Glavni meni

Poredjenje vizira i uopsteno o njima

Započeo djavo, 22 Februar, 2011, 10:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Atirudra

Citat: UFF poslato 22 Februar, 2011, 13:04
Kinezi platili nemcima da im naprave mostove a mi placamo kinezima da naprave nama [ludak]
Pa da oni to umeju da urade kako treba sami bi sebi uradili  [ludak_sa_puskom]
Kinezi su napravili ZID koji niko nikad nije do danas ni slicno napraveo a bogami nece ni u buducnosti osim ako neki slepci ufo-si im ne pomognu u tome, ukratko sta sam htia reci , Kinezi imaju Xtra robu prve klase samo naravno ne za srbiju vec za drzave koje to mogu platiti. Japanci dolaze u Kinu i narucuju razne stvari od njih. Tako da generalno pljuvanje na kineze nije u redu!! A to sto mi vidimo od kineske robe je takve kvalitete koju smo mi platili - nesto u smislu kolko para toliko i....
-------------- -_- ---------------

Atirudra

bio,     video,       hodo po tom zidu     :)
-------------- -_- ---------------

djavo

Citat: Atirudra poslato 27 Februar, 2011, 01:41
Citat: UFF poslato 22 Februar, 2011, 13:04
Kinezi platili nemcima da im naprave mostove a mi placamo kinezima da naprave nama [ludak]
Pa da oni to umeju da urade kako treba sami bi sebi uradili  [ludak_sa_puskom]
Kinezi su napravili ZID koji niko nikad nije do danas ni slicno napraveo a bogami nece ni u buducnosti osim ako neki slepci ufo-si im ne pomognu u tome, ukratko sta sam htia reci , Kinezi imaju Xtra robu prve klase samo naravno ne za srbiju vec za drzave koje to mogu platiti. Japanci dolaze u Kinu i narucuju razne stvari od njih. Tako da generalno pljuvanje na kineze nije u redu!! A to sto mi vidimo od kineske robe je takve kvalitete koju smo mi platili - nesto u smislu kolko para toliko i....

I ja to kazem, Vozim A8 W12 i kada sam nesto cackao po gepeku video sam da auto ima kinesku centralnu jedinicu, pise na njoj! Pitao sam posle u servisu za tu kinu i dobio odgovor da ima dosta delova i sklopova koji se prave za Aud u Kini.

DebeliZmaj

poznanik je bio u sangaju da ugovori neko brendiranje ... znachi ovde firma je uradila znak, brend, zastitila ga itd...
i u kini se prave tv sa njihovim znakom ... znachi odesh tamo .. otvorish katalog .. tipa 500 modela i kazesh hocu ovakav
i oni samo stave tvoj znak njega ... u zavisnosti od kolichine moguce su i modifikacije kucishta, daljinskog itd...
sledeci put je uvozio klime ... elem.. na 1000 komada urade njegov znak utisnut a ne znam za koliko urade skroz drugacije
da izgleda ... naravno i jedno i drugo se fino prodaje na nashem trzishtu, DOA ( mrtvo po dolasku ) skoro i da ne postoji
i kinezi ti daju ne znam koiliko posto robe vishe bash za to i slichno .. imash i opciju bez garancije, znachi neshto je jeftinije
i to koriste ovi sto imaju svoje servise itd itd itd ... znachi rade kinezi i loshe i dobro i kako god ... vrlo su prilagodljivi ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

djavo

Zasto je ova tema ovde?
Zar ne bi trebalo da bude u servisi i radionice?



UFF

Zato sto je tamo tema o IVANOVIM vizirima a ne o raspravi da li je bolje original od pere ili original od zike jer zika ima fabriku
I zato sto je ovo offtopic gde se prica o kinezima itd
Ako si POSEDOVAO ivanov vizir idi lepo u njegovu temu pa tamo napisi SVOJA iskustva sa istim a ne "ja mislim" i cuo sam od nekog...

djavo

Sta se brecas? Pokusavam da ispravim krivu drinu!
POSEDOVAO sam Ivanov vizir!
Ali ja necu da pisem o njegovim vizirima nego uopsteno, imas njih par koji prave sedista a takodje ih pravi i Bagster, pa da uporedimo, barem sam tako vidjao na stranim forumima..
Ima mnogo stvari koje se proizvode kod nas u raznim garazama a koje mogu da se kupe bez bojazni po motor ili motoristu ali isto tako je nekada jeftinije kupiti originalnu stvar, to je po meni vredna informacija.
Ja ovde slucajno naleteo na moju temu, ne vidi se dobro..
Nadam se da pomazem!

UFF

kako se ja brecam kad ti dva puta za redom pitas sta ce ova tema ovde?
zato sto ja mislim da treba da bude ovde

ako zelis da otvoris temu "poredjenje vizira i uopsteno o njima" mozes slobodno
To je i bila moja ideja kad sam ovu temu otvarao
Mogu u to i da je rinejmujem ako zelis

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

djavo

Citat: UFF poslato 27 Februar, 2011, 17:08
kako se ja brecam kad ti dva puta za redom pitas sta ce ova tema ovde?
zato sto ja mislim da treba da bude ovde

ako zelis da otvoris temu "poredjenje vizira i uopsteno o njima" mozes slobodno
To je i bila moja ideja kad sam ovu temu otvarao
Mogu u to i da je rinejmujem ako zelis

Slazem se, rinejmuj je, mada i dalje mislim da joj nije mesto ovde.

djavo


Lazic

to je bilo na Uffov akaunt... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Da, nesto malo sam vozio KLE sa fabrickim vizircicem, qrcu ne valja, vec preko 80kmh osecas se k`o na nejkidu(eng golac), dok sa Ivanovim je skroz opusteno do 120...