Glavni meni

predsednicki izbori 2017 ...

Započeo DebeliZmaj, 20 Novembar, 2016, 22:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

stilgar

#1200
Citat: Jecko poslato 05 Mart, 2018, 15:14
Citat: stilgar poslato 05 Mart, 2018, 12:36
Citat: Jecko poslato 05 Mart, 2018, 10:20
Srbijo medj sljivama, ljudi glasaju po naredbi za hiljadu dve dinara.... Doveli su prosecnog coveka na taj nivo poniznosti... PIH!

I jel u tu Srbiju da se vratim da zivim?
al da si ovde ti i 100000 slicnih mozda bi se drugacije zavrsilo sve ovo, zato ne sipaj so na ranu, gledaj samo da je tebi dobro i nastavi virtuelno da volis svoju rodnu zemlju i ljude koji ti fale.  [ljutko] [ljutko] [ljutko]

Gresis na toliko mnogo nacina...
Prvo, nisam ja dosipala so ni na ciju ranu, ja nisam nista rekla za ljude u Srbiji, ja sam rekla da je ta marva na vlasti dovela prosecnog coveka do te bede da nema pravo na misljenje nego radi (glasa) kako mu se kaze...
Drugo, s'obzirom da se glasovi kradu sakom i kapom nije moj glas problem...problem je sto je narod odustao....odustao od borbe, izgubio veru u bolje itd.
A trece, ne znam kako mozes ti meni da kazes da ja nesto ili nekog virtuelno volim i da mi nedostaje ili ne... Ako nekoga zanima poslednje 4 godine na odmor idem samo kuci a mogu da idem gde god realno... Ne idem jer sam nesrecna ovde i patim, idem jer mi je draze da odem u Srbiju 4-5 puta godisnje nego negde drugo...

Ali dobro ...ako je lakse kriviti nas koji smo otisli...nije frka ;)
nista ti ne bi napisao da nije bilo tvoje druge recenice "I jel u tu Srbiju da se vratim da zivim?" koja mi je "zvucala" ko da si u salonkama ugazila u kamilju lajnu dok si zurila na posao pa prokometarisala.
virtuelno volis - mislio sam na tvoje roditelje, prijatelje i sestrica, viber komunikaciju a ne hotline tetka :)
ne krivim ja vas sto ste vi otisli, al ne mozes ni da zameras ljudima koji glasaju za 1-2 crvene jer ako se dobro secam radila si u telekomu za 30000 din pa bi verovatno morala i ti da slikas LK uz listic a 2 crvene bi dobro dosle. Ti ljudi koji su primorani tako da postupe imaju porodice decu i moraju da misle i na njih.
Od tebe bi vise voleo da citam lepe putopise ko nekad kad si radila na brodu, a mozes i da nas trujes sa fotkama lepih provoda koje organizujes tamo al ne komentarisi nam sudbu gorku :)  [srce] [srce] [srce]

petar357

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 05 Mart, 2018, 15:43
Citat: petar357 poslato 05 Mart, 2018, 15:17

Gde odjednom nestade vedri, leprsavi i zajebantski duh ovog foruma?

Evo predloga. Da se ne forumu, ili bar u ovoj temi proglasi trodnevna zalost. Da lepo ozalimo sve glasove ispod cenzusa, pa da onda nastavimo  [rofl] [rofl]
vedri i veseli duh nije nestao...vec si svojim oblacnim, crnim i sivim duhom zaklonio zrake sunca....idi pojedi neki sendvic....za bolje nisi....rekao bih ti "jebo te predsednik" ali pomislim "zasto da mu priustim zadovoljstvo jer je homoseksualac" pa nekako dodje da ti kazem "jebo te premijer" njoj ce biti gadno da te jebe jer je voli decake....prosto ne znam zasto nas drkas sa svojim stavom koji je ovde u manjini....idi na neko mesto gde ce se sloziti sa tobom....mozda popijes neko pice sa nekim, ...kafu eventualno....mozda ti neka iz sns-jugenda da picke....ovde nista od toga neces dobiti....

