Glavni meni

predsednicki izbori 2017 ...

Započeo DebeliZmaj, 20 Novembar, 2016, 22:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: UFF poslato 06 Decembar, 2016, 22:36
[rofl] [rofl]

da li ti je zvonio mob u njegovom prisustvu?
Nije, ne mogu da neðem gde je glupi android snimio...

UFF

skines i instaliras zedge pa ides na ringtones i kucac vucicu pederu :)

Bojan

@Slanino da ne pravimo postove od 2m
-moram da probam na 33 u nazad ali na onom njegovom engleskom  [rofl]
-da ostavimo za sad komunizam, to moze i u zivo/pivo
-pa u Svedskoj i Norveskoj se bolje zivi zato sto drzava ima pare. Island takodje
-u nasem socializmu nikad predsednik a ni direktor nije vozio Ladu. Kralo se od toalet papira do papira za kucanje, ima u ono jednoj seriji kako neki lik pokusava da obrise dupe indigom. Pa sistem je krenuo sa kradjom privatne imovine. Razlike u primanjima nisu bile velike zato sto su niskovalifikovani bili preplaceni da bi svi kao bili isti. nijedan dug privreda nije vratila i taj podatak moze da se i proveri.
-Milosevic nije ni vidio pare od autoputa (ukradene jos za Titovog zivota), niti je vidio pare od penzija (potrosene jos za Titovog zivota) dio otisao za placanje autoputa, a pare od male privrede, znatlija, privatnika nikad niko nije ni mislio da iskoristi za njihove stanove (trebalo je dovesti seljake u gradove da postanu radnici tj masa za manipulaciju)
Ja se samo nadam da ce ovih jos par velikih firmi ostati pod drzavnom kapom, inace ode sve u k.....
Toliko od mene

Bojan

@bigbad86 A ko je to kome bi ti dao vlast? Za koga si ti glasao na zadnjim izborima?
Ko je to ko nije pricao gluposti i nije imao nikakvu aferu osim onog *kamenog lica Kostunice*
Sve glavne tj. pocetne igrace demokratije sam upoznao na zatvaranju "Oslobodjenja" i mogu ti reci svi su pricali potpuno drugacije nego sada.

ikomline

Izvinjavam se svima, ali...neko ko je u stanju da glasa za nekoga pod èijom vla¹æu nema hirur¹kog konca u nekoj bolnici pa nema ni operacija, jer, pobogu, nema sredstava, a ima graðenja muzièke fontane od 1,8 miliona evra, sreðivanja Kaleniæ pijace, renoviranja Trgova, i za to ima sredstava, je prosto ........ (upi¹i sam/a).

Lazic

Do¹lo je do gre¹ke!
You have already posted a thanks to this post at 21 Novembar, 2016, 13:22

Slaninar

Citat: Bojan poslato 07 Decembar, 2016, 00:31
@Slanino da ne pravimo postove od 2m
-moram da probam na 33 u nazad ali na onom njegovom engleskom  [rofl]
-da ostavimo za sad komunizam, to moze i u zivo/pivo
-pa u Svedskoj i Norveskoj se bolje zivi zato sto drzava ima pare. Island takodje
-u nasem socializmu nikad predsednik a ni direktor nije vozio Ladu.

Jeste. To ¹to ne mo¾e¹ poverovati u tako ne¹to je druga prièa.

Citat: Bojan poslato 07 Decembar, 2016, 00:31
Kralo se od toalet papira do papira za kucanje, ima u ono jednoj seriji kako neki lik pokusava da obrise dupe indigom. Pa sistem je krenuo sa kradjom privatne imovine. Razlike u primanjima nisu bile velike zato sto su niskovalifikovani bili preplaceni da bi svi kao bili isti. nijedan dug privreda nije vratila i taj podatak moze da se i proveri.

Bilo je mana, ali to ¹to prièa¹ je uglavnom piliæarenje i nisu svi i nisu svugde.
Sad se krade iz baze, rastura se potencijal za proizvodnju, tad se, i kada se uzimalo, uzimalo od vi¹ka, od zarade.
Potencijal privrede je tada bio takav da su se dugovi mogli vraæati. Nikad pre nije se ¾ivelo tako dobro, niti izgradilo toliko.

Citat: Bojan poslato 07 Decembar, 2016, 00:31
-Milosevic nije ni vidio pare od autoputa (ukradene jos za Titovog zivota), niti je vidio pare od penzija (potrosene jos za Titovog zivota)

Ovde nisi u pravu. PIO fond je opljaèkan upravo u vreme vladavine Milo¹eviæa.

Citat: Bojan poslato 07 Decembar, 2016, 00:31
dio otisao za placanje autoputa, a pare od male privrede, znatlija, privatnika nikad niko nije ni mislio da iskoristi za njihove stanove (trebalo je dovesti seljake u gradove da postanu radnici tj masa za manipulaciju)
Ja se samo nadam da ce ovih jos par velikih firmi ostati pod drzavnom kapom, inace ode sve u k.....
Toliko od mene


Rasprodaæe sve. Pazi kad hoæe i lutriju, koja po definiciji ne mo¾e da radi s gubicima (uzima sebi procenat od uplata, deo toga daje kao nagradu) hoæe da privatizuju, prodaj.
To im je zadatak.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin


Svojevremeno su spojili "Fond samostalnih delatnosti" sa dr¾avnim PIO fondom i ukrali gomilu para. Tada je privatnièki fond imao 5 uplata na 1 penzionera i zalihu novca na raèunima, kao i imovinu.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

bigbad86

Citat: Bojan poslato 07 Decembar, 2016, 00:37
@bigbad86 A ko je to kome bi ti dao vlast? Za koga si ti glasao na zadnjim izborima?

Za Radulovica glasao. Jedini koji bi mozda dobio glas su Dveri al smatram da nemaju kadar a i malo su staromodni. Ali bar posteni. Radulovic jedini nije bio u vladi samostalno, nije bio u koaliciji ni sa kim. Ovi prosli mazu jedni druge u predizbornim kampanjama pa posle opusteno ulaze u koalicije. Pre toga sam uvek za Demokrate al sad i njih mazem govnima kad vidim kolko se kralo i pod njihovom vlascu.

petar357


Radulovic je osudjivani kriminalac. Pravosnazno osudjivan i kaznjavan zbog malverzacija i kradja dok je radio kao stecajni upravnik. I to u periodu ne ove, nego prethodne vlasti.

Biker-Boy

Citat: bigbad86 poslato 07 Decembar, 2016, 21:02
Citat: Bojan poslato 07 Decembar, 2016, 00:37
@bigbad86 A ko je to kome bi ti dao vlast? Za koga si ti glasao na zadnjim izborima?

Za Radulovica glasao. Jedini koji bi mozda dobio glas su Dveri al smatram da nemaju kadar a i malo su staromodni. Ali bar posteni. Radulovic jedini nije bio u vladi samostalno, nije bio u koaliciji ni sa kim. Ovi prosli mazu jedni druge u predizbornim kampanjama pa posle opusteno ulaze u koalicije. Pre toga sam uvek za Demokrate al sad i njih mazem govnima kad vidim kolko se kralo i pod njihovom vlascu.
Potpisujem  [thumb_up]
Radulovic mi je i dalje sumnjiv, ali deluje kao definitivno najnormalniji od svih tamo.
Obradovic ima potencijal i skroz mi je ok u ekonomskom smislu, ali velika mana mu je sto se previse se lozi na crkvu i te njhove fore, to ga vuce dole.
I feel the need..... the need for speed !!!

Bojan

@Slanino
Eto i da ti popustim malo, "Potencijal privrede je tada bio takav da su se dugovi mogli vraæati" ali istina je da nisu vracani.
Pare od pio fonda Milosevic nije ni video, ni on a ni ostali republicki vladari. Jos za Tita pio fond je urusen kreditima koji nisu vracani i raznim investicijama, Tile bio ziv i cio kad je fond presao na mesecnu naplatu/isplatu samotad nije bilo da neko ne uplati, pa je stvoren privid o normalnom stanju. Nema potrebe da ovo negiras posto su da ti finansiski dokazi o praznjenju PIO fonda
A sto se tice privrede, mogu samo da ti srocim ovako:  kad bi slepcu dao neciju fabriku, kredite za rad i kupce koji moraju da kupe pa mislis da i on nebi "znao" da je vodi.
Iz tog perioda najbolje napravljno/ostvareno su bili mega objekti i stambena izgradnja (mada je i tu bilo dosta falseva)
Ej ne mogu vise o Titu i komunjarama/socijalistima pola veka su nas davili i vukli na dole.

mareskin

Citat: petar357 poslato 07 Decembar, 2016, 21:10

Radulovic je osudjivani kriminalac. Pravosnazno osudjivan i kaznjavan zbog malverzacija i kradja dok je radio kao stecajni upravnik. I to u periodu ne ove, nego prethodne vlasti.


Na vlasti su skoro svi neosuðivani, pa ne vidim da se manje krade i otima.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Bojan

@bigbad Volim tvoj optimizam oko Radulovica ali ga ne delim. Covek je samo magla ali tek dveri  [doh]

Bojan

Citat: mareskin poslato 07 Decembar, 2016, 21:25
Citat: petar357 poslato 07 Decembar, 2016, 21:10

Radulovic je osudjivani kriminalac. Pravosnazno osudjivan i kaznjavan zbog malverzacija i kradja dok je radio kao stecajni upravnik. I to u periodu ne ove, nego prethodne vlasti.


Na vlasti su skoro svi neosuðivani, pa ne vidim da se manje krade i otima.


Vidis nisam gledao na to sa te strane. pa u stvari oni vape za nekim sa pedigreom da ih organizuje

Slaninar

Citat: Bojan poslato 07 Decembar, 2016, 21:22
@Slanino
Eto i da ti popustim malo, "Potencijal privrede je tada bio takav da su se dugovi mogli vraæati" ali istina je da nisu vracani.

Kad ima¹ platu od 1000 evra i ratu kredita od 300, to je OK.

Sad ima¹ platu 200 evra, a ratu kredita od 600.

Citat: Bojan poslato 07 Decembar, 2016, 21:22
Pare od pio fonda Milosevic nije ni video, ni on a ni ostali republicki vladari. Jos za Tita pio fond je urusen kreditima koji nisu vracani i raznim investicijama,

Ovo jednostavno nije istina. Ako ima¹ neki relevantan izvor da ovo potvrdi¹, koje godine je uru¹en.

Citat: Bojan poslato 07 Decembar, 2016, 21:22
Tile bio ziv i cio kad je fond presao na mesecnu naplatu/isplatu samotad nije bilo da neko ne uplati, pa je stvoren privid o normalnom stanju. Nema potrebe da ovo negiras posto su da ti finansiski dokazi o praznjenju PIO fonda
A sto se tice privrede, mogu samo da ti srocim ovako:  kad bi slepcu dao neciju fabriku, kredite za rad i kupce koji moraju da kupe pa mislis da i on nebi "znao" da je vodi.

Fabrike su radile i za izvoz. Brojni primeri. ©vabe niko nije terao da od nas kupuju.

Citat: Bojan poslato 07 Decembar, 2016, 21:22
Iz tog perioda najbolje napravljno/ostvareno su bili mega objekti i stambena izgradnja (mada je i tu bilo dosta falseva)
Ej ne mogu vise o Titu i komunjarama/socijalistima pola veka su nas davili i vukli na dole.

Ba¹ su nas vukli na dole. Pogledaj stanje posle 2. svetskog, pogledaj stanje 1990. godine, a pogledaj ¹ta je sve "izgraðeno" posle toga, kad nas vi¹e ne vuku na dole.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Slaninar

Citat: Bojan poslato 07 Decembar, 2016, 21:26
@bigbad Volim tvoj optimizam oko Radulovica ali ga ne delim. Covek je samo magla ali tek dveri  [doh]


Sa ovim se sve sla¾em. Meni isto deluje kao korisna budala - Raduloviæ.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Ostoja

Hoæe li neko sponzorisati sendvièe za ljubitelje "najveæeg sina na¹eg naroda u novijoj istoriji", svetog Upropastija Reformskog, poznatijeg kao batin bata....
Mislio sam da bar na ovom nenormalnom forumu nema takvih ali demantova¹e me...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Ostoja

Da, Debeli ima¹ veliki plus zbog teme, da ne bude da samo troluje¹...
[thumb_up]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic

A ova tema nije trolovanje...? :o :D