Glavni meni

Viper imao udes

Započeo jevta, 28 April, 2017, 21:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

viper

Sa èetiri noge  :D
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

viper

Bila mi danas u poseti ona i mu¾ joj ¹to me isekla, uverih se jo¹ jednom da je totalno besoseæajna osoba  :'(
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Andreja

Joj, pa ¹ta æemo sad  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(




:P
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

©to je dolazila koju pièku materinu? Da se uveri da neæe¹ da je tu¾i¹? Naterao je mu¾? I ¹ta ka¾e, ¾urila kod frizera...?

Dadoh plus zmaju, the end is near... :o ;D

Hohštapler

El do¹la ¹to je htela ili joj advokat rekao da je tako bolje po nju posle???
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

viper

Nemam pojma, nisam pitao niti me zanima.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

DebeliZmaj

do¹la je zato ¹to joj je rekao advokat
jer æe na sudu da izrazi ¾aljenje, ti samo
budi uporan u tome da je tebi satisfkacija
samo zatvorska kazna i to preko 6 meseci,
da izgubi pravo na rad, i da misli¹ da jedino
tako æe imati funkciju prevencije i edukacije
nje i drugih vozaèa, insistiraj i kukaj da je
osude na zatvorsku kaznu ... ono klasièno
da sanja¹ farove kola, da ima¹ drhtavicu
kad pridje¹ motoru, da ... :)

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

pa da ga bije maler posle? lepo ga uèi¹ da mrzi ljude. bolje da dobije lepe paru¹tine pa kupi jo¹ bolji motor....

Biker-Boy

Ne uci da mrzi sve ljude, nego samo one ljude zbog kojih je sad u bolnici sav izlomljen
I feel the need..... the need for speed !!!

Hattrick

Ako si na licu mesta udesa video da joj je iskreno krivo i zao, onda pusti, nemoj da je teretis. Ako si video da joj na licu mesta pisti ona stvar, i za udes, i za tvoje povrede, i da pokusava da svaljuje krivicu na tebe, a "predomislila se" posle razgovora sa advokatom, onda deri bez milosti, i ne slusaj sta prica, satri je koliko god mozes. Nema jednostrane ljudskosti sa onima koji tu kategoriju osecaja i sami ne poseduju.

Kostić

svi smo mi le¾ali u bolnici izlomljeni. ja ne mrzim nikoga ko me tamo spakovo. ne mrzim ni onog pijanog ¹to mi je popupao motor. no sto ljudi sto æudi

Kostić

Citat: Hattrick poslato 05 Maj, 2017, 20:08
Ako si na licu mesta udesa video da joj je iskreno krivo i zao, onda pusti, nemoj da je teretis. Ako si video da joj na licu mesta pisti ona stvar, i za udes, i za tvoje povrede, i da pokusava da svaljuje krivicu na tebe, a "predomislila se" posle razgovora sa advokatom, onda deri bez milosti, i ne slusaj sta prica, satri je koliko god mozes. Nema jednostrane ljudskosti sa onima koji tu kategoriju osecaja i sami ne poseduju.

on æe da dobije mnogo dobre pare za povrede i za motor. ja ne mogu da verujem, nisam teretio onog malog bezobraznog majmuna sa d¾ipom, ¹to me oborio pro¹le godine. ono, rado bi ga tuko, al da ga tu¾akam sudiji, nem pojma, ne¹to mi nije gu¹t. nemam od toga koristi...

Lazic

Ceo ¾ivot pra¹tam momentalno svakome ko poka¾e trunku kajanja, al' ima takvih "ljudi" kojima ne treba pra¹tati...

Kostić

pra¹tanje je vrlina. naravno, do neke granice. u viperovom sluèaju, dobar advokat i pare na sunce. mnogo para. paru¹tine. od njenog zatvora on koristi nema.

viper

Pa da vam pravo ka¾em najvi¹e me pogodilo to kad je pri¹la i rekla ajde ustani ajde ustani, ja pored jaukanja od bolova sam je oterao  u tri lepe rekao joj zar ne vidi¹ da sam polomio nogu.
Reko¹e mi koji su ostali da paze na motor i kacigu da se tresla kao prut dok je davala izjavu.
Stvarno vi¹e neznam ¹ta da mislim, sada mi je najbitnije samo da me dobro zakrpe, jer lomio davno i levu nogu.
Iskreno mada sebi to te¹ko priznajem ¾ao mi je nje.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

DebeliZmaj

Vidi ...
Posle 50 zatvorskih osuda, pazili bi na motore kao da su religiski artifakt ...
Zato svaku tu sto zuri kod frizera itd ... Bitbo da je pre 6 meseci i da je zatvorksa osuda ...
E a posle civilna parnica ba osnovu osude cisto da joj se poseres u zivot ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mi¹ko_kolo

Citat: viper poslato 05 Maj, 2017, 20:46
Pa da vam pravo ka¾em najvi¹e me pogodilo to kad je pri¹la i rekla ajde ustani ajde ustani, ja pored jaukanja od bolova sam je oterao  u tri lepe rekao joj zar ne vidi¹ da sam polomio nogu.
Reko¹e mi koji su ostali da paze na motor i kacigu da se tresla kao prut dok je davala izjavu.
Stvarno vi¹e neznam ¹ta da mislim, sada mi je najbitnije samo da me dobro zakrpe, jer lomio davno i levu nogu.
Iskreno mada sebi to te¹ko priznajem ¾ao mi je nje.
Ona je se tresla zbog sebe a ne zbog tebe. Boli nju ona stvar za tebe. Ni sad nije do¹la zbog tebe veæ zbog sebe. Èim je do¹la s mu¾em. Do¹la bi sama da joj je ¾ao, nego joj neko rekao da "tako treba". Naði dobrog advokata i oderi kuèku!

Hohštapler

Aj smanjite èavrljanje o tome na forumu.. nikad se ne zna ko èita. [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

viper

#159
U pravu si, admin neka zakljuèa i postavi da samo registrovani èlanovi mogu da èitaju temu.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)