Glavni meni

predsednicki izbori 2017 ...

Započeo DebeliZmaj, 20 Novembar, 2016, 22:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MIGE

Citat: mali_zmaj poslato 11 Mart, 2018, 21:03
Dobro zali se,tuzi,zovi inspekciju,ili jednostavno nemoj kupovati kod njih,idi kod "svojih".
Mislim da je ova tema pogresna u startu!!  Nisu vama Vucic,Tadic,Zivkovic,Dacic,Vulin..,i sva ta plejada politicara koje ste birali godinama krivi za vasu bijedu..,izbjeglice su krive,bagra jedna neopjevana izbjeglicka!  
Odjavljujem se,necu vise postovati,usadili ste si mrznju i zavist prema svom narodu,ni meni ne odgovaraju neke stvari od strane ljudi koji su isti takvi,i ponasaju se tako,ali ih ne pljujem..,uzdaj se u se i u svoje kljuse!!  Kakvi su takvi su nasi su,a na vama je da ih uredujete,da se sazive sa starosjediocima,a ne da oni vama namecu nacine ponasanja i rezonovanja..  Da i vi primite nesto dobro od njih,a i oni od vas!!  

Caos,nema smisla kenjati...,necete vi promjeniti misljenje, a necu ni ja, uzdravlje!!   [cheers]
valja razgovarati i pricati o svemu..a to sto si stavio pod navodnicima svojih,nisam ja to napisao proizvoljno vec mi je covek rekao  koga sam pitao za posao pre par godina....

MIGE

e zmaju,da ti dodjes u bgd da te vodim u kavanu pa da popijemo i zapevamo a ako treba i izljubimo  [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]

Boban_m

Opusteno, svi smo mi izbjeglice iz Jajca  ;D

MIGE


zVuk

Citat: slave74 poslato 11 Mart, 2018, 17:32

I sta treba da drobe i ovde na forumu i pisu hvalospeve o vodji. Pa, na forumu postoji glasanje, minus po minus ban, sto da ih zalim. Ko ih  j*be.



gde si ti procitao hvalospev o vodji..??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

slave74

Citat: mali_zmaj poslato 11 Mart, 2018, 19:02
Slave ,a sto su vama izbjeglice toliki problem? 

Mislim nasrao sam se teksta,pa sam se sjetio da sam u gomili postova do sad,proteklih godina, objasnjavao probleme o izbjeglicama..,al slaboo vi to kuzite!!  Obrisao sam sad sve,sto sam napisao ne da mi se vise samo se nerviram!!  Ne vrijedi,nisu vam izbjeglice krive..,shvatit ce te jednom..

Zmaje nisam mislio na nase izbeglice, vec na ove azijce sto ih samo srbija popisa-par stotina hiljada-oni ce nas dotuci, kad nam ih vrate.
Pa vise se vodi racuna o ovim tamnoputim nego o nasim ljudima, koji su izbegli teror iz BiH, Hrvatske, Kosova.

mali_zmaj

To je sto se tièe Arapa,Sirijaca i ostalih,tu smo tek donji,èut æe se!!?  Vadi nas ¹to smo sirotinja pa im nismo interesantni,da bi ostali ovdje!!
jin-jang

mareskin

Citat: mali_zmaj poslato 12 Mart, 2018, 14:46
To je sto se tièe Arapa,Sirijaca i ostalih,tu smo tek donji,èut æe se!!?  Vadi nas ¹to smo sirotinja pa im nismo interesantni,da bi ostali ovdje!!

Samo ¹to smo mi granica kada ih poteraju iz EU. Turska hoæe rat i sve ozbiljnije se me¹a u stvari u BIH i Srbiji.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mkt


Lone Wolf

Najodvratnija stvar svih zadnjih izbora nije aktuelni nacistièki kult voðe i ispiranje mozga kako bi "darovani" bio bez opozicije i suprotnog mi¹ljenja.
Imaju svoje legalne, polulegalne  i kriminalne naèine a i narod voli da se "prepusti" voði jer narod, generalno, mrzi da koristi mozak.
Najodvratnija stvar koju ja najvi¹e zameram je ¹to je taj isti "voða" na tacni dao onog isprdka Daèiæa i SPS, a ljudi glasali i odr¾ali u ¾ivotu to zlo.
Neoprostivo!
Не може рај на земљи.

petar357

Zamrla tema, ko bi se nadao...