TI SI PLACENI TROVAC KOJI JE DOSAO OVDE DA PODJEBAVA LJUDE KOJI MISLE DRUGACIJE...CAK MISLIM DA TO NE RADIS PO NALOGU, VEC SI SAM CELOM POVRSINOM SVOG MOZGA SMISLIO UJDURMU....AKO TE PRIJAVIM NAGUZNJACIMA IMA DA TI UKINU SENDVICE JER POTPIRUJES MRZNJU PREMA SVEVISNJEM.


Au, jebote. Majstor se iznervirao  [panic]. Vice po forumu. Psuje. Ne podnosi stavove koji su u manjini... Ne trpi drugacija misljenja.
A mene bas zabole kurac, (sto bi rekao Uff,ceo) za to...  [rofl] [rofl]

Biker-Boy

Ja im zameram i to jako, jer tupadzije na kapiraju sistem, danas dobiju dve crvene, a posle tokom godine, vucic im izvuce nazad te dve i jos 20 crvenih...
I feel the need..... the need for speed !!!

Hattrick

Vice on i uzivo. I bije. Nezgodan kad ne popije. Neisplativo kaciti se za njega za poene. Sendvic jeftin, a doktori skupi.

petar357

Citat: Hattrick poslato 05 Mart, 2018, 17:21
Vice on i uzivo. I bije. Nezgodan kad ne popije. Neisplativo kaciti se za njega za poene. Sendvic jeftin, a doktori skupi.

Pa dobro, sto ranije ne rekoste da ne valja ljutiti majstora.
Nadam se, ako je tako kao sto kazes, popice nesto pa ce se smiriti...

A lepo sam predlozio, da se samo u ovoj temi proglasi trodnevna zalost, da se majstor smiri, pa da nastavimo...  [rofl]


Jecko

#1205
Citat: stilgar poslato 05 Mart, 2018, 17:07
Citat: Jecko poslato 05 Mart, 2018, 15:14
Citat: stilgar poslato 05 Mart, 2018, 12:36
Citat: Jecko poslato 05 Mart, 2018, 10:20
Srbijo medj sljivama, ljudi glasaju po naredbi za hiljadu dve dinara.... Doveli su prosecnog coveka na taj nivo poniznosti... PIH!

I jel u tu Srbiju da se vratim da zivim?
al da si ovde ti i 100000 slicnih mozda bi se drugacije zavrsilo sve ovo, zato ne sipaj so na ranu, gledaj samo da je tebi dobro i nastavi virtuelno da volis svoju rodnu zemlju i ljude koji ti fale.  [ljutko] [ljutko] [ljutko]

Gresis na toliko mnogo nacina...
Prvo, nisam ja dosipala so ni na ciju ranu, ja nisam nista rekla za ljude u Srbiji, ja sam rekla da je ta marva na vlasti dovela prosecnog coveka do te bede da nema pravo na misljenje nego radi (glasa) kako mu se kaze...
Drugo, s'obzirom da se glasovi kradu sakom i kapom nije moj glas problem...problem je sto je narod odustao....odustao od borbe, izgubio veru u bolje itd.
A trece, ne znam kako mozes ti meni da kazes da ja nesto ili nekog virtuelno volim i da mi nedostaje ili ne... Ako nekoga zanima poslednje 4 godine na odmor idem samo kuci a mogu da idem gde god realno... Ne idem jer sam nesrecna ovde i patim, idem jer mi je draze da odem u Srbiju 4-5 puta godisnje nego negde drugo...

Ali dobro ...ako je lakse kriviti nas koji smo otisli...nije frka ;)
nista ti ne bi napisao da nije bilo tvoje druge recenice "I jel u tu Srbiju da se vratim da zivim?" koja mi je "zvucala" ko da si u salonkama ugazila u kamilju lajnu dok si zurila na posao pa prokometarisala.
virtuelno volis - mislio sam na tvoje roditelje, prijatelje i sestrica, viber komunikaciju a ne hotline tetka :)
ne krivim ja vas sto ste vi otisli, al ne mozes ni da zameras ljudima koji glasaju za 1-2 crvene jer ako se dobro secam radila si u telekomu za 30000 din pa bi verovatno morala i ti da slikas LK uz listic a 2 crvene bi dobro dosle. Ti ljudi koji su primorani tako da postupe imaju porodice decu i moraju da misle i na njih.
Od tebe bi vise voleo da citam lepe putopise ko nekad kad si radila na brodu, a mozes i da nas trujes sa fotkama lepih provoda koje organizujes tamo al ne komentarisi nam sudbu gorku :)  [srce] [srce] [srce]


Upravo to, slazemo se....psujem marvu (VUCICA) koji je nas jadan narod doveo do te granice.... Da moraju...
Ne te ljude koji uzimaju te pare, niti zasto to rade...taj deo mi je vise nego jasan.

