Glavni meni

Novi i polovni delovi Yamaha XT600 2KF

Započeo Andreja, 18 Januar, 2017, 03:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andreja

Prodajem nove delove za XT600, kupio da sredim svoj motor ali sam na kraju odustao i uzeo drugi :)

Klip ProX 95,50mm za XT/TT600 1984.-1996. sa Riken karikama (naravno da ide i bolcna sa osiguraèima) - 105e

Lanac bregaste Prox, na ambala¾i pi¹e Yamaha SZR660 1995.-1997. i YFM660R Raptor od 2001.-2005. - 50e

Lamele i opruge kvaèila (TourMax i DP Brakes (pi¹e Moose Racing)) - 70e

Semerinzi vilju¹ke Athena 51x53x10,5 - 8e

Le¾ajevi ma¹ine (2 kom. 6307ZZC3 i 2 kom. 23.6305C3 (ne znam za¹to èetiri komada, kad sam naruèivao, reko¹e da mi ti trebaju) - 60e

Set dihtunga, o-ringova i gumica ventila (top end gasket set) ProX - 34e, pi¹e da je za XT od 1990.-1995.

327e sam platio sve zajedno, prodao bih komplet za 300.

Takoðe imam i kompletan motor u delovima.

064 577 2995

I naravno, ako napravim neki promet preko foruma, deliæ ide za hosting.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Za koji dan æe debeli da bude odbanovan, dupe æe ti pomeriti... ;D

Spusti cenu jo¹ malo, 9% posto popusta nije dovoljno, pogledaj u Luisu koliko je (ne last minute), obièan... :D :-*

K0le

Ajde bre Ziæla k'o da ne zna¹ da æe tu biti jo¹ cenkanja oko cifre ako nekom ba¹ trebaju delovi  [flashing].
Ne treba Zmaj da ga jede, ja da imam 'naku prangiju da sad stoji u gara¾i po ovom vremenu a da ga ne vozim saaam bih se pojeo  ;D ;D

Lazic

Paa ima prangiju u gara¾i... Samo ka¾em... ;D


A ¹to je UFF ubacio na kraju... ;D Iskusno... ;D

CitatI naravno, ako napravim neki promet preko foruma, deliæ ide za hosting.

UFF


Lazza

Ja radim na tom hostingu vec neko vreme ali bezuspesno...
I may be dumb, but I'm not stupid.

Andreja

Nije UFF ni¹ta ubacio :) ©to se tièe jedenja, sinoæ sam bio u isku¹enju da se provozam po snegu, kod mene na brdu ga ima pun q al' neka, ionako oseæam da æu da se prehladim danas/sutra :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

ninja66

Citat: Andreja poslato 18 Januar, 2017, 12:26
Nije UFF ni¹ta ubacio :) ©to se tièe jedenja, sinoæ sam bio u isku¹enju da se provozam po snegu, kod mene na brdu ga ima pun q al' neka, ionako oseæam da æu da se prehladim danas/sutra :D
Nista slike sa probe pri kupovini ?
Iz garaze ? Neki smajli i sl . ?
:)

Andreja

Odmah sam tutnuo motorèe kod ortaka u gara¾u i pokrio ga da ne bih dolazio u isku¹enje :D Biæe fotki, biæe sve, aaaa :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

ivan82



Andreja

Koji ti je ovaj? Pu ¹to je ru¾an, izbu¹en i bradat...

Citat: ivan82 poslato 23 Januar, 2017, 20:49
Koliko para sve ðuture

Sve ðuture (bez novih delova) 700e, znam da se ne isplati tako da sam d¾abe i pisao ovo ... :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic


Gavrolini

Iz koristi mogu sa svakim :) davno sam ja namirisao da ce on biti moja musterija.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Andreja poslato 24 Januar, 2017, 13:45
Malo nas je al smo govna :D
stavi neke lampe koje svetle....ove su ti pozicione...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Taraba

Covek kupi motor, bude zadovoljan njim pa ga proda.
Onda kupi motor koji mu dosadi posle par meseci.
Pa onda kupi isti motor koji je prodao prvo, kupi brdo delova da ga sredi onako kako bi on hteo.
Pa ga proda i kupi totalno drugi motor koji ce opet hteti da sredjuje, samo nema delove.
Onda proda delove od onog starog za ispod cene, kako bi kupio delove po ceni, za ovaj novi.
Onda kad skupi sve delove, ce da proda i taj novi i opet ce da kupi neko kljuse pa sve u krug...

Sto bi rekli, human condition.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Taraba

Mozemo da pocnemo da bidujemo na nove delove za XR veæ sad.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?