Glavni meni

Kotlic 15.04.2017 u Titelu

Započeo bigsheki, 05 Mart, 2017, 17:41

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Citat: bigsheki poslato 14 April, 2017, 20:56
ima dva puta od ns do titela,prva marsuta ns-kac-budisava-sajkas-vilovo-titel

druga ns-auto put za bgd pa se iskljucite na kovilj.kada se plati putarina i prodje rampa skrene se levo za sajkas.kada se na ulasku u sajkas predje pruga posle 300m prva ulica desno pa opet prva ulica desno i samo pravo do titela glavnim putom.putarina je 40din
[/quote
Citat: bigsheki poslato 14 April, 2017, 20:56
ima dva puta od ns do titela,prva marsuta ns-kac-budisava-sajkas-vilovo-titel

druga ns-auto put za bgd pa se iskljucite na kovilj.kada se plati putarina i prodje rampa skrene se levo za sajkas.kada se na ulasku u sajkas predje pruga posle 300m prva ulica desno pa opet prva ulica desno i samo pravo do titela glavnim putom.putarina je 40din
Snacemo se Seki. Ako nista praticemo miris kotlica :)

rboban

Sad sam se cuo sa shekijem, pozeljno je ranije da dodjemo. Ima neki shoder da se razbaca i cigle da se presloze.

Sent from my Lenovo K10a40 using Tapatalk
Ride It Like You Stole It

Gavrolini

Citat: kosta66 poslato 14 April, 2017, 21:33
rano se ide da bi se lepo pilo i dru¾ilo dok se ne skrèka kotliæ. neki su pro¹le godine do¹li pred kotliæ, jeli i oti¹li.... :)



Stara kajlo nemoj da prepijes do ne stignem da cujem koju pametnu od iskusnog bajkera :)

rboban

Kosta je prototip bajkera starog tipa u punom smislu!

Sent from my Lenovo K10a40 using Tapatalk
Ride It Like You Stole It

Gavrolini

Citat: rboban poslato 14 April, 2017, 21:41
Kosta je prototip bajkera starog tipa u punom smislu!

Sent from my Lenovo K10a40 using Tapatalk
Zato i kazem

Kostić

stebe neæu da prièam. ide¹ na ignore sutra u titelu od 10 do fajronta. zbog onog ¹to si reko da neæe¹ da pije¹ pivo sa starom kajlom. mene je te¹ko uvrediti, al ti si talenat ;D :-*


a ti bobane, ponesi onu obeæanu èantru pre nego ¹to uvenem. èoek se dr¾i za reè, a pijanac za fla¹u. mada mi ne treba, sna¹ao sam se :)


rboban

Ako ces da pricas samnom bar, ponecu... ;)


Sent from my iPad using Tapatalk
Ride It Like You Stole It

makinjo

Citat: Gavrolini poslato 14 April, 2017, 20:25
Citat: niki64 poslato 14 April, 2017, 20:17
Znam ja. Ako idete prema Zr i idete preko Sajkasa, tamo mogu da vas cekam
Aj kontaktiraj Makinja. On nas ceka u 11h na miseluku i nadam se zna put.
Makinjo zna koliko zna google maps .  ;D  ;D  ;D

Послато са ALE-L21 уз помоћ Тапатока

Hohštapler

Jeblo majku ako u 21. veku treba uputsvo do Titela... :P
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

bobane, ti nikad nisi odbio da popije¹ pivo sa starom budalom. a i mogo bi da je ponese¹, jer mi je kostiæ sistem æorav pa vidim nivo ulja,mada radi za sve pare :)


i ovi beograðani da pomognu na¹em novom manijaku 3 stajleru be¹e, da se deèko snaðe. ide prvi put

makinjo

Citat: Ho¹tapler poslato 14 April, 2017, 22:11
Jeblo majku ako u 21. veku treba uputsvo do Titela... :P
Zezam se brate. A I znas da imam tebe kao navigaciju kada krenem negde dalje  ;D

Послато са ALE-L21 уз помоћ Тапатока

Gavrolini

Citat: kosta66 poslato 14 April, 2017, 21:43
stebe neæu da prièam. ide¹ na ignore sutra u titelu od 10 do fajronta. zbog onog ¹to si reko da neæe¹ da pije¹ pivo sa starom kajlom. mene je te¹ko uvrediti, al ti si talenat ;D :-*


a ti bobane, ponesi onu obeæanu èantru pre nego ¹to uvenem. èoek se dr¾i za reè, a pijanac za fla¹u. mada mi ne treba, sna¹ao sam se :)


Ja necu da popijem pivo ne sa tobom vec bilo kim jer ne pijem. Ustvari mogu da popijem jedno ali greota da ga potrosim na tebe :) a pazi sta si rekao , ako je ignor onda je ignor.

Gavrolini

Citat: makinjo poslato 14 April, 2017, 22:33
Citat: Ho¹tapler poslato 14 April, 2017, 22:11
Jeblo majku ako u 21. veku treba uputsvo do Titela... :P
Zezam se brate. A I znas da imam tebe kao navigaciju kada krenem negde dalje  ;D

Послато са ALE-L21 уз помоћ Тапатока
Jel ide taj skuteras sa nama?

FANTOM

    Cuo sam se i sa Uff-om rece u 9 se krece tako da vidimo se na Zamju u 9 Bg Manijaci  [cheers]

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hohštapler

Idem, al nema smisla da vas kocim...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

stvarno neæe¹ da prièas sa mnom ceo dan? a ti kakav si inad¾ija, ne bi me zaèudilo :) dobro biæemo sme¹ni. duriæemo se ko deca u obdani¹tu :)

Gavrolini

Citat: Ho¹tapler poslato 14 April, 2017, 22:41
Idem, al nema smisla da vas kocim...
Sto brate pa ne idem ni ja ne znam kakvim zmajem. Kanta ko kanta.

Kostić

i ja idem sam da ne koèim peðu i talibana, a i beograðane. stvarno sam re¹io da vozim 60 70 vetar u kosi. ako me nema do podne tu sam negde izgubljen po vojvodini. a usput æu da pokupim i novog klinca ako ga ne zagubim ili ako ga beograðani ne pokupe pre mene ;D

Gavrolini

Citat: kosta66 poslato 14 April, 2017, 22:41
stvarno neæe¹ da prièas sa mnom ceo dan? a ti kakav si inad¾ija, ne bi me zaèudilo :) dobro biæemo sme¹ni. duriæemo se ko deca u obdani¹tu :)
Ja te lepo pitam jel si ozbiljan za ignor, znas kakav sam :)