Glavni meni

Moto GP Misano 2017, karte. Gde, kad, kako?

Započeo bigbad86, 16 April, 2017, 16:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bigbad86

Planiram da letujem ove godine u Riminiju. Tempiracu da letovanje bude kad i trka. Da li cu motorom ili kolima porodicom, videcemo. Zanima me kako najlakse i najsigurnije kupiti karte iz Srbije? Jos ne znam da li bih samo Nedelju ili sva tri dana.

Jefta

motogp.com

Tamo sam stalno uzimao.

Kupuj odmah ako mozes, jer im se brzo podigne cena kako ostane sve manje. A i motogp podize cene karata na recimo svakih mesec dana do dana trke

bigbad86

To sam video, vec je bilo jedno poskupljenje. Reci mi nesto oko narucivanja karata preko motogp.com. Preko kartice uplatim i onda oni meni posalju postom ili se ja tamo javim sa pasosom da preuzmem, sta?
EDIT: Pronasao.

Jefta

Sve zavisi od nacina preuzimanja. Npr za Brno je bilo da ti posalju karte sa bar kodom na mail ti odstampas i sa time ulazis. Za Mugelo je bilo da platis dobijes potvrdu i da onda sa tom potvrdom pokupis svoju kartu u jednom mestu pored staze. Pisace ti svakako kada budes kupovao karte da li ih dobijas na mejl ili da ih pokupis negde tamo

Jefta

Mogu i da ti posalju postom ali meni nije to toliko bilo bitno.

bigbad86

Mogu da posalju postom na kucnu adresu al kosta 37 evra. Jbt kinezi salju za dzabe... kad budem narucivao, porucicu da je pokupim tamo.

Jefta

https://www.bookmoto.com/

Mozes da pogledas i ovde, tipa imaju neke sekcije koje nemaju na motogp sajtu. Npr ja gledam za barselonu i oni nude delove koji nema npr L stand

Boki-KG

Mi smo oko Nove Godine kupili karte na sajtu GOOTICKETS.COM.

Veæi problem je naæi pristojan sme¹taj par dana pre i par dana posle trke.

Karte mogu da poskupe ali æe ih biti, a sme¹taj organizuj ¹to pre.
Kakva bi ti¹ina nastala kad bi ljudi govorili samo ono ¹to znaju.
Èapek

bigbad86

Boki sa porodicom cu ovih dana da rezervisem neki smestaj, 10 dana u Riminiju za 4 osobe, 400-500e sto nije uopste skupo. Cak sa ukljucenim doruckom! Letovanje i moto GP jednim udarcem. Posto idemo kolima jer zna neko otprilike koliko je renta skutera 50-125 tamo u Riminiju, obisao bi malo San Marino.

mi¹ko_kolo

Rimini ti i nije neko mesto za letovanje. More je lo¹e: ima dosta talasa i mutno je od reke Po koja nosi sobom mulj.

bigbad86

To znam. Ali nemam para da ove godine idem na Moto GP i na letovanje. Ako nista drugo ima puno stvari za razgledanje pa matorcima nece da bude dosadno.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

bigbad86

#12
Jbg nije malo 1150km, pogotovu ako bih isao sam motorom. Ovako kolima na plin ima da bude za dzab dzabe,dva vozaca pa se vozi non stop i stigne za dan, odem na more, moto gp i posle mi ostane para za neku vecu voznju ili neko ulaganje u kucu ili tako nesto. Naravno ne bi bili zajedno u sobi, vrlo verovatno da ne bi bili ni zajedno u hotelu. A inace tamo kad bih stigao bih iznajmio neki skuter da se vozikam po italiji, opet bolje nego da arcim svoj motor za 1200km autoputa, crko bih od dosade.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell