Glavni meni

Kako obezbedjujete svoj motor od kradje ?

Započeo UFF, 26 Februar, 2011, 04:16

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

Evo kako je obezbedjen fenki od markadjurovica :)

SSZGO

to se sece za 30 sekundi ili kida pajserom za 10 sekundi...

ako ne veruje, doci cu da mu pokazem kako puca lanac pod pajserom...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

BANE BROTHERHOOD

ja u opste ne znam o cemu vi pricate [neampojma] ja kamilu ni ne zakljucavam ;)
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

SSZGO

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 12 April, 2011, 22:31
ja u opste ne znam o cemu vi pricate [neampojma] ja kamilu ni ne zakljucavam ;)

pa mozda je zato budes trazio po lisicjem potoku ;)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

isterivac

Jel zna ko, koliki je precnik onih makasa ili kako se vec zovu sto cvikaju lance, sajle? Tj koliki im je zahvat?
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

SSZGO

dovoljno velik da stane u njih skoro sve sem lanaca za brodove...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

isterivac

Samo tacni podaci dolaze u obzir da se bacim u razmisljanje, a ko mi razbuca skalameriju za zakljucavanje castim pivo, sok... :)
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

mexiko

Moze da bude lanac debeo koliko hoces i katanac jak koliko hoces, iple ozbiljan lopov ce napadne bravu, asvaka brava koja se trenutno moze naci na trzistu do cijene od stotinak eura popusta za manje od minuta. I nerebaju ti makaze za zeljezo od metra, vec par stvarciica koje mozes za uvo da zataknes. Tako  da po mom misljenju, najslabija tacka u svemu je brava, kad pricmao o mehanickoj zastiti.

Nikola_92


SSZGO

Citat: mexiko poslato 15 Jun, 2011, 02:25
Moze da bude lanac debeo koliko hoces i katanac jak koliko hoces, iple ozbiljan lopov ce napadne bravu, asvaka brava koja se trenutno moze naci na trzistu do cijene od stotinak eura popusta za manje od minuta. I nerebaju ti makaze za zeljezo od metra, vec par stvarciica koje mozes za uvo da zataknes. Tako  da po mom misljenju, najslabija tacka u svemu je brava, kad pricmao o mehanickoj zastiti.

iz price ljudi koji rade prodaju brava i narezivanje kljuceva, nije tako kao sto kazes...

imas li necim da potvrdis svoju pricu...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

balcan girl

verovatno ima sszgo brdo motora iza kuce :P :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

zmiya

najslabija taèka je lanac,a jako mali broj ljudi zna da otvara brave.

balansero

kakvi lanci i katanci jel ste videli nekad kako kradu motore...elem, cetvorica bakija normalne gradje, dve sipke od po metar i kombi t.j. vece vozilo... kradja traje do 15 sek...
eve ti na...

Lazic

Xena pozadi, budjavo lance napred za ogradu, i od juce, najnovija prinova, sajla od Kensington lock-a, malo modifikovana, sa podebelim katacem dosta dugacka, kroz ram za ogradu... Nju i Xenu cu da nosim sa sobom...

Lazic

Mada, kad malo bolje razmislim, na ovoj visini mi i ne treba neka posebna zastita...

UFF

Citat: balansero poslato 23 Jun, 2011, 14:01
kakvi lanci i katanci jel ste videli nekad kako kradu motore...elem, cetvorica bakija normalne gradje, dve sipke od po metar i kombi t.j. vece vozilo... kradja traje do 15 sek...

moze da ih bude i 16 ako si ga vezao lancugom i ankerima za beton a oni imaju samo sipku dzaba im

i to 4 coveka + kombi je vec organizovani kriminal
ko ce toliko da se drka?
zar nije lakse jednostavno da sacekas da vlasnik dodje do motora, pridjes mu i pitas ga sto mu je ispustena guma pa kad se on sagne da pogleda zveknes ga necim po glavi, uzmes kljuc i odvezes se ko covek?
nit moras da krades/rentiras kombi nit imas jos trojicu sa kojima delis zaradu i zbog kojih ces kasnije da padnes

jager

UFFe, nemoj da nam otkriva¹ male tajne velikih majstora noæne bravarije! Ostaæe¹ bez posla ;D ;D ;D ;D  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

dimac

Zar nije malo glupo to sto pisete kako ko obezbedjujete motor? Danas svako ima pristup na internetu pa tako i lopovi. Vi postavite slike i objasnite sta i kako, tako da oni uvek znaju sta ih ceka, sta im treba od alata i spremni su, pa jos postoji i mapa gde se ko nalazi (do duse, na toj mapi sam i ja, ali trenutno nemaju sta da ukradu :D ) Mislite o tome :)

Kanarinac

Ako sam ja na mapi, ne znaci da je i motor tu ;)

dimac

Citat: Kanarinac poslato 23 Jun, 2011, 21:53
Ako sam ja na mapi, ne znaci da je i motor tu ;)

Ko malo vise prati forum moze da sazna sve, mozda ti ne drzis motor kod tebe ali postoje i oni kojima je motor ispred zgrade pa preko mape mogu da lociraju potencijalnu zrtvu, to jest, tacno da izaberu sta im treba.
PS. Ni ja motor nisam drzao kuci jer ga nisam imao gde, bio je par kilometara dalje.