Glavni meni

Koji je vas prvi Japanac i kako ste do njega dosli?????

Započeo Dzigi Boy, 24 Februar, 2011, 23:19

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Gašpar


gojko

svaka ti èast.. Uzivao sam u svakom trenutku citanja i zamisljao