Glavni meni

FZR neæe dupali? Glasanje

Započeo Hurricane, 25 Decembar, 2016, 16:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mrle

saèekaj vikend, ka¾u biæe opet zahlaðenje.

Glava Dole

Za vikend necu biti u cacku... poceo vec da ga rasturam... rezervoar skinut, karburatori, izduvne grane... sad uso da ugrejem ruke, trnu jbte cim se uhvatim za leden alat ili motor... stigo vec i da se malo raskrvarim dok sam se ubedjivao sa jednom prirubnicom na izduvnoj grani... ima da se opicim od posla, ima tu vidim i nekog voda za ulje, ova metalna creva za hladjenje takodje idu direktno u cilindar itd... majstori znaci uopste nisu skupi...

Lazic


lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

viper

Samo napred, popraviæe¹ ti njega.
















Ili æe¹ umreti poku¹avajuæi, ¹alim se naravno  ;)

Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Glava Dole

#1225
Tek poceo sa unistavanjem sebe i njega [rofl]

Sutra i preksutra jos toplije nego danas, fali nesto alata pa lagano... raskupusacu ja njega do vikenda komplet, posle idem malo u SD pa se posle vikenda nastavlja, taman ce opet da otopli :)

Glava Dole

Ehh sta ti je motor, u 2 sam izasao iz stana evo kad sam se vratio... ovolko ja msm nisam prepesacio u poslednjih godinu dana zbog jbne gedore 14ice i 12ice... da u celom cacku nema nigde gedora na komad jbte a woby house cak na kruznom putu svi me upucuju tamo, i udjem u jednu prodavnicu auto-delova i uputi me na buvljak... i peske cak u ljubic preko morave pa nazad u centar... noge mi znaci otpale... od ovoga nema jace motivacije da ga sto pre sredim... znaci tacno sto je sa njim sve skupa 15min peske a s njim 2 sata jbte... sad sam crko danas ne pipam vise nista a i sad ce jos malo mrak... sutra ujutru nastavak :D


Hurricane

..malo nas zajebava¹ a?

Osladilo ti se?

Neka neka, jebaæe i na¹i..

Glava Dole


stilgar

ma iso da dzogira malo, ono fon na ruku da mu meri otkucaje i kilometrazu to je sad moderno, ne depilira se on dzabe :) a usput da kupi i gedore :)

Glava Dole

Ma jes, ko lud sam bez toga :) A jos prosla 2 R-a pored mene, jedan srad i neka... dal bese honda... a ja pesacim 2 sata, da poludis... a uzeo i novu vanglu za istakanje ulja da se ne jebem i seckam flase zbog 100dindzi :D Jednu za njega jednu za sebe, sad sam u teskoj dilemi, koju da upropastim sa uljem, zelenu il plavu [rofl]

viper

Obe  ;)

Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

lord_oblivion

Da si upalio Speed-a, ne bi obijao pe¹ke 2 sata. Al' ko zna za¹to je to dobro  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

bigbad86


aæimo

Al ce da kupi kompresor da ga duva.

Glava Dole

Kakvo sranje sam mogo da napravim, odvijem desni nosac, onu sipku... skinem... predjem na levi, odvijem ova dva srafa gore na ramu, jedan na masini, krenem da odvijam imbuse dole i onda primetim da je copka us tvari zakacena za taj nosac... tako je mogo da padne pravo preko mene dok klecim i zakuca se u kucu, samo da prodje kroz stiropor... a stender mi u SDu, sad da smislim kako da ga ucvrstim da stabilno stoji bez nje pa idemo dalje sa rasturanjem :D

viper

Dva puta meri, jedanput seci, hoæe reæi odvræi  ;)

Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Glava Dole

Odma se dogovorio za stender, oko 4 idem po ovaj posto lik radi :D Onaj drugi nek bude tamo za kivija :D Tako da se radovi nastavljaju vec popodne :D

http://www.kupujemprodajem.com/Dizalica-za-motor-stender-41255805-oglas.htm?filter_id=110426068

stilgar

vidi nismo se setili da ce da kupi stender, al kompresor ce sigurno. polako se blizimo cifri od 200 evra. jos 100 i dolazimo do komplet masine 😀

Hurricane

..ma mogao je agregat i za 2 glave da se naðe sto posto, neko siroèe sa carine..