Glavni meni

FZR neæe dupali? Glasanje

Započeo Hurricane, 25 Decembar, 2016, 16:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ostoja

Eto, rekoh da æe biti perverzije, pa ti se lo¾i¹ na motor, jebo te, to jo¹ ne videh... [rofl] [rofl] [klanjam_se]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Glava Dole

[rofl] [rofl] ne diraj mi garavu devojcicu [rofl]

Ostoja

Moram ovo sakriti od ¾ene, ne da mi da te puno podjebavam...
Uzgred, karma je kuèka, auto opet mora na servis, serija "alternator", epizoda 3... [samoubistvo] [samoubistvo] [zena] [zena]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Ostoja

Otvoriæu temu "Alternator na Picassu", ujebaæu tvoju i po du¾ini i po zanimljivosti.
A i Uff-u da malo ulep¹am dan, biæe "jebalo te to francusko govno"...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

aæimo

Cek, sta je problem sa alternatorom?

Ostoja

Eeee, pa kasni¹...
Opet je zveknuo, posle èetrdesetak kilometara vo¾nje. Ovaj put sam bio pametniji, bio je u ozbiljnom servisu, sutra æe poslati ¹lep pa polako....
Znam ih ba¹ dugo (20 god.) re¹iæe to bez frke i besplatno, da se ne brukaju. Menjali su regler, ovo je stariji alternator, kontakti reglera su zapresani, verovatno ih nisu dobro zalemili pa je poèeo lo¹e puniti...
Da ne duljim, sad to nije moja briga.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Andreja

Citat: Milos96 poslato 21 Januar, 2017, 02:29
Bas tako, zato i cekam, pijem pivo, jedem kobaje i cevape u toploj sobi i cekam da se sneg otopi... da je ispravan verovatno bih gas s druge strane kombija pa na klizav asfalt, masne zebre prekrivene sljapavicom i ko zna kako bi se to zavrsilo... ko zna zasto je to dobro... :D

Secam se bivse TZRke... otisli ja i drugar s njom na slavu 25km van grada na selo... nacirkali se malo, upalim je normalno, taman da krenemo, ama kako smo krenuli van kapije tako se ugasila... ja zovem kevu i dodje po mene, prolazimo posle(jedinim mogucim putem) tik pored patrole, kontrolisali alkohol... i bilo je tako jos nekih pehova, kao da je imala dusu, cim sam je prodao isto vece sam imao udes autom...

I ova FZRka isto... kad god mi je trebala, kad bi bio UZAS da otkaze ona je radila kao sat, kisi, mraku, vrucinama, nepoznatim pickovcima i ostala na kraju u svom dvoristu, taman pre minusa i snega... sredicu ja nju nezvao se ja kostin mali banderas ;D Pa idemo valjda opet u nove pohode, to mi i daje motivaciju :D Dok je bila ispravna koliko puta sam joj tepao u voznji kao da mi je devojka i mazio po viziru kad mi dodje [rofl] Valjda nije to zaboravila, oduzice se i upalice vec jednom, znam ja  :) :-[ [gej]

Razumem u potpunosti, pljus :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

@Ostoja, kad te kazem kod nje nema ti spasa... sad mi je bar lako sto se tebe tice moras da budes miran ko bubica inace ce zena...  [prebicute]  [rofl]

@Andreja, duboko zahvaljujem ;D


Ostoja

E moj Milo¹e, ne zna¹ ti kako je meni, ja sam jadan ¾rtva porodiènog nasilja, za mene je "sigurna kuæa" jedini spas...
Problem je ¹to tih kuæa nema za mu¹karce pa mi ¾ena ne da ni u ove raspolo¾ive, ka¾e ¹ta æu ja meðu ¾enama...
Tu¾na je moja sudbina... :'( [veryangry] [veryangry] [panic]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

UFF

Citat: aæimo poslato 21 Januar, 2017, 02:55
Cek, sta je problem sa alternatorom?


pa osim toga sto je pravljen za citroena nije mu nista
koliko uopstalom neko treba da prsne sa mozgom da kupi citroena jbt?

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic

Citat: UFF poslato 21 Januar, 2017, 10:50
Citat: aæimo poslato 21 Januar, 2017, 02:55
Cek, sta je problem sa alternatorom?


pa osim toga sto je pravljen za citroena nije mu nista
koliko uopstalom neko treba da prsne sa mozgom da kupi citroena jbt?
Ti¹ina tamo.

Ostoja

E moj Laziæu, te¾ak je ¾ivot nas neshavæenih umetnika i vizionara. [yahoo]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic

Ja nisam merodavan, pouèen æaletovim iskustvom sa Pe¾oom be¾ao sam od Francuza ceo ¾ivot, da ne znam ts.Marka nikad mi ne bi palo na pamet da kupim Pikasa... I ako mi se ba¹ dopao kad se pojavio, jbt '99-te... :o ;D Moderan Spaèek... ;D

perlx

Citat: Ostoja poslato 21 Januar, 2017, 03:47
E moj Milo¹e, ne zna¹ ti kako je meni, ja sam jadan ¾rtva porodiènog nasilja, za mene je "sigurna kuæa" jedini spas...
Problem je ¹to tih kuæa nema za mu¹karce pa mi ¾ena ne da ni u ove raspolo¾ive, ka¾e ¹ta æu ja meðu ¾enama...
Tu¾na je moja sudbina... :'( [veryangry] [veryangry] [panic]
Ima spasa i za tebe
http://www.sigurnakuca.net/un_protiv_nasilja/programi_za_pocinioce_nasilja/krizni_centar_za_muskarce.225.html

P.S. Ako ovo vidi tvoja skvo znajte da ja ovo cisto informativno bez namere da se zameram ;D

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: perlx poslato 21 Januar, 2017, 14:10
Citat: Ostoja poslato 21 Januar, 2017, 03:47
E moj Milo¹e, ne zna¹ ti kako je meni, ja sam jadan ¾rtva porodiènog nasilja, za mene je "sigurna kuæa" jedini spas...
Problem je ¹to tih kuæa nema za mu¹karce pa mi ¾ena ne da ni u ove raspolo¾ive, ka¾e ¹ta æu ja meðu ¾enama...
Tu¾na je moja sudbina... :'( [veryangry] [veryangry] [panic]
Ima spasa i za tebe
http://www.sigurnakuca.net/un_protiv_nasilja/programi_za_pocinioce_nasilja/krizni_centar_za_muskarce.225.html

P.S. Ako ovo vidi tvoja skvo znajte da ja ovo cisto informativno bez namere da se zameram ;D
Posto vidim sa si expert....da li kada ti napravi nejestiv rucak , to spada kao nasilje u porodici ili kao pokusaj trovanja....i u slucaju da reagujes burno, mogu da te osude za nasilje u porodici ili za prekoracenje nuzne samoodbrane....ova supa koju sam probao je definitivno nejestiva...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ostoja

Ma ja sam klasièni papuèar, kazem joj "draga, biæe kako ti ka¾e¹" i ne bunim se, ¾enim se malim ¾enama (niskim), kad me biju lak¹e mi je da trpim, imam oseæaj da me manje boli... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [zena] [zena]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Glava Dole

Bolje nego da se koprcas kao ponekad moj cale pa opet bude po njenom uvek... il tako il nikako [rofl] Bas sad mora da kopa tek okrecen plafon da pomeri luster da joj bi joj bio u pravcu cinije na stolu, pomeranje il razvod braka, nema trece [rofl] [rofl] [rofl] [zena]

Lazic

Lak¹e nego da pomeri èiniju... ;D