Glavni meni

Boèna plastika - XT600 2KF (1987-1990)

Započeo Andreja, 22 Novembar, 2016, 19:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andreja

Potrebna desna boèna plastika, po¾eljno ali ne i neophodno da ima nalepnicu 600 4-Valves u crvenoj boji kao i strajp.

Moja odletela letos na ibarskoj, nisam primetio  [samoubistvo]

http://moto.zombdrive.com/images/yamaha-xt-600-2kf-10.jpg

Nije mi hitno pa ne planiram da izdvajam neke sulude kolièine novca, mo¾e da se vozi i bez toga  ;D

064 577 2995
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

DebeliZmaj

Andrea (nema J :p ) da kupi neki deo za motor ?:?:????!!! ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Andreja

Paaa, vidi¹ da ne kaèim fotke motora, niko me nije video da se vozim, mora da se bar ne¹to de¹ava :)

Kupio sam Givi Wingrack sa tri kofera sa originalnim kaèenjem za mog XT-a (mislim da je jedini set u Srbiji), Famsinu KTM tank torbu (onu ¹to sam poklonio uz starog XT-a, jeb'o me pas), ki¹no odelo, ¹ator...

Jo¹ samo da osposobim motor  [rofl]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Brrka

25e ali je u crnoj boji, napravljena ali nikad montirana na motor.

Gavrolini

Citat: Brrka poslato 23 Novembar, 2016, 18:42
25e ali je u crnoj boji, napravljena ali nikad montirana na motor.
Pa bolje bubreg da si mu trazio  :D

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Brrka


DebeliZmaj

pa dobro to mu je kao da je original ....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Andreja

Citat: Brrka poslato 23 Novembar, 2016, 18:42
25e ali je u crnoj boji, napravljena ali nikad montirana na motor.

Treba mi original, ne postoji izdr¾ljivija plastika od fabrièke. Hvala na ponudi svakako.

Gavrolini, pojasni ¹ta hoæe¹ da ka¾e¹ time, nisam ba¹ sasvim siguran da sam razumeo?
Skupa plastika ili je Andreja slepac, ¹ta?
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

DebeliZmaj

mozda oba ... auuuu kakva uvreda :)
svejedno 25e puno za parche plastike ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gavrolini

Citat: Andreja poslato 24 Novembar, 2016, 02:07
Citat: Brrka poslato 23 Novembar, 2016, 18:42
25e ali je u crnoj boji, napravljena ali nikad montirana na motor.

Treba mi original, ne postoji izdr¾ljivija plastika od fabrièke. Hvala na ponudi svakako.

Gavrolini, pojasni ¹ta hoæe¹ da ka¾e¹ time, nisam ba¹ sasvim siguran da sam razumeo?
Skupa plastika ili je Andreja slepac, ¹ta?
Upao si u los mod. Nemam nameru da se raspravljam oko sale. A i bez obzira na to verujem da sigurno neces sad dati 25e za plastiku kad ti je agregat na pola. No nebitno.

lord_oblivion

Ne zna¹ ti Gavro kako se sreðuje motor.
Prvo razbuca¹ sve pa kupi¹ kamp opremu i kofere pa onda farbanje i plastike, le¾ajevi i ostala sitnurija i tek na kraju kad potro¹i¹ sve pare i vreme, naruèuje¹ delove za agregat i sklapa¹ ga pred kraj sezone  ;D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Gavrolini

Ma pusti ga vidis da se drka i na zajenanciju. Ja kad sam mu rekao da proda taj wingrack i da za te pare sredi motor on kaze mema sanse. Kao da ce sutra da krene u afriku pa mu trebaju koferi.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gavrolini

Debeli ne podjebavaj. Ne radi se o imanju ili nemanju novca vec o rasporedjivanju onoga sto imas.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Andreja

Gavro, ne ljutim se ali zvuèalo je malo bezveze, ispadoh jevrej jebeni :)

Ljudi, koj vam je ðavo? Nisam potro¹io zadnje pare, ¹ljakam, trange-frange, biæe para, duga je zima. Pa i da bude gotov motor u junu, jebi ga, nije smak sveta.

Wingrack sa koferima i originalnim kaèenjem za 2KF-a (set koji nema niko u Srbiji) sam kupio po ceni proseènog, polovnog top case-a. Trebao sam da propustim tu jedinstvenu priliku da bih ubrzao sreðivanje motora za mesec dana? Stvarno nisu u pitanju pare koje mi menjaju ¾ivot. Druga stvar, ok, sredio bih motor, do¹la bi potreba za tim koferima i onda bih pukao verovatno 400e za ne¹to nalik ovome ¹to imam sad.

Znam sebe jako dobro, vozim motore pet godina i kad god mi je motor ispravan, SVE pare koje imam a ne odu na ¾ivot, raèune, hranu itd mi odu na gorivo, apsolutno ni¹ta ne uspevam da u¹tekam. Nije da sam nei¾ivljen (nije ni da nisam :) ) ali, "ajde na vo¾nju, 'ajmo 'vamo, eee ro¹tilj ovde, eeee okupljanje". Ki¹no odelo koje je jebene 2000 dinara jurim da kupim dve godine :D Iscedi me motor skroz.

Ovako, u trenutku kad je motor osposobljen, imam sve ¹to mi treba i samo gas (dobro, ne ba¹ sve, to ostalo æe sakeèati da mi motor ponovo crkne :D )

Ovo je ja mislim, peta tema u kojoj prièam o privatnom ¾ivotu, finansijama i tako dalje a svrhe nema (ajde da ne nastavljamo u smislu blaaa blaaa, naði bolji posao i tako dalje).

Eee, inaèe, kupio bih ovo pa ako imate ili znate nekoga ko zna nekoga ko mo¾da poznaje nekoga ko ima...

http://thumbs4.ebaystatic.com/d/l190/m/mAS1dYx1XQWmE6n99LpAj0w.jpg
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell