Glavni meni

Viper imao udes

Započeo jevta, 28 April, 2017, 21:52

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

megaidiot

ne brini mnogo, racunaj da bi i bez zica otekao na ovoj vrucini.
kad povade ima da splasne sve.

Major

Treba vremena za oporavak :)

viper

Nadam se da æe sve biti u redu, boli me kuk, koleno i stopala.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Boban_m

Nema sta da se nadas. Bice ok i tacka, sve je u glavi.

Major

Citat: viper poslato 05 Jun, 2017, 15:02
Nadam se da æe sve biti u redu, boli me kuk, koleno i stopala.

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Samo radi kako kazu.
Ne forsiraj nista. Odmor i terapije=oporavak :)

Kostić

leto je, vruæine, organizam ti se buni malo, al uði malo u zamrzivaè, mo¾da otok spadne. nije dobro, al tako mora jebiga. izleda si se ozbiljno sjebo èim si sav oteko. al otrpeæe¹ jer mora¹, niko te ne pita

megaidiot

i unosi puno tecnosti tj. piva, cim zadje sunce.

Kostić

vodu, kakvo kurac pivo. pivo kad splasne i prestane da boli i poène lepo da svrbucka

navajo

Viperu, glupo pitance, ali kakvu si obucu imao u momentu nesrece?

Ja kao mentol svaki put navlacim patike za motor, koje 'kao' imaju ojacanje na spoljnoj strani zgloba...gledam kako svi ovih dana voze u majcama sa kratkim rukavima i maltene starkama, a ja oklopljena kao nindza kornjaca, i jaknu, i rukavice, i plus te duboke patike na plus 30:(

Ubila sam se sa nekog skutera pre 20-tak godina i klizala na sopstvenoj kozi, i da nisam imala neke duboke patike, ostrugala bih zglob nacisto...i ovako pored patika sam ga malo sastrugala:(

Gledam ove razgolicene i zavidim im...ali ja nema sanse da sednem na motor bez opreme...u sekundi padnes i sjebes se...bolje mi je i da se kuvam, nego da se opet onako oderem sva:(

viper

Imao sam ko¾ne duboke patike, ali sam ipak izlomio stopalo 😥
Ostala je noga izmeðu motora i auta, zato sam je i polomio.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Kostić

¹to znaèi da oprema ne poma¾e, osim ako se èovek saplete sa 10 na sat, ali ulije la¾nu sigirnost ... a ti anu¹ka brate batali motor ....

balcan girl

nemoj si nervozan viper treba vremena da otok splasne a kazes boli te kuk i koleno, ja brate prognoziram kisu mojim kolenima a uopste nisam imala udes :D :D :D :D trenutno ti najvise treba strpljenja :D :D :D a realno njega imas najmanje :D sve te zivcira i najradije bi da poènes da trèis al kurac ne moze :D brate koske su to treba vremena da sraste :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Glava Dole

Slazem se sa kostom, ja i zimi i leti vozim u klasicnoj odeci kako bih inace isao i pesaka plus kaciga samo... pa koliko je njih samo izginulo u full opremi... rukavice samo stavim pa vec zamisljam da sam rossi, sta bi tek bilo da imam full opremu... em daje laznu sigurnost em podize zelju za odvrtanjem gasa... pa koliko je njih samo izginulo u full opremi, prisetite se crne hronike...

@viper, editovao si post a i ja nisam citao nego sam mislio da samo izvestavas i da oporovak ide na bolje pa se setio gavrolinijeve prodaje, idiotovog tadasnjeg posta i nasmejao se i morao da se nadovezem... sad kad sam procitao da noga sporo zarasta i da je otekla i dalje kapiram da je moj post bas neprimeren... izvinjavam se :(

viper

Nema¹ razloga da se izvinjava¹, muka mi vi¹e od le¾anja, sad bi èaèko ne¹to oko motora ali ne mogu 😥

