Glavni meni

Kupujem Nutribullet

Započeo idanijel, 27 Novembar, 2016, 15:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

idanijel

ako ima ,a da ga nekoristi [callme]   samo original ovaj sa leve strane


idanijel


mali_zmaj

jin-jang

srbac

Ja kupio prosle nedelje sa KP,  Subotica. Radi dobro i taj sa leve je !

idanijel

#4
Citat: srbac poslato 14 Decembar, 2016, 16:30
Ja kupio prosle nedelje sa KP,  Subotica. Radi dobro i taj sa leve je !
fals  ako je za 60e iz subotice itd .stavljam slike kad dodjem kuci,inace lice na orig prilicno sem sitnica ...

banevuk

Ja sam uzeo ovaj iz Subotice i imam samo reèi hvale. Za Delimano ne bih dao 23.000.- pa makar bio veèan.

idanijel

Nije 23 kosta oko 13hiljada,ja uzeo za 8000 mesec dana star

idanijel

Citat: idanijel poslato 14 Decembar, 2016, 20:29
Nije 23 kosta oko 13hiljada,ja uzeo za 8000 mesec dana star sa fiskalnim i garancijom. zadnja slika otkriva falas i org...



srbac

To je od 600 w na slici. Od 900w je skuplji i drugaèiji.

idanijel

#9

banevuk

 Uop¹te mi je ne bitno da li je original ili ne ako vr¹i fenomenalno posao. Da ne radi kako treba verovatno bih priznao da sam se zajebao, ali ovako neva¾no. Ovaj moj "fake" NB pretvori sve u sokiæ koji sa apetitom popijem i ¹to je najva¾nije od svega oseæam efekte, ¹to je i svrha kupovine.  [cheers] [cheers] [cheers]

lord_oblivion

Mo¾e li neko da mi objasni razliku izmeðu obiènog blendera i ovog nabildovanog? Oba rade istu stvar ili ne?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

banevuk

Citat: lord_oblivion poslato 16 Decembar, 2016, 11:36
Mo¾e li neko da mi objasni razliku izmeðu obiènog blendera i ovog nabildovanog? Oba rade istu stvar ili ne?
Ja imam ovaj od 900 w za 60€ sa garancijom 1 god. Znaèi jebe kevu. Ide sa dva seta no¾eva, èetiri posude, knjiga recepata.Sve u fulu. Ali ono ¹to je najva¾nije barem za mene ¹to nikad ne bi grickao ¹argarepe, zeleni¹e,kivije i ostale biljke da su onako same za sebe. Ovako napravim strava napitak, ka¹ika meda i brate dr¾i te bogami kao jedan obrok. Izbacio sam veèeru i coca cole i ostala govna i evo 5 kg ode.

Taraba

Ja pre 4 godine kupio Kenwood blender za 3500din.
Isto radi. Napravio sam 1000 ¹ejkova do sada, ¹to sa sve¾im ¹to sa smrznutim.
Radi ko prvog dana i ne ostavlja gromuljice.
Stvarno ne kontam poentu ovog blendera.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

banevuk

Ja sam kao ti kupio pre 3-4 godine ovaj od gorenja.©ajkovi i sli ...ok , ali nikad nije ispasirao kao nutri jer veravatno nema brzinu i ostavljao je grumuljice.Najveæa mana je ¹to je imao tenedenciju da ako ne dr¾i¹ poklopac èvrsto sve æe da izbaci napolje.  [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down]


lord_oblivion

Znaèi, reklama, marketing...bacanje para u su¹tini...
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

srbac


DebeliZmaj

gledam ovaj klip gore gde uporedjuju oba ...
rezultat kao da je izgmizao iz nekog horor filma ili one teme ``teretana suplementi i obrijani muskarci ispred ogledala ...``
[povracanje]
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

banevuk

Citat: DebeliZmaj poslato 16 Decembar, 2016, 16:45
gledam ovaj klip gore gde uporedjuju oba ...
rezultat kao da je izgmizao iz nekog horor filma ili one teme ``teretana suplementi i obrijani muskarci ispred ogledala ...``
[povracanje]
Ti klipovi i slu¾e da se blati konkurencija. Jeste da su popizdeli ¹to su im skinuli foru, ali ni japanci nisu ni¹ta ismislili ali su zato tudje usavr¹ili. Shit happens