posteno su lecili sugradjane u zamenu za novac, i nisu bili trovaci.  :)

Zato samo njihov recept za brzo ozdravljenje:


Ujutru heroin 3 tablete:



Prosle rucka 10 kapljica opijuma u 2dl vode:



Uz veceru 4 tablete kokaina:




Pre spavanja 15 kapljica sirupa na bazi zive, u 1dl vode:



I svo vreme da mazes rane radioaktivnom kremom na bazi radijuma:


I za par meseci, kao nov  :)

milomir22

Odakle ti pare da se ovako lecis???!!!

Lecio bih se i ja ovako kad bih imao...
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

megaidiot

jedan deprozepam, jedan vinjak, na svaka tri sata, svaka! ... i posle 15 godina ti bude boolje.

Hattrick

Zoves kurvu, i nista sex, samo prica.  [rofl]

lord_oblivion

Ala kukate ko neka deca. Ako vam je vruæe a ne biste bez za¹tite  :D navucite gladijator.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

bigsheki

Citat: megaidiot poslato 05 Jun, 2017, 21:24
jedan deprozepam, jedan vinjak, na svaka tri sata, svaka! ... i posle 15 godina ti bude boolje.

nisi dodao i da se dobroooooo isk...nja :)

Andreja

Citat: megaidiot poslato 05 Jun, 2017, 21:24
jedan deprozepam, jedan vinjak, na svaka tri sata, svaka! ... i posle 15 godina ti bude boolje.
Citat: Hattrick poslato 05 Jun, 2017, 21:54
Zoves kurvu, i nista sex, samo prica.  [rofl]

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Neæu reæi da uvek ali u 90% sluèajeva vozim u punoj opremi. Kaciga, rukavice, jakna, pantalone i kros èizme ili duboke patike za sporCke motore. Kapiram da me oprema neæe spasiti ukoliko doðe do jakog udarca ali bolje da se skuvam u jakni neko da se oderem do koske. Imam i jako dobar gladijator ali su skinuti ¹titnici ruku, kupiæu ih odvojeno pa æe jakna da èeka jesen.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

megaidiot

Citat: bucko poslato 05 Jun, 2017, 18:26
Ruska mumija i kozje mleko,kosti srastaju dok si reko keks,provereno
i slika alana cumaka na bolno mesto.


meni je tako transalp prestao da trosi ulje, kao rukom odneseno.

misa-pei

Prvo, gavez. Izvrsna stvar. Kad sam lomio rame, verujem da mi je mnogo pomogao. Mumuija, pio sam i nju. Sve je zaraslo kako treba, u predviðeno vreme. Ni br¾e ni sporije. Da li je mumija pomogla, ne znam.

A smejte se vi za Alana Èumaka... Bio on pre 25 godina na nekoj televiziji (Palma, verovatno) i ka¾e, dajte, stavite neki pokvaren ureðaj, mehanièki ispred televizora. Moja tetka vri¹ti od smeha, stavi sat koji je prestao da radi sedamdeset i neke, bio kod deset sajd¾ija, niko ga nije sredio, jer nema deo.
Alan uradi neko æiribu-æiriba, sat proradi. Radio je najmanje jo¹ deset godina. Kad je ponovo stao, nismo smeli da ga otvaramo, ko zna ¹ta bi iz njega iskoèilo.
Država je najveći neprijatelj naroda

navajo

Ova Miloseva fotka me podsetila na moje oderotine...jos ih ja zalila bila tekilom posle pada, pa malo tekile ulila i u sebe...nekako dovezla motor nazad do apartmana, ubacila polupane delove, koje je drugar pokupio kod njega u auto, na terasu, i legla u krevet i pokrila se cebetom...kad je tata ustao ujutru i video delove motora na terasi, slogirao se...a tek kad je pokusao da podigne cebe da vidi na sta licim (znao je da sam ja, a ne brat, polupala motor...jbg...crna ovca) a ono se zalepilo za oderotine...jooooj...bem ti tekilu

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Kostić


Kostić

Citat: megaidiot poslato 05 Jun, 2017, 21:24
jedan deprozepam, jedan vinjak, na svaka tri sata, svaka! ... i posle 15 godina ti bude boolje.

jes i kupi jamahu. hiljadu kubika ;D

DebeliZmaj

viper folirant ...
cuo de cesad vojne vezbe
pa da eskivira ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

viper

Neæe mene vi¹e zvati na ve¾be, ja sam sa ratovanjem zavr¹io.😠

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

Citat: misa-pei poslato 06 Jun, 2017, 01:47
Prvo, gavez. Izvrsna stvar. Kad sam lomio rame, verujem da mi je mnogo pomogao. Mumuija, pio sam i nju. Sve je zaraslo kako treba, u predviðeno vreme. Ni br¾e ni sporije. Da li je mumija pomogla, ne znam.

A smejte se vi za Alana Èumaka... Bio on pre 25 godina na nekoj televiziji (Palma, verovatno) i ka¾e, dajte, stavite neki pokvaren ureðaj, mehanièki ispred televizora. Moja tetka vri¹ti od smeha, stavi sat koji je prestao da radi sedamdeset i neke, bio kod deset sajd¾ija, niko ga nije sredio, jer nema deo.
Alan uradi neko æiribu-æiriba, sat proradi. Radio je najmanje jo¹ deset godina. Kad je ponovo stao, nismo smeli da ga otvaramo, ko zna ¹ta bi iz njega iskoèilo.
Nema to veze sa Alanom Èumkom, vi zraèite... ;D :-*



@Kostiæ:
Jebiga, nekako sam obrnuo u glavi, i mene zbunilo jutros kad sam video odgovor... Mo¾da sam u pro¹lom ¾ivotu vozio motor sa menjaèem na desnoj strani... ;D

DebeliZmaj

vidi i ja sam odneo i da sam diabeticar na insulinu ...
ima tome nekoliko godina ... mislio sam da se time zavrsila
moja rezervna sluzba ali nije nasa druzba, juce sam dobio
novu knjizicu vojnu, novi raspored ... sekundarni ves mi je
stavljen kao primarni ...

ozbiljan sam skroz ...


Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Dobro si se pokazao u pro¹losti... ;D

bucko

Citat: megaidiot poslato 06 Jun, 2017, 01:42
Citat: bucko poslato 05 Jun, 2017, 18:26
Ruska mumija i kozje mleko,kosti srastaju dok si reko keks,provereno
i slika alana cumaka na bolno mesto.


meni je tako transalp prestao da trosi ulje, kao rukom odneseno.
to mi rekao rodjak ortoped hirurg
dosao mu deda pacijent da skine srafove,a kost srasla preko,kaze on dedi sto nisi dosao na vreme sad moram da stemujem,
tako izgleda kost kad umesto posle sest meseci dodjes na skidanje posle dve godine,kad ono deda dosao na vreme,neverovatno,
kaze mu deda da mu sin koji tamo radi doneo iz rusije mumiju da pije i on to trosio sa kozjim mlekom jer ima svoje koze i eto...
iskustvo iz prakse

megaidiot

imam i ja istu pricu sa komsijom, dedom koji se slomio i izlecio brze nego dete, ne znam da li je pio mumiju, ali sve narodne lekove jeste.
ali je bas bio baksuz, imao je 93 godine zadnjih 7 godina, na kraju lekari konstatovali da je umro zdrav, samo se ugasio.