Glavni meni

Viper imao udes

Započeo jevta, 28 April, 2017, 21:52

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: navajo poslato 03 Maj, 2017, 17:47
Ima li nekog na ovom forumu da nije nesto lomio?
Odradila sam ja onu podelu bajkera na one koji su pali i koji tek treba da padnu..jedan pad i duuuuugo klizanje bez opreme sa skutera i dva izvrtanja u mestu sa motora...nadam se da je dovoljno...nego kad citam sta ste sve lomili ne mogu a da se ne zapitam je li to dovoljno i sta li me sve jos ceka?!?!
12 padanja za 10 godina, izvrtanja u mestu nisam raèunao, mada je njih bilo 2-3. Sa 60, sa 50, sa 40, sa 30, najmek¹e se sleæe sa 80... Uglavnom trezan, 2-3 puta pijan, da kucnem u drvo uvek sam se odvezao sa lica mesta, nekad i u ¾urbi... ;D Tri puta tuðom krivicom... :D

lord_oblivion

Citat: navajo poslato 03 Maj, 2017, 17:47
Ima li nekog na ovom forumu da nije nesto lomio?
Odradila sam ja onu podelu bajkera na one koji su pali i koji tek treba da padnu..jedan pad i duuuuugo klizanje bez opreme sa skutera i dva izvrtanja u mestu sa motora...nadam se da je dovoljno...nego kad citam sta ste sve lomili ne mogu a da se ne zapitam je li to dovoljno i sta li me sve jos ceka?!?!

Ima. Ja nisam (jo¹) lomio ni¹ta od koski. Na motorima vazda ne¹to  [rofl]

Pupupu, da ne ureknem  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Hattrick


Lazic

Da bre, ne boli ni¹ta(ako si dobro obuèen), veæ sa 60 se dosta jako tresne, sa 80 sleæe¹ pod malim uglom, ako sleti¹ u travu, milina, a èak ni na asfaltu nije stra¹no, samo da ne udari¹ u ne¹to... Mada mi je najsme¹niji pad bio na serpentini na debelom brdu, obarao, obarao, obarao i oborio... ;D
Poèeo sam da se smejem dok sam jo¹ klizao... ;D

Glava Dole

Citat: Laziæ poslato 03 Maj, 2017, 19:01
obarao, obarao, obarao i oborio... ;D
Poèeo sam da se smejem dok sam jo¹ klizao... ;D

Da, ja tako tresnuo sa speedom... napaljen ko konj, "drugarica" iza mene koja me jos huskala da ubrzam... put star 100god, kivi s kineskim gumama... obarao, obarao, stender o asfalt, nema gde dalje i sa 60ak u sorcu i majici poljubili asfalt, motor prednjim tockom u jarak, kolut preko fara i parkira se uspravno :o I nista mu nije bilo osim sto je staklo fara upalo unutra, samo zabice, to namestio odmah onako krvav i bio odran malo... mesec dana mi strugali asfalt sa kolena i lakta, krvarimo i bilo nam posle smesno, ja budala uzeo da namestam far... drugarov cale elektronicar, prvo kod njega da se malo zaperem i da mi hidrogen 12%(a inace se koristi 3... ili mozda cak i 30, zaboravio sam, da ne lazem sad iz glave), ja gledam sta je ovo, nesto mi vrelo, pomislio sigurno mi se cini zbog rane... kad ono vata poce da se dimi :o [rofl] Onda u urgentnom lose ocistili i tu su krenule muke tantalove sa infekcijom...

Lazic


Koko

Citat: lord_oblivion poslato 03 Maj, 2017, 18:50
Citat: navajo poslato 03 Maj, 2017, 17:47
Ima li nekog na ovom forumu da nije nesto lomio?
Odradila sam ja onu podelu bajkera na one koji su pali i koji tek treba da padnu..jedan pad i duuuuugo klizanje bez opreme sa skutera i dva izvrtanja u mestu sa motora...nadam se da je dovoljno...nego kad citam sta ste sve lomili ne mogu a da se ne zapitam je li to dovoljno i sta li me sve jos ceka?!?!

Ima. Ja nisam (jo¹) lomio ni¹ta od koski. Na motorima vazda ne¹to  [rofl]

Pupupu, da ne ureknem  :D

Imas, imas jos vremena. Ja sam prvi i valjda i poslednji put polomio kljucnu kost nakon 34 ( 2008-me. ) godine bajkerskog staza i to padom pri brzini od 50km/h, a na 10min. prije peglao 270km/h.  ;) :D
Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

lord_oblivion

Æut, pomeri se s mesta  [panic]  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Kostić

ja nisam i¹o niðe, ono ¹to me uff zalio uradilo poso. nit infekcija, nit i¹ta. samo mi sad malèice viri koska ;D dobro, mo¾da mi malo raste i asfalt iz ramena i poneko drvce, al ¹ta sad ;D

Dukags

Jer je lomljenje kostiju precenjeno. Viperu ¾iv li si il' te opet sestrice alkokolom masiraju?

Lazic

Citat: kosta66 poslato 03 Maj, 2017, 21:32
dobro, mo¾da mi malo raste i asfalt iz ramena i poneko drvce, al ¹ta sad ;D
To ti je od nekupanja... ;D

UFF

Citat: kosta66 poslato 03 Maj, 2017, 21:32
ja nisam i¹o niðe, ono ¹to me uff zalio uradilo poso. nit infekcija, nit i¹ta. samo mi sad malèice viri koska ;D dobro, mo¾da mi malo raste i asfalt iz ramena i poneko drvce, al ¹ta sad ;D

ako se dobro secam koristio sam jod jer je manje agresivan prema tkivu od hidrogena i alkohola mada sam imao i ta druga dva (vidis kako mislim i brinem o tebi?)

inace milose hidrogen je od 3% za ispiranje usta ili rana isto je

Glava Dole

Znam, nego je malo lose ispalo, 3% je za ispiranje i za to sam siguran a nisam siguran da li sam se mazao sa 12 ili 30% tj koji je bio taj koji je krenuo da topi vatu :o

megaidiot

taj od 30% si pre toga koristio za ecovanje plocica jel tako?  [rofl]

Glava Dole

Da al ne ja, drugar doneo iz caletove radionice da se dezinfikujem [rofl]

Lazza

Citat: navajo poslato 03 Maj, 2017, 17:47
Ima li nekog na ovom forumu da nije nesto lomio?
Odradila sam ja onu podelu bajkera na one koji su pali i koji tek treba da padnu..jedan pad i duuuuugo klizanje bez opreme sa skutera i dva izvrtanja u mestu sa motora...nadam se da je dovoljno...nego kad citam sta ste sve lomili ne mogu a da se ne zapitam je li to dovoljno i sta li me sve jos ceka?!?!

Ja nikad nisam pao...
I may be dumb, but I'm not stupid.

Lazic

Realno i nisi, samo si pro¹ao kroz prozor...

Glava Dole


navajo

I ja nasla gde i koga da pitam...ovde sve ludak do ludaka...utesili ste me toliko da sledeci put u oklopu sedam na motor [rofl] [panic]

Viper se izgleda zaigrao sa sestrama...dobro je njemu sigurno!

lord_oblivion

Dobro mu je, jedva govori omamljen posle operacije.
Operisali su mu danas i butnu i stopalo, trenutno le¾i, dosaðuje se i drogiraju ga infuzijom.

Ti sedaj na motor u èemu hoæe¹, samo nemoj da pada¹ s njega sporije od 80  [rofl]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.