Glavni meni

Suzuki sv650s

Započeo viper, 14 Oktobar, 2016, 00:11

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hurricane

..pogledaj koje su boje ¾ice pa u servisnom uputstvu negde na poslednjim stranama pronaðe¹ u ¹emi za ¹ta je..

Glava Dole

Citat: Hurricane poslato 30 Januar, 2017, 16:17
..pogledaj koje su boje ¾ice pa u servisnom uputstvu negde na poslednjim stranama pronaðe¹ u ¹emi za ¹ta je..

[thumb_up]

UFF


viper

Japansku  :D

Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

viper

#284
Stigle sveæice, hvala manijaku Mil@nu  [thumb_up] [cheers]

Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

viper

Evo lima namontirano sve  :D  zagrejao ga dok nije ukljuèio ventilator da proverim dali radi posle mog majstorisanja.  [rofl]


Probao sa drugim sveæicam, rekao bih da lep¹e radi ali test æe biti sutra kad odstoji 24h

Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Andreja

Voli¹ da drnda¹ (pali¹) motor na prazno pa to ti je. Veæa ¹teta nego korist.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Biker-Boy

Citat: Andreja poslato 31 Januar, 2017, 23:53
Voli¹ da drnda¹ (pali¹) motor na prazno pa to ti je. Veæa ¹teta nego korist.
Ja ni ne palim motor ako necu bar 20-30km da provozam.
Al svakako razumem kolegu, jebena je zima, dugacka, dosadna, i jos pogotovo kad frisko uzmes novu masineriju, neda pundravac mira :D
I feel the need..... the need for speed !!!

Andreja

Ne mogu da opi¹em koliko mi se vozi motor, evo, veæ dve nedelje kako sam ga uzeo, samo sam ga jednom provozao 300m i to je to. A vozi mi se, izgoreæu. Odmah je propi¹ao semering na vilju¹ci (nisam toèkirao ni skakao, napravio sam bukvalno 300m po asfaltu, normalne vo¾nje). Skupila se guma od hladnoæe. Motori definitivno ne vole zimu... Da imam nekog Libertija ili tako ne¹to, ðirao bih ga sve dok nema leda po asfaltu, vel'ki motor je malo skuplja igraèka pa ne moram ba¹ da ga drndam bezveze.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

lord_oblivion

I ja sam Æajnu batalio kad mi pukla plastika od mraza. Meni bilo hladno (-10) a kako li je tek njemu  [ninja]

Citat: Andreja poslato 01 Februar, 2017, 00:15
Odmah je propi¹ao semering na vilju¹ci (nisam toèkirao ni skakao, napravio sam bukvalno 300m po asfaltu, normalne vo¾nje).
Za Ginisa si majke mi  [rofl] [rofl] [rofl]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Andreja

Imam svedoke, samo odjednom poèelo da curi ne¹to zeljeno niz vilju¹ku  [samoubistvo]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

Ma jako ko kurac... teraj bre to pa sredi kad budes u prilici... ja sam kupio motor sa propisalim desnim semeringom na viljusci... i ljudi ja ne znam dal je to neka magija il sta, al on i dalje kvasi i ne staje... 12K km a on i dalje lije i svinji sve oko stapa ko i prvog dana... ko da mi neko doliva ulje u viljusku preko noci jbte... i planiram da promenim oba semeringa i ulje u viljuskama otkad sam kupio motor i normalno nisam nikad do sad... kostin i lazicev mali jbg ;D
A kako stvari stoje i necu u skorijoj buducnosti... al nista mu nije falilo sto se tog dela tice ni bez ulja... mada moguce da je zato sto vozim ko picka pa i ne primecujem neke manje razlike u ogibljenju [rofl]

Andreja

Sreæa pa je pustio sa strane gde nije disk (nerealno al' eto, desilo se).
Imao sam tankslapper na 150km/h sa XT-om jer mi je jedan semering pustio pa nisam imao jednaku kolièinu ulja u ¹tapovima (a ni toèak nije bio izbalansiran :D ).

Na aktuelnom XT-u mi je pustio semering jo¹ letos od stajanja, 'be¹ mi mater ako ¹est litara ulja nije iscurilo, znam o èemu prièa¹ :) S' tim ¹to taj XT nije vo¾en uop¹te, dakle vilju¹ka stoji mirno :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

viper

Novi problem sam otkrio, u vo¾nji hoæe da se ugasi, dam gas pri promeni u ni¾i stepen i samo se ugasi kao da sam ga na prekidaè ugasio, prvi put se desilo dok sam stajao na semaforu, drugi put kao ¹to sam opisao u vo¾nji malo falilo da opizdim sa motora.
©ta mo¾e biti ?
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

stilgar

Citat: viper poslato 06 Februar, 2017, 11:16
Novi problem sam otkrio, u vo¾nji hoæe da se ugasi, dam gas pri promeni u ni¾i stepen i samo se ugasi kao da sam ga na prekidaè ugasio, prvi put se desilo dok sam stajao na semaforu, drugi put kao ¹to sam opisao u vo¾nji malo falilo da opizdim sa motora.
©ta mo¾e biti ?
struja ili gorivo. Teraj ti to nazad Hostapleru koji ti ga uvalio samo probleme nalazis :)

rboban

Ispravan ti prekidac na poluzi kvacila? Ler gas dobro podesen? ( za otvoreni izduv idi vise 100-200rpm od predvidjenog fabriciki)
Ride It Like You Stole It

Hurricane


Glava Dole

... i malo ga seckaj na gas, ako inace ne trza i prekida u voznji a kad naglo recimo zabodes i pustis brzo gas na cim ili vise puta tako... ili ako ne obori obrtaje direktno do lera nego recimo ispod pa podigne onda karbovi vrlo verovatno... a inace ako je ok prekidac copke ovaj na kvacilu je nebitan, sluzi samo da mozes da ga zaverglas u brzini sa pritisnutim kvacilom... meni nikad nije ni radio, uvek sam palio samo u neutralu motor :)

rboban

#298
Gresis za prekidac kvacila, ima jos jednu svrhu kod motora sem za paljenje.... ako ispratis semu bice ti jasno!

P.S. sad vidim da je stariji model karburatori, kod njega mozda i nema, kod novijeg sa IE ima funkciju da produzi ciklus ubrizgavanja da se ne bi ugasio motor pri saltovanju)

! No longer available

P.S. ima i kod starog, samo tu ne utice na gorivo vec na varnicu, pomera ugao paljenja iz istog razloga. Sad pogledao u semu!

Ride It Like You Stole It

viper

Ajd pogledaæu prekidaè æopave, kupih nove sveæice :-)


Denso IU24

Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)