A jel ima neko iz Smederevske Palanke, da objasni kako to da Kena i Jeremic ne pobedise tamo?
Kazu da im je pobeda izmakla za dlaku...  [rofl] [rofl]

Lazic

Tvoja objektivnost je nadaleko poznata... Kao da u titovo vreme likuje¹ na uspeh skj na "izborima"... Jedno vreme sam mislio da nisi glup i pokvaren... Kako li je osvojio samo 70%... Od be¹e kolikog procenta glasaèa...

mazzi

Pero, posto vidim da si u vrhu vlasti reci mi samo jel se ovo sprema jos jedan rat na Kosovu, sankcije, bombardovanje ... Ili se meni samo cini da sve pocinje da lici na '90te?

Lazic

©etao se predsednik ulicama Njujorka u 3 noæu, obilazio knji¾are, sreo Taèija koji je tra¾io noæno izdanje Koha Ditore, sigurno su pale neke te¹ke reèi i eto belaja....

mrle


aæimo


mi¹ko_kolo

Sad videh da su u'apsili Ðuriæa. Nemate pojma koliko mi je milo! Umesto da proglase okupaciju teritorije i prekinu sve kontakte, oni ulaze u vladu sa Haradinajem! Eeeeeeejjjj!!!

mareskin

Citat: miško_kolo poslato 26 Mart, 2018, 21:13
Sad videh da su u'apsili Đurića. Nemate pojma koliko mi je milo! Umesto da proglase okupaciju teritorije i prekinu sve kontakte, oni ulaze u vladu sa Haradinajem! Eeeeeeejjjj!!!

Da postoje neki predstavnici naroda u vlasti, pa ozbiljni savetnici i analitičari možda bi se donosile ozbiljne i pametne odluke.
Ovako jedan čovek, koji misli da je najpametniji, sa svojim klimačima glava donosi impulsivne i nerazumne odluke.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mali_zmaj

ma nek se jebu...,treba odluciti..,sjebat ih vojno..,zgaziti bagru,zaratovati sa pola svijeta,sto je glupo i nepromisljeno,al jbg.   ili lagano reci narodu da se iseli sa Kosova,ali po sistemu spaljene zemlje,palit za sobom sve,da im ne ostane ni crijep!!  pa dosta je vise kenjanja po Srbima..,ma nece niti Vucic niti vlada,nista da urade,sad ce da kenjaju da treba sve mirno i pregovorima,bla,bla...
jin-jang

PECA BMW

Citat: mareskin poslato 26 Mart, 2018, 21:57

Da postoje neki predstavnici naroda u vlasti, pa ozbiljni savetnici i analitièari mo¾da bi se donosile ozbiljne i pametne odluke.
Ovako jedan èovek, koji misli da je najpametniji, sa svojim klimaèima glava donosi impulsivne i nerazumne odluke.


Da je srece da je tako onda bi bila donesena odluka :
Prekida se svaki kontakt sa kosovom
Blokiraju se kompletne granice prema kosuvu
Na granice se dovodi vojska
Gasi se struja / telefon / voda /gas
Proglasava se Humanitarna kriza na kosovu
Ovaj slucaj se tretira kao objava rata
Savetu bezbednosti se daje 24h da otpocnu bombardovanje kompletnog kosova
Zovu se sve drzave (svaka ponaosob) i trazimo ko su saveznici
Sve srbe do poslednjeg vracamo u srbiju
Otpocinjemo pravljenje vojvodine ( ravnice) od kosova


Ahahahahahah sta se lozite bice

Ostra protesna nota i poziv na pregovore
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !