Glavni meni

predsednicki izbori 2017 ...

Započeo DebeliZmaj, 20 Novembar, 2016, 22:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

dakle 2017 je tu blizu a samim time i predsednicki izbori ...
podsetimo da je predsednik izabrano lice direktnom vecinom
validnih glasova na izborima ....

da li ce se.opet kandidovati toma il ce #vucicupederu da bude kandidat ...
opozicija ... hmmm da li ce biti ujedinjenja iza jednog kandidata .. ko ?
da li ce i stranke iz koalicije na vlasti svaka da gura.svog el presidente ?


... istina je tamo negde ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

bigbad86

Ja cu opet za DJB, najkulturniji su od svih.

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Gavrolini

Kao da je bitno sve je to isti kurac. Ista govna i lopovi. Izaci cu i nacrtati kurcinu preko listica.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hurricane

..skroz realno, bolje onda se nemoj ni maltretirati da izlazi¹ iz kuæe, uèinak je isti..

mrle

Citat: hurricane poslato 21 Novembar, 2016, 09:54
..skroz realno, bolje onda se nemoj ni maltretirati da izlazi¹ iz kuæe, uèinak je isti..

za manijake, ekskluzivni intervju mene, kao nekoga ko je muljao sa listiæima, kutijama....

taj ko dr¾i konce, taj opasno mulja na svoju stranu, tako da drugoplasirani, te¹ko mo¾e da isprati, dok sitna buranija mo¾e samo da gleda i mitinguje.

Zaokru¾i¹  i iscrta¹ ne¹to po svojoj volji, neva¾eæi listiæ... Ukoliko ga broji kontrolor vladajuæe partije stavlja ga kao va¾eæi za sebe. (neretko i listiæ koji je zaokru¾en za nekog drugogo zavr¹i isto) U mo¾da nekom kontrolnom brojanju, brojaæe ga "struèna dr¾avna komisija", razumete me. Ukoliko i ode kao neva¾eæi, broj neva¾eæih i sitnih pora¾enih se proporcionalno dele na stranke koje su u¹le u parlament, tako da vladajuæi opet dobija najvi¹e.

Ukoliko ne izaðe¹ na izbore, pri zatvaranju birali¹ta se na brzinu zaokru¾e u onoj knjizi sa spiskovima neki od vas koji nisu iza¹li i isti taj broj se ubaci listiæa, naravno, za vladajuæe. To ba¹ i ne uspeva u velikim sredinama gde i male stranke imaju kontrolore. Zato je svaka vlast dobijala ogromnu veæinu u vukojebinama i pièkovcima.
A tek muljanja sa sve kutijama i d¾akovima gde oni "putuju" bez nadzora do RIK-a po nekoliko dana...

za detalje i dokaze, kada sednemo negde uz pivo. I ovo je od mene ovako javno, previ¹e.

mrle

i ja zbog zmaja budem priveden, jebala te tema.

Ivicat

Citat: Ostoja poslato 21 Novembar, 2016, 00:51
Ili DJB ili Jeremiæ....


Radulovic. Hmm.

CitatMo¾da ne znate, ali i kad je postao ministar, nije se odrekao pozicije steèajnog upravnika u èak 14 firmi.
ili npr:

(prevedeno: U firmi u kojoj je bio stecajni upravnik, namestio da posluju sa firmom svoje zene)


Jeremic. Hmm.

Tadicev djak. Skolovan i dresiran u Britaniji i Americi. Kandidat DS-a. Ali, zar DS nije bio vec na vlasti? I to dva puta po 4 godine. Zar oni nisu najzasluzniji za rasprodaju Srbije?


***

Da, borice se za dobrobit Srbije. I jedan i drugi. Al' za malo...

petar357

Citat: mrle poslato 21 Novembar, 2016, 10:14
Citat: hurricane poslato 21 Novembar, 2016, 09:54
..skroz realno, bolje onda se nemoj ni maltretirati da izlazi¹ iz kuæe, uèinak je isti..

za manijake, ekskluzivni intervju mene, kao nekoga ko je muljao sa listiæima, kutijama....

taj ko dr¾i konce, taj opasno mulja na svoju stranu, tako da drugoplasirani, te¹ko mo¾e da isprati, dok sitna buranija mo¾e samo da gleda i mitinguje.



Pa kako onda 2012. DS onako ubedljivo izgubi izbore? A, kako ti kazes, "dr¾ali su konce".

mrle

pa bilo je tu d¾akova koje su ovi tvoji pokazivali, rekli da æe da ispitaju izbornu kraðu.... pa onda prodali svoju bulju (i na¹u) okrenuli svoju politiku za 180 stepeni i nastavili dotada¹nju politiku.

mrle

@357

evo ti ga voða, pa ako si zaboravio za ¹ta se zalagao i ¹ta je slagao

! No longer available

petar357

Citat: mrle poslato 21 Novembar, 2016, 11:40
pa bilo je tu d¾akova koje su ovi tvoji pokazivali, rekli da æe da ispitaju izbornu kraðu.... pa onda prodali svoju bulju (i na¹u) okrenuli svoju politiku za 180 stepeni i nastavili dotada¹nju politiku.

To ko vodi kakvu politiku je tema bez kraja.
Ja sam pitao kako jedni pobedise, a drugi dr¾ali konce u rukama.

mrle

isto kao i kada je Sloba izgubio.
izdaja preletaèa.

Biker-Boy

Citat: mrle poslato 21 Novembar, 2016, 13:20
isto kao i kada je Sloba izgubio.
izdaja preletaèa.
Upravo to, zbog gmizavaca koji su na samu pomisao da postoji mogucnost da izgube svoje pozicije u momentu bez razmisljanja presli u drugi tabor
I feel the need..... the need for speed !!!


Lazic

Ja æu samo za njega da glasam.

Gavrolini

Realno ako se stvarno kandiduje i ja sam za belog

petar357

Citat: mrle poslato 21 Novembar, 2016, 13:20
isto kao i kada je Sloba izgubio.
izdaja preletaèa.

Mogu ce je i to...