Glavni meni

FZR neæe dupali? Glasanje

Započeo Hurricane, 25 Decembar, 2016, 16:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

clutch&brake

O cemu vi pricate. Pa zene se izvinjavaju sa : "izvini,ali ti si kriv"
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

aæimo


PECA BMW

Citat: aæimo poslato 21 Januar, 2017, 22:17
Joj Srbijo með ¹ljivama.

ajd srbija ali sta te sljive sad diraju ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

goranvojska

Citat: PECA BMW poslato 21 Januar, 2017, 22:24
Citat: aæimo poslato 21 Januar, 2017, 22:17
Joj Srbijo með ¹ljivama.

ajd srbija ali sta te sljive sad diraju ?
......a tema za fzr.

Glava Dole

Nije off topic, ubija se vreme nebitnim temama dok se ne otopi sneg, dakle ima veze s tim sto nece dupali :P

goranvojska


aæimo

Pa ¹ljiva me greje, a u Srbiji ladno bre da ni fzr  nece da upali.

mi¹ko_kolo

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 Januar, 2017, 15:48
Posto vidim sa si expert....da li kada ti napravi nejestiv rucak , to spada kao nasilje u porodici ili kao pokusaj trovanja....i u slucaju da reagujes burno, mogu da te osude za nasilje u porodici ili za prekoracenje nuzne samoodbrane....ova supa koju sam probao je definitivno nejestiva...

To se zove "razmi¹lja o tvojoj liniji i zdravlju". ;D Nema¹ pojma da ona to radi za tvoje dobro.

Ostoja

Aaaaaa, ne Mi¹ko, neeeeee, ozbiljno gre¹i¹, ja sad shvatih da ona retko jede ruèak koji meni skuva, jel' to i vama sumnjivo?
[rofl] [rofl] [rofl] [yahoo] [pop]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Ostoja poslato 22 Januar, 2017, 13:34
Aaaaaa, ne Mi¹ko, neeeeee, ozbiljno gre¹i¹, ja sad shvatih da ona retko jede ruèak koji meni skuva, jel' to i vama sumnjivo?
[rofl] [rofl] [rofl] [yahoo] [pop]
I kad jede jede u malim kolicinama....bice da je toksicno samo u vecim dozama..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ostoja

Razumljivo, pa i ja sam skoro duplo veæi od nje, znaèi u tom grmu èuèi zeka? [zena] [bejzbolka] [rofl] [rofl] [rofl]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

ЯЭВОЛУТИОН

statisticki zene zive duze od muskaraca....delimicno je uzrok konstantno trovanje hranom ali moramo uzeti u obzir da zene nemaju zene....bar u statistici lezbo parovi nemaju neki uticaj....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Glava Dole

E tu je vec pitanje da li je zbog onoga sto zena servira muskarcu za jelo u smislu hrane ili zbog toga sto zene muskarcima ceo zivot konstantno jedu dzigericu [rofl]

Ostoja

E jebi ga Milo¹e, ka¾e ona meni "jetra je jedini ljudski organ koji se mo¾e u potpunosti regenerirati, bitno je da ostane bar petina.... kad ti grizem d¾igericu, ja ustvari radim u tvom interesu i obnavljam ti organizam.." . Pa ti sad budi pametan...
[stop] [neampojma] [neampojma] [neampojma]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Glava Dole

#735
Eto kako su zene brizne, a mi se jos bunimo [rofl]

Bas sam jednoj inace malo pre posle 3 dana svadje i nabedjivanja izvuko priznanje za nesto sto sam vec znao... kaze moram da nadjem nekog glupog decka, ne treba mi takav koji me stalno proverava i uvek provali, u tom fazonu [rofl] Sto je jos gore ona smatra da je sasvim normalno da me laze i jos pravi budalom...  [facepalm] Zene  [neampojma]

Ostoja

 [rofl] [rofl] [rofl]Pa kome ti vi¹e veruje¹, njoj ili svojim oèima?
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

stilgar

Citat: UFF poslato 21 Januar, 2017, 10:50
Citat: aæimo poslato 21 Januar, 2017, 02:55
Cek, sta je problem sa alternatorom?


pa osim toga sto je pravljen za citroena nije mu nista
koliko uopstalom neko treba da prsne sa mozgom da kupi citroena jbt?
kad je neki bmw pobedio u nekom rally sampionatu? Citroen je masina bre. 😀 i to sa dusom 😎

PECA BMW

Citat: stilgar poslato 22 Januar, 2017, 20:45
Citat: UFF poslato 21 Januar, 2017, 10:50
Citat: aæimo poslato 21 Januar, 2017, 02:55
Cek, sta je problem sa alternatorom?


pa osim toga sto je pravljen za citroena nije mu nista
koliko uopstalom neko treba da prsne sa mozgom da kupi citroena jbt?
kad je neki bmw pobedio u nekom rally sampionatu? Citroen je masina bre. 😀 i to sa dusom 😎

Kad je napravljen neki citroen da traje vise od 10-tak godina i ostane upamcen ( osim spaceka - ne bi ni on da nisu snimljeni "zandarmi")
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

petar357

Citat: PECA BMW poslato 22 Januar, 2017, 21:54

Kad je napravljen neki citroen da traje vise od 10-tak godina i ostane upamcen ( osim spaceka - ne bi ni on da nisu snimljeni "zandarmi")

Na primer ovaj.
Citat:

Ситроен DS (франц. Citroën DS), популарно зван Ајкула[а] или Жаба[б], је аутомобил који је производила француска фабрика аутомобила Ситроен. Производио се од 1955. до 1975. године и произведено је 1.455.746 возила. У Француској је познат под називом Déesse, што у преводу значи богиња. DS је познат по аеродинамичном футуристичком дизајну и иновативном технологијом, укључујући хидропнеуматско огибљење.

Најугледнији магазин Classic & Sports Car прогласио је Ситроен DS најлепшим аутомобилом свих времена и доделио му је треће место за утицај на дизајн возила у свету,[2] а немачки часопис Auto Motor und Sport прогласио га најбољим аутом од Другог светског рата до данас због безвременског дизајна и напредних технологија