Glavni meni

FZR neæe dupali? Glasanje

Započeo Hurricane, 25 Decembar, 2016, 16:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hattrick

Da mu ga zavuce onako komsijski  [rofl] [rofl] [rofl]

DebeliZmaj

Citat: Andreja poslato 12 Mart, 2017, 22:31
Ghost rider fazon ne prolazi ni u Beogradu :)

Hattrick lepo reèe, da sam nastavio sa sreðivanjem Yamahe, jo¹ ne bih bio blizu kraja a cela zajebancija bi me iza¹la oko 2200e (motor i sreðivanje). Za znatno manje para sam kupio boljij model motora, mlaði, jaèi, ljep¹i, registrovan, lak¹i... :) Al' dobro, nije fora da batali¹ kad si do ovde dogurao.

sa nosacem kofera koji se retko nalazi ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell



PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Glava Dole

650e za stranca?  [ludak] Kao stranac vredi najvise 350e...

bigbad86

Ih bre ako nesto znam, znam da tim Rovima plastike samo vrede 150. Doduse ako su fabrika :D

Glava Dole

Svratio do auto-servisa u komsiluku, oni nemaju alat za helicoil al mi dao mi broj majstora, moto-servisera iz cacka... radi helicoil, 10e po navoju :o Sta mislite o toj ceni, da li je realna za taj posao?

perlx


Lazic

Ako je moj otac novinar mogao sam da ubaci to govno u navoj od sveæice na bubi, preskupo...

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

@andreja, lazicu... pa to se i meni cini, zato sam i stavio onog smajlija...po meni bi za to bilo realno recimo 500-600din po navoju... apsolutno nema nikakvog dodatnog posla, kolko bi tek onda bilo da mora i da rastura nesto dodatno... ovo samo da mu donesem glavu, razbusi, ureze, uvrne i to je to... ne verujem da mu treba vise od 10min po navoju a patrona nije milijardu majku mu... da sam na vreme porucio, na aliju helicoil set za reparaciju 11 dolara... samo sad mi se ne ceka 15-30 dana jbg... al platicu vrlo verovatno ipak ovo... ja imam 2 navoja, znaci 20e... a druga glava 50e... prosto razmisljam da ipak ja odem po drugu ako se ne proda dok prikupim pare i da se ne jebem s ovom kad su navoji pola cene cele druge ispravne...

Lazic

Mislim da sam ti pomenuo da bi trebalo d'uzme¹ glavu... Nije malo 50e, ali ako su karike toliko manje pohabane na tom agregatu, cenim da je i glava mnogo bolja...

Hattrick

Tebra, znas da necu da ti solim pamet, ali stvarno idi po onu drugu glavu kako god. Pogotovo sto sam prakticno siguran da problemi sa agregatom ne dolaze od karika/cilindara/klipova, vec ili glava ili struja. Pa kad nadovezes i helicoil, sjebane navoje, odokativno brusene plocice, lose gumice, ko zna kakve vodjice, itd. Pogotovo sto za 50€ nije smrt. Prodaj tvoju za 30, i eto ti mnogo bolji deo za 20€, koliko ces sad samo navoje da platis.

DebeliZmaj

losmi kako vrednujes neciji rad ?
po vremenu kolimo mu treba za tu operaciju "kratku" ..
ili po tome sta sve mora se nauci, radno iskustvo, masine u koje je mora ulozi itd ...
svako ima svoju cenu rada ....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

rboban

Da mu je tudje znanje i vreme skupo to smo vec ustanovili, a vremena ima... i znanje skuplja po malo, ma koliko mislio da ga vec ima puno.
I alat ce polako da se nakupi i mozda jednog dana nikne servis DUPALI!
Ride It Like You Stole It

Lazza

zamisli ti taj servis...

``Cekaj prijatelju jel vidis ono brdo, idi se popni na njega i probaj na gurku``
I may be dumb, but I'm not stupid.

Lazic


mrle

Citat: Lazza poslato 16 Mart, 2017, 09:11
zamisli ti taj servis...


"idi kupi sladoled u èa¹i i obavezno uzmi ka¹ièicu. Trebaæe da premerimo zazor"

Lazza

Sta vozis? Yamahu? Onda kapri u casici, nemoj da se zeznes da uzmes Nirvanu, to ti je za Suzuki...
I may be dumb, but I'm not stupid.