Nikad ja necu biti iz te price, salonkice i to... mozda jesam otisla, al zaboravila nisam ;)

A za virtuelno, nisam ni mislila na hotline :P :), mislila sam na virtuelno, bas to...skajp, viber....nije tako zaista...dolazim kuci bas bas cesto.
Putopisa zato i nema :D  Srbija-Emirati mi je relacija :), mogu da pisem o putpisima po Srbiji jer sad to vise radim...opet jer sad napokon hvala Bogu mogu a pre nisam bas zbog ove gamadi sto se uhvatila vlasti....

Elem, VUCICU PEDERU!!!


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mareskin poslato 05 Mart, 2018, 16:01
Ja bih samo voleo da ljudi izaðu da glasaju umesto da palamude pre i posle izbora.
Svaèiji glas je bitan i mora da postoji kritièna masa iza¹lih na izbore.
To ¹to "opozicija" ne mo¾e da se dogovori i ¹to se rasipaju glasovi je drugi deo problema.

ne mogu da dam svoj glas kretenu idiotu i lopu....bio na vlasti ili u opoziciji....misli smo svi da ce posle slobe biti bolje....svi su gori nego on....on je bre bio cvece....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Boban_m

Pozlice mu od sendvica, uputite ga na raznovrsniju ishranu. Budite ljudi, ucipite se za bananu  ;D

Lazic

Citat: petar357 poslato 05 Mart, 2018, 15:17

Gde odjednom nestade vedri, leprsavi i zajebantski duh ovog foruma?

Evo predloga. Da se ne forumu, ili bar u ovoj temi proglasi trodnevna zalost. Da lepo ozalimo sve glasove ispod cenzusa, pa da onda nastavimo  [rofl] [rofl]
Forum postoji osmu godinu, Ima milion tema, bilo je do sada milion dru¾enja, ti se javlja¹ jedino gde treba braniti ono hodajuæe govno i podjebavati sve koji su protiv, kao da su ti "¾uti" pobili familiju... Na koliko dru¾enja si bio? Koga si upoznao od nas? Kako to da gde god pogledam, èak i na forumu ili meðu 1000 poznanika na fb, niko ne voli av, a ovaj pobeðuje sve bolje sa svojih 20% debila... Ti si jedini aktivan èlan koji brani olo¹a... Za¹to li to radi¹ ako nisi njegov? ®uti ti pobili familiju ili pokrali dedovinu...?

OKi


Lone Wolf

Koliko ima dru¾enja manijaka godi¹nje?
Jel sve u BG?
Не може рај на земљи.


Lone Wolf

Odoh na komp da tra¾im,  ni¹ta ne vidim na ovom telefonèiæu.
Не може рај на земљи.

petar357

Citat: Laziæ poslato 05 Mart, 2018, 19:06
Citat: petar357 poslato 05 Mart, 2018, 15:17

Gde odjednom nestade vedri, leprsavi i zajebantski duh ovog foruma?

Evo predloga. Da se ne forumu, ili bar u ovoj temi proglasi trodnevna zalost. Da lepo ozalimo sve glasove ispod cenzusa, pa da onda nastavimo  [rofl] [rofl]

.. Ti si jedini aktivan èlan koji brani olo¹a... Za¹to li to radi¹ ako nisi njegov? ®uti ti pobili familiju ili pokrali dedovinu...?

Ma pusti zute, imaju oni svoju muku, dobili 1% na izborima, ne zna se ni hoce li preziveti.

Jednoumlje ne vodi nicemu, pa cak ni na forumu. Ja sa svojim postovima bar dajem privid demokraticnosti ovde. Ono, kao, mogu da se iznose razlicita misljenja sve dok nema licnih uvreda. Ili uvedite pravilo kojim ce se misljenja koja su u manjini uskratiti.

