Glavni meni

FZR neæe dupali? Glasanje

Započeo Hurricane, 25 Decembar, 2016, 16:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ostoja

Pa proèitaj ¹ta èovek pi¹e "SKINI BREGASTE" da svi ventili legnu u svoje  le¾i¹te...
Ili æe¹ ti opet ne¹to po svom, ako, biæe nam interesantnije, duga je zima. [clapp] [rofl] ;D
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

aæimo

Ma jok bre.

Sta zna rezolucija?

Mali radi po svom nahodjenju, bice ladno i leda do kraja februara, treba citati nesto zanimljivo do tada.

Hurricane

Èek bre, jel se meni èini ili si problem sa napajanjem preskoèio, tj nisi probao ni na drugi aku ni na gurku?

ЯЭВОЛУТИОН

Posto je brusio plocice moguce da su podletele pod solje, iskrivile ventile pa sad nema kompresiju....ai kad skine bregaste znace na cemu je...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Glava Dole

Citat: Hurricane poslato 15 Januar, 2017, 23:32
Èek bre, jel se meni èini ili si problem sa napajanjem preskoèio, tj nisi probao ni na drugi aku ni na gurku?

Pa nije bilo potrebe uragan kad nema kompresiju... mozda bi na gurku i upalio kad se zavrti na par hiljada obrtaja al nije to poenta, sta kad ga ugasim? Ja sam mislio da je kompresija ok(jer je bila posle obrade) pa bi to imalo smisla dok sastavi i oporavi se prvi put... ovako nema smisla jer kompresije nema na 3 cilindra... drugi jeeeedva dobaci 6 bara, prvi i cetvrti jedva 3... to je uzas... mora da bude min 8-9 na svim, pozeljno 10ak...

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 15 Januar, 2017, 23:33
Posto je brusio plocice moguce da su podletele pod solje, iskrivile ventile pa sad nema kompresiju....ai kad skine bregaste znace na cemu je...

Ima logike s obzirom da je imao kompresiju posle obrade pa onda izgubio... svakako znam da moram i planirao sam da skidam, odma sam planirao da krenem pod lampom da kupusam pa ipak nisam... reko da sacekam prvo spijune sutra pa da onda kupusam... ako je to najebao sam u pravom smislu te reci... moci ce jedino druga glava, mislim da je onda popravka ove neisplativa, ispasce skuplja pita neg tepsija [glavazid]

Hurricane

Pa, ono jeste u pravu si, sad kad si mu sva¹ta i radio mo¾e da bude bilo ¹ta..

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Ostoja

A da ti onako negde, u dubini du¹e, boja¾ljivo i ne¾no razmisli¹ o moguænosti da to natovari¹ na prikolicu i otera¹ nekom "kr¹tenom" majstoru, bar ih ovde na forumu ima, a? [stop] [neee] [watching]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Hurricane

..¹to pre to bolje, ili drugi agregat..

Ostoja

Biæe mogo br¾e.... I jeftinije...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Glava Dole

To bi za mene bio poraz... s obzirom da sam do sad vec puko 11.000 i jace, da sam pred bankrotom a opet na pocetku, do sad sam mogao i da platim slep i majstora i da prstom ne mrdnem... ali nisam takav... da mi ga sredi majstor posle bih ga vozio ko preko kurca, to je poslednja solucija... hocu da znam da sam ga ja popravio pa makar uz najvece moguce muke i tacka :D Od malih nogu sam takav i sta da radim... ne valja ni to ocigledno al jace je od mene  [neampojma]

mkt


Ostoja

Ma da budem iskren, kako si krenuo pla¹im se da æe¹ potro¹iti vreme i novac a da neæe¹ uraditi ama ba¹ ni¹ta. Ima¹ neku svoju zacrtanu strategiju i razmi¹ljanje, to po¹tujem, ¹teta je samo ¹to ama ba¹ nikog iskusnijeg neæe¹ da poslu¹a¹. To je dobro sa jedne strane, steæi æe¹ iskustvo ali æe¹ sigurno izgubiti dosta novaca i vremena. Da li æe¹ uspeti da ga popravi¹ (a ja bih to ba¹ voleo), ne verujem, pre æe ova tema otiæi u onu "Kako NE i NIKAD popravljati FZR". Nisam neki vrsni poznavalac mehanike ali sam matori seronja koji o tome pone¹to zna i sve ovo ti pi¹em iz najbolje namere.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Glava Dole

Citat: mkt poslato 16 Januar, 2017, 01:12
mali kosta

U pravom smislu te reci :D I dalje mi nije jasno zasto mi je skinut taj prilagodjeni naslov koji je imao nekog smisla i nametnut ovaj banderas... kad s banderama imam veze kolko i sa svemirskim brodovima :D

Citat: Ostoja poslato 16 Januar, 2017, 01:14
Ma da budem iskren, kako si krenuo pla¹im se da æe¹ potro¹iti vreme i novac a da neæe¹ uraditi ama ba¹ ni¹ta. Ima¹ neku svoju zacrtanu strategiju i razmi¹ljanje, to po¹tujem, ¹teta je samo ¹to ama ba¹ nikog iskusnijeg neæe¹ da poslu¹a¹. To je dobro sa jedne strane, steæi æe¹ iskustvo ali æe¹ sigurno izgubiti dosta novaca i vremena. Da li æe¹ uspeti da ga popravi¹ (a ja bih to ba¹ voleo), ne verujem, pre æe ova tema otiæi u onu "Kako NE i NIKAD popravljati FZR". Nisam neki vrsni poznavalac mehanike ali sam matori seronja koji o tome pone¹to zna i sve ovo ti pi¹em iz najbolje namere.

Toga se i ja plasim [rofl] Al jbg...

UFF


aæimo

U znak izvinjenja za taj nick banderas, jer sam prvi to pomenuo negde,

nudim ti gratis prevoz onoga sto ostane od motora kombijem do majstora koga ti predlozis.


Ostoja

Nema potrebe za kombijem, biæe dovoljne i gajbice pa u gepek... [yahoo] :P [yahoo]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

aæimo


Andreja

Koliko god si ti ti, poslu¹aj druge, predaleko si oti¹ao, ulog nije mali a mo¾e¹ da napravi¹ veliku ¹tetu (bru¹enje ploèica za ventile). Ja samo ne znam kako ima¹ volju da se drnda¹ u prazno. Ja bih ga odbacio do majstora, platio koliko treba a dovoljno bih nauèio iz toga da mi on ka¾e ¹ta se u stvari desilo motoru i kako do toga dolazi. Za tih 100e koliko si puk'o u prazno si to mogao da odradi¹. Mo¾da bi popravka ko¹tala 10e ukupno da si na vreme razmi¹ljao.

Ne poku¹avam da te demotivi¹em, samo sam stavio sebe na tvoju poziciju, jebe¹ mi sve ako ne bih zapalio motor do sad. I sebe gratis.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D