Glavni meni

predsednicki izbori 2017 ...

Započeo DebeliZmaj, 20 Novembar, 2016, 22:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

monsterbnt

Inace danas pala okupacija bloka od strane sendvicara... Raskenjali se u areni i po okolini..... Koja bahata nevaspitana marva... Ceo blok su ispisali a o kolicini ostavljenog djubreta da ne pricamo....
Najgore od svega sto su uglavnom bili mladji.... Jebala ih dnevnica, zadnja im bila...
Smrt SVIMA!!!!

aæimo


eclipse4

otac mog majstora koji radi kod mene ovde,otisao danas na pickoustin defile (verovatno je imao izbor pa je tako hteo a mozda ga i muka naterala,sendvic i 2000din. nije malo) i slosilo mu se,pao dole,i evo umre u urgentni...ode covek kuci,pola srbije da preuzme telo oca ....

u negotinu na svakoj banderi 666 jebo mu pas mater siptarsku.....kako bi voleo da izgubi picku onu ga jebem nedojebenu.

ЯЭВОЛУТИОН

postoji jedna poeticna knjiga o borbi dobra i zla....doduse malo isprana holivuskim megabusterom....postoji okrug sa hobbitima veselog srca, postoje patuljci, postoje vilenjaci, postoje ljudi i postoji zlo.....i njegove sluge....mene taj miting podsetio na orke a gospodina pickoustog odavno smatram sarumanom.....
nazalost prsten koji daje moc jos uvek nismo uspeli da damo nekme ko ce da ga odnese u vulkan ibaci u lavu ali zato imamo pun kurac onih malih odvratnih smeagola....poneki put se priroda umesa...ali nikako da se narodi sredisnje zemlje ujedine protiv sila zla...

da se razumemo ovo sve je na lokalu ...samo srbija bato....da ne pomisli neko da sam globalista.....

beli mu trenutno gandalf sivi i mora da predju u gandalfa belog da bi poveo narod u oslobodjenje....ali na fali neko da odnese prsten u vulkan,,,,

i tako ...necu vise da jedem ajvar od ljutih paprika, prsutu i sir iz ulja i da pijem dalmatinsko vino....haluciniram...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

ali taj sivi gandal ustvari radi za sarumana

eclipse4

Monsteru,nista jos o coveku koji je umro ispred skupstine?verovatno da se ne bi uzburkali i uplasili penzioneri i ostala niza vrsta koja planira da dolazi i koja mora da dolazi na pickoustinu predstavu lazi

Covek ne moze da preuzme telo i obavi sahranu jer mora prvo obdukcija da se radi....ili mozda da prvo pickousti kreten zavrsi svoju predstavu...ili mozda dok vide ima li moji upotrebljiv organ za prodaju.

Sendvicari usrani 666

monsterbnt

Nemam pojma, slobodan vikend i odbijam da otvorim bilo koje vesti osim njuz.net
Smrt SVIMA!!!!

PECA BMW

Citat: monsterbnt poslato 26 Mart, 2017, 13:08
Nemam pojma, slobodan vikend i odbijam da otvorim bilo koje vesti osim njuz.net

takoreci citas ono sto bi itekeko moglo stvarno da bude .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Jagodinac

Sto ne udarite ovde anketu da mozemo da glasamo..da vidimo bas sta bi bilo ? :D

Lazic


Slaninar

Citat: Laziæ poslato 27 Mart, 2017, 10:23
Ovde bi Beli pobedio... :D

"®elim samo da iskoristim ovu priliku da pohvalim politiku Vlade Srbije, na èelu sa premijerom i, nadam se, buduæim predsednikom, Aleksandrom Vuèiæem."

Vuèiæ: jer na dnu se najstabilnije stoji!

Vuèiæ: da nam bude br¾i kraj!

Samo bahato - Vuèiæ!  :)

Od ©e¹eljevog, do Merkelinog potrèka u tri laka koraka...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Sve sve, ali postimg.org ... :o :o :o Kakva krlja samo da ne izgubi vlast... [facepalm]





bigsheki

strast nad svim strastima je vlast :)

bigbad86


eclipse4

zovu danas sa broja 011... bla bla bla

ona: dobar dan,marija ovde!
ja: dobar dan!

ona: zovem iz staba gospodina aleksandra vucica,da li imate samo 5 minuta?
ja: jebo vas aleksandar vucic u dupe sve komplet koliko vas ima tu u izbornom stabu,sad ste mi okrenuli broj i nikad vise!

tata (moj) : dal si ti normalan,pa sad ce za 5 minuta da dodje policija,reci da sam se ja javio....

imposible sinjore.....imposible...

Lazic

©to bre ja bi im rekao da æu da glasam za njega i ceo kom¹iluk i familija, i ovako æe da se ¹lognu sa rezultatima...

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

UFF

Citat: eclipse4 poslato 27 Mart, 2017, 21:32
zovu danas sa broja 011... bla bla bla

ona: dobar dan,marija ovde!
ja: dobar dan!

ona: zovem iz staba gospodina aleksandra vucica,da li imate samo 5 minuta?
ja: jebo vas aleksandar vucic u dupe sve komplet koliko vas ima tu u izbornom stabu,sad ste mi okrenuli broj i nikad vise!

tata (moj) : dal si ti normalan,pa sad ce za 5 minuta da dodje policija,reci da sam se ja javio....

imposible sinjore.....imposible...

[rofl] [rofl] [rofl]

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell