Glavni meni

Koji je vas prvi Japanac i kako ste do njega dosli?????

Započeo Dzigi Boy, 24 Februar, 2011, 23:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

isterivac

Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

jager

Oooooooooooo, ÈESTITKE, LORDE!!!
Lepo, lepo, dobro do¹ao meðu vlasnike Honde! ;D

jager

Hehe, inaèe, vezano za temu, moj prvi japanac je bio Honda Shadow VT600. Èoper. Lep. Ali samo lep....
A i lepo su me drugari savetovali:nemoj èopera, tvrdo, neudobno, nevozljivo, utrnuæe ti dupe, ne mo¾e¹ ni na bankinu da se popne¹... Uzmi lepo ti neki enduro...
D¾abe, nisam ih slu¹ao. Toliko mi se dopao na prvi pogled, da sam jednostavno morao da ga imam. I kredit, malo para ovamo-onamo i Shadow je do¹ao u moje dvori¹te. Lep. Crn. Sa mnogo hromiranih d¾i¾a-bid¾a. Du¹u dao za krug po gradu i odmah posle toga nemilosrdno glancanje i pranje. Jer, Bo¾e moj, samo èist i uglancan èoper je lep èoper... I odgovaralo mi je to. Od marta do juna, kada sam prvi put poèeo da se vozim malo dalje. Vetar-UBIJA. Sedi¹te - NEUDOBNO... Trpeo sam to par 'iljada km sve do jedne ture na Maèkov kamen. "Ima tu ovim putem 2-3km makadama". Jes' qr moj. Bilo je preko 20. Sada rado idem u takve neasfaltne ture, ali ono onda je bilo ¾e¹æe muèenje. Da zlo bude gore, i¹la je i ¾ena. Suvozaèko sedi¹te je bilo kao omanja daska za peglanje. Neopisivo je srala i drala se kako æe "iæi pe¹ke" i sliène baljezgarije....
Po povratku kuæi, znao sam da æe lepi èoper vrlo kratko jo¹ biti kod mene. Tako je i bilo....
Mada, sa jedne strane mi je ¾ao ¹to je oti¹ao. Agregat mu je bio u apsolutno perfektnom stanju i ko ga je kupio, napravi je dobar posao, bar ¹to se ispravnosti motora tièe... Gume nove, nigde ogreban, nov akumulator....
Pravi pozerski motor sa otvorenim izduvima predivnog zvuka, za laganu neobaveznu vo¾njicu po gradu i relacijama do 20-30km. Znam da ima ljudi koji su èoperom, pa i istim ovakvim Shadowom obi¹li svet. Svaka im vala èast... ;D
Kako god, enduro je MAMA. Ovog ni ne perem, lep mi je kad je blatnjav ;D

misa-pei

E, a kad sam te video na toj ©edovèanki, nisi mi bio jasan... Pozer neki (da ne ka¾em ne¹to preciznije :D), pomislio sam. Ali, posle si se dokazao da si pravi èovek koji ume da koristi motor.
Država je najveći neprijatelj naroda

jager

'Fala, Mi¹o ;D

Daleko sam ja jo¹ od nekoga ko istinski zna da koristi motor, ali eto, popravljam se svakog dana :D
A Shadow... pa pogre¹io sam u proceni, a drugari su bili u pravu, priznajem ;D I oni koji su me savetovali pre kupovine, a i oni koji su me nagovarali na enduro kada sam èopera veæ uveliko vozio... I ti si me savetovao, seæam se. E, vidi¹, vredelo je ;D

Gašpar

Dzigi ako jos nisi ozdravio, kupicu ti u ime foruma najveci venac  ;D ;D ;D ;D


Kad ce vise te slike?  ;D

Dzigi Boy

uhhhh sad me vec sram,upravo  nazva coveka i nije kuci jbg.????

svetac


balcan girl

dzigi care gde god da pises dajes na kasicicu  ;D ajd te slike vise ocu i ja da crknem hahahahahaha ;D a za price al sve do jedne  [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

isterivac

Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

prpa_zr


Mare70a

Jos nisam  dosao do nijednog Japanizera ali hitam ka nekoj VFR-ki.Honda je zakon
veloce come un proiettile

velimlje

Dok se cekaju Dzigijeve slike , ajde i ja da se upisem

Prvi Japanac ?

Tamo neke 1984 , Suzuki GS1000E , sa original Pop Yoshimurom u beloj boji ... moja prva ljubav

Obozavao sam motor , dok mi neka glupaca nije preprecila put i nikad nisam uspeo da skupim kinte da ga popravim ... posle toga skoro 25 godina nisam vozio nista ...
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

MIKA ARHANGEL

Citat: velimlje poslato 22 Mart, 2011, 17:09
Dok se cekaju Dzigijeve slike , ajde i ja da se upisem

Prvi Japanac ?

Tamo neke 1984 , Suzuki GS1000E , sa original Pop Yoshimurom u beloj boji ... moja prva ljubav

Obozavao sam motor , dok mi neka glupaca nije preprecila put i nikad nisam uspeo da skupim kinte da ga popravim ... posle toga skoro 25 godina nisam vozio nista ...
TUGA

MIKA ARHANGEL

Moj prvi i japanac je bio Z-1300,pa drugi V-max1200,pa GoldWing1200 ali kao ovog prvog nisam nasao medju japancima i presao na BMW-a neke 1990-te godine i ne menjam dok ne nadjem nesto bolje bez obzira na marku t.j. proizvodjaca.

velimlje

Citat: MIKA ARHANGEL poslato 23 Mart, 2011, 03:29
Moj prvi i japanac je bio Z-1300,pa drugi V-max1200,pa GoldWing1200 ali kao ovog prvog nisam nasao medju japancima i presao na BMW-a neke 1990-te godine i ne menjam dok ne nadjem nesto bolje bez obzira na marku t.j. proizvodjaca.

Impresivan pocetak Miko ... nema sta , pravi motori ...

samo ne razumem sta si hteo da kazes sa ''ali kao ovog prvog nisam nasao medju japancima'' ??

Bice da neko ko prica srpski bolje od mene shvata , ja trebam prevod , izvini :D

Sta vozis sad ? Znam da je tema za japance , valjda niko nece da se ljuti :D
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

MIKA ARHANGEL

 ovi ostali japanci mi nisu cinili zadovoljstvo kao z1300

djavo

Moj prvi motor i japanac je bio Yamaha fz6 s2 2008 i izgustirao sam ga za 5 dana..

velimlje

Citat: MIKA ARHANGEL poslato 23 Mart, 2011, 10:41
ovi ostali japanci mi nisu cinili zadovoljstvo kao z1300

Mika , hvala na prevodu , shvatam :D :D
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b