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

bigsheki

drugar mi je proklizao na sitnom sljunku sa 50 i sav se izderao,nije mogao da sedi dve nedelje,posle je proklizao u krvini sa preko 100 i imao je opremu solidnu.ustao i samo se otresao,malo ga rame bolelo dva tri dana i dupe.toliko i tome za opremu,na svu srecu ja nisam imao licno iskusrvo i zelim sam sebi da i dalje ostane tako,kako meni tako i drugima.

megaidiot

Citat: Milos96 poslato 05 Jun, 2017, 16:25
rukavice samo stavim pa vec zamisljam da sam rossi
rossi, jesi li se nekad sapleo, a da se ne docekas na ruke?

meni je "protektor" (kineska plastika) slomio prst na ruci kad me udario auto, mozda ga ne bi slomio da nisam imao rukavice, a mozda bi i obe ruke odrao ko magarac.

Kostić

takoe ¹eki. tvoj drugar je potvrdio da oprema pomogne samo ako se saplete¹. u udesu ne poma¾e a uliva la¾nu sigurnost. i ja sam pao sa jaknom u farmerkama i opancima, udario u d¾ip, provuko se ispod njega i nije mi bilo ni¹ta, a kad sam pao kod ufa go, sav sam se izgulio. u letnjem periodu, èovek koji normalno vozi motor, mo¾e da ga vozi go, bos, æelav al po moguæstvu da ima malo kose da ga ne opali sunèanica i da u¾iva. nositi janke èizme i ostalo na 30 stepeni plus je mazohizam.... ako se èovek pla¹i da æe da padne sam od sebe, jebiga nek ide pe¹ke. sme¹no je drviti o ljudima koji se leti voze ko vijetnamci i ostali ofarbani i drugaèiji svet. dal je nekad neko ko se vozi go i bos tupio salamu onima koji se oblaèe ko moæni rend¾eri? nije. da li moæni rend¾eri, pomodari, vikend gospoda i ostala moto buljumenta drvi o ljudima, koji se voze goli i bosi? da, drve.


Kostić

Citat: megaidiot poslato 05 Jun, 2017, 16:43
Citat: Milos96 poslato 05 Jun, 2017, 16:25
rukavice samo stavim pa vec zamisljam da sam rossi
rossi, jesi li se nekad sapleo, a da se ne docekas na ruke?

meni je "protektor" (kineska plastika) slomio prst na ruci kad me udario auto, mozda ga ne bi slomio da nisam imao rukavice, a mozda bi i obe ruke odrao ko magarac.

ja vi¹e puta pado na ¹ake. samo dva puta sam lomio levu ¹aku, al to mi je valjda neki feti¹... uvek olju¹tim ko¾u i uvek mi izraste druga. rukavice nosim zimi i kad pada ki¹a da mi ne kliza dlan na gasu. rukavice sa tom plastikom lome prste, a one stare ¹to sad ne valjaju, obiène ko¾ne ne lome ni¹ta, samo saèuvaju ko¾u na ruci, ako se oklizne¹ sam od sebe

navajo

Kosta, to sto sam oprezna, pod stare dane, nakon sto sam prevalila svasta preko glave i ostala ziva, ne znaci da treba da bataljujem motor.

Po toj logici ne bi trebalo ni da skijam, vozim rolere i sl, jer jbg i tu mogu da se izlomim.

Svesna sam rizika, i ocigledno ga prihvatam cim vozim, samo ga sa jedne druge strane, koliko toliko mogu, smanjujem time sto nosim opremu.

Znam da ne moze da me zastiti od lomova, ali makar necu ponovo biti odrana....em pece u picku materinu, em nikako da zaraste...neka hvala

megaidiot

plastika bila jeftina, a izgleda kao zajebano, zato sam se i sjebo

@navajo: vozi kako mislis da treba, i kosta vozi kako misli treba, kao i svi ostali. kad se skrljas svi su pametni sta je trebalo obuci. mene jebe leto jer izgorim ko ratar.