Nego, pustimo pricu, sneg se topi, otopljava, hoce li neko od drugoplasiranih na izborima organizovati neke proteste kao proletos? 18% od 800.000 je negde oko 150.000 ljudi, nije to malo, pod dobrim rukovodstvom cuda mogu da se naprave. Sapica tu ne uracunavam, on se pokazao kao fin covek, sto bi se reklo pacifista.


monsterbnt

Ja lepo kazem da ne nasedate na njegove provokacije a vi nastavljate..... Nije on toliko za vucica koliko ce braniti svaku vlast...  To radi sam od sebe, cak ni za neku korist... To je ista ona sorta sto je nemce 41 docekala rasirenih ruku pa onda isto tako partizane 45.... Takvih ce nazalost uvek biti...
Smrt SVIMA!!!!

mareskin

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 05 Mart, 2018, 17:56
Citat: mareskin poslato 05 Mart, 2018, 16:01
Ja bih samo voleo da ljudi izaðu da glasaju umesto da palamude pre i posle izbora.
Svaèiji glas je bitan i mora da postoji kritièna masa iza¹lih na izbore.
To ¹to "opozicija" ne mo¾e da se dogovori i ¹to se rasipaju glasovi je drugi deo problema.

ne mogu da dam svoj glas kretenu idiotu i lopu....bio na vlasti ili u opoziciji....misli smo svi da ce posle slobe biti bolje....svi su gori nego on....on je bre bio cvece....

Ali ¹ta je re¹enje i alternativa glasanju u ovom trenutku?
Oni se hvale pobedom na izborima, a ako pogledamo koliko je ukupno glasaèa na spisku to nije veæina. Ta veæina nije ni glasala.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mazzi

Imam informaciju da opozicija planira da sedi na stiroporu dok im SNS ne preda vlast a lideri opozicije prestaju da jedu dok ne postanu gradonaèelnici svi zajedno ... Ili je ovo veæ bilo?

petar357

Citat: mareskin poslato 05 Mart, 2018, 19:53
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 05 Mart, 2018, 17:56
Citat: mareskin poslato 05 Mart, 2018, 16:01
Ja bih samo voleo da ljudi izaðu da glasaju umesto da palamude pre i posle izbora.
Svaèiji glas je bitan i mora da postoji kritièna masa iza¹lih na izbore.
To ¹to "opozicija" ne mo¾e da se dogovori i ¹to se rasipaju glasovi je drugi deo problema.

ne mogu da dam svoj glas kretenu idiotu i lopu....bio na vlasti ili u opoziciji....misli smo svi da ce posle slobe biti bolje....svi su gori nego on....on je bre bio cvece....

Ali ¹ta je re¹enje i alternativa glasanju u ovom trenutku?


Da ne okolisamo... Resenje je - ustanak. Evo ide Djurdjev danak, hajducki sastanak.

Samo, kad bi narod cuo da ce mu cetovodje biti mali Pozderac, ljigavi Jankovic i ekipa, bojim se, malo ko bi se odazvao.

misa-pei

Citat: monsterbnt poslato 05 Mart, 2018, 19:47
Ja lepo kazem da ne nasedate na njegove provokacije a vi nastavljate..... Nije on toliko za vucica koliko ce braniti svaku vlast...  To radi sam od sebe, cak ni za neku korist... To je ista ona sorta sto je nemce 41 docekala rasirenih ruku pa onda isto tako partizane 45.... Takvih ce nazalost uvek biti...

I¹ao u ono vreme Vuk Dra¹koviæ po Srbiji, prièao s ljudima. Prièa s nekim dedom, sve se deda sla¾e, tako je Vuèe, to nama treba, ama kao da si mene pitao. I na kraju ka¾e Vuk:

-Znaèi, deda, glasaæe¹ za mene?
-Ne, ne pada mi na pamet.
-Pa sve se sla¾e¹, isto mislimo... Kako neæe¹ da glasa¹ za mene?
-A, pa glasaæu ja za tebe, al' kad bude¹ na vlasti. Pre toga, nikako.
Država je najveći neprijatelj naroda