Glavni meni

Kupujem Nutribullet

Započeo idanijel, 27 Novembar, 2016, 15:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

con3

Isto tako ono zlato fals ko da ce neko znati da li ti nosis zlatan lanac od 5000e ili 2000dinara.Sve je to marketing,za 5000e nakupujes se onoga i samo menjas lazes sebe a i druge .

idanijel

Ma da sve je to isto,i bmw i chery...

mali_zmaj

jin-jang

banevuk

Citat: mali_zmaj poslato 29 Decembar, 2016, 15:01
I kaki je ¹ejkiæ??
©ejkiæ je fenomenalan. 1 jabuka, 1 ¹argarepa, 2-3 kiwija, 2-3 pomoranðe (sok), 1 limun (sok), 1-2 supene ka¹ike meda, semenke lana,bundeve ili sl po ¾elji. Ja to izmiksam i litar vode  [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi]

idanijel

Citat: banevuk poslato 29 Decembar, 2016, 17:20
Citat: mali_zmaj poslato 29 Decembar, 2016, 15:01
I kaki je ¹ejkiæ??
©ejkiæ je fenomenalan. 1 jabuka, 1 ¹argarepa, 2-3 kiwija, 2-3 pomoranðe (sok), 1 limun (sok), 1-2 supene ka¹ike meda, semenke lana,bundeve ili sl po ¾elji. Ja to izmiksam i litar vode  [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi]
bas tako  [thumb_up]

UFF

da ga jebem ako u ovaj nutribullet stane samo to nabrojano a ne jos i litar vode

ja cu duzmem ovaj, bar ima kapacitet, nije plastika vec vatrostalno staklo a i tih je

http://www.bosch-home.rs/proizvodi/pomo%C4%87-kod-kuvanja/blenderi/MMB42G0B.html#tab1
http://www.tehnomanija.rs/blenderi/bosch-blender-mmb42g0b.html

Boban_m

Sta je, mrzi vas da zvacete?  ;D

Taraba

Ja imam ovaj veæ 4 godine.
Prednost je sto je tih 0.5L dovoljno da napravis neki sejk i da ga popijes.
Imam i blender ali mi ne znaèi mnogo 2L kapaciteta.
©ta da radim sa 1.5L ¹ejka? To ne mo¾e da stoji, veæ mora odma da se popije.
Jedino ako neko ide u vegane pa æe da melje blitvu i maslaèak ceo bo¾ji dan i da pase travu.
Kao dodatak klopi je 0.5L vi¹e nego dovoljno.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

jeste 0.5l dovoljno ali nekad ne pravis samo za sebe pa ti treba litar gotovog a ja npr necu da se drkam da seckam sargarepu, bananu i jabuke/kruske vec onako cele roknem unutra i on sve sam samelje, zbog toga je dobar kapacitet a i malo jaca snaga nije na odmet da bi sve bilo fino samleveno
iskreno nisam ni razmisljao o ovom dok ne videh temu na forumu i dobro mi dodje bas kao sto banevuk rece nema sanse da bi se naterao da jedem npr brokoli ili generalno povrce a ovako mogu da ga sameljem sa vocem i popijem (nemam nijedan recept alu u svaki mix dodam jogurt i mlevenu plazmu)  [neampojma]

banevuk

Citat: UFF poslato 29 Decembar, 2016, 19:11
da ga jebem ako u ovaj nutribullet stane samo to nabrojano a ne jos i litar vode

ja cu duzmem ovaj, bar ima kapacitet, nije plastika vec vatrostalno staklo a i tih je

http://www.bosch-home.rs/proizvodi/pomo%C4%87-kod-kuvanja/blenderi/MMB42G0B.html#tab1
http://www.tehnomanija.rs/blenderi/bosch-blender-mmb42g0b.html
Ne bacaj pare za taj blender Uff-e. Ovo je konza. Naravno da ne stane sve i plus voda. Stavi¹ prvo voæke i povræke sa sokovima, miksuje¹ i posle u bolak sve sa vodom. Blender ima manu ¹to ima tendenciju da ako ne dr¾i¹ dobro poklopac ima potencijalno kreæenje kuhinje u najavi. Ima i jedno i drugo i da zna¹ nemaju dodirnih taèaka.  [cheers] [cheers] [cheers]

UFF

sta je zakon? i kako mislis ne bacaj pare?
pa taj nutribulet pile-tele-shop je skuplji a manji i posuda nije od stakla
a na ovom nema sanse da spadne poklopac koliko jako guma dihtuje jedva ga otklopim

banevuk

Taj blender imam ja. Njesra te¹ko. Imam lo¹e iskustvo. Po¹to  i ne pamtim kad je poslednji put upotrebljen smatram baæenom parom po¹to smo ga arhivirali vrlo brzo posle kupovine. Æini mi se da je ¾ena dala svojoj kevi.

UFF

prodaj mi onda ako je identican, evo ja uzeo ovo na probu koji je slican ali malo losiji od tog boscha, glasniji je dosta ali radi posao odlicno

http://s27.postimg.org/c6egk7c6r/20161229_193110.jpg

banevuk

жена дала кеви

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Taraba

Citat: UFF poslato 29 Decembar, 2016, 19:42
jeste 0.5l dovoljno ali nekad ne pravis samo za sebe pa ti treba litar gotovog a ja npr necu da se drkam da seckam sargarepu, bananu i jabuke/kruske vec onako cele roknem unutra i on sve sam samelje, zbog toga je dobar kapacitet a i malo jaca snaga nije na odmet da bi sve bilo fino samleveno

Zato dobijes 2x0.5L cantre, sa poklopcem koji dihtuje do jaja (nosio na posao xy puta)
Sve strpam celo, bananu, breskvu, jabuku, maline.... jedino sto moram da izvadim semenke iz jabuke i breskve/kajsije, al to je veæ zdrav razum.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

banevuk

Citat: Taraba poslato 29 Decembar, 2016, 23:15
Citat: UFF poslato 29 Decembar, 2016, 19:42
jeste 0.5l dovoljno ali nekad ne pravis samo za sebe pa ti treba litar gotovog a ja npr necu da se drkam da seckam sargarepu, bananu i jabuke/kruske vec onako cele roknem unutra i on sve sam samelje, zbog toga je dobar kapacitet a i malo jaca snaga nije na odmet da bi sve bilo fino samleveno

Zato dobijes 2x0.5L cantre, sa poklopcem koji dihtuje do jaja (nosio na posao xy puta)
Sve strpam celo, bananu, breskvu, jabuku, maline.... jedino sto moram da izvadim semenke iz jabuke i breskve/kajsije, al to je veæ zdrav razum.
[thumb_up] [thumb_up]  [cheers]

UFF

Citat: Taraba poslato 29 Decembar, 2016, 19:31
To ne mo¾e da stoji, veæ mora odma da se popije.

Citat: Taraba poslato 29 Decembar, 2016, 23:15
Zato dobijes 2x0.5L cantre, sa poklopcem koji dihtuje do jaja (nosio na posao xy puta)

Taraba

Do posla mi treba 20min. Toliko moze da izdr¾i :P
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

p***o jedna ne mozes ni pola litre da popijes na ex, a nije cak ni pivo vec sokic  :P

grber

Pazario za 40E u Lidlu neki Silvercrest blender za 40E. Dobio je odlicne ocene u poredjenjima sa Nutribulletom, pa eto, malo da se hranimo zdravo...  :)

https://www.lidl.de/de/silvercrest-smoothie-mixer-ssmp-900-a1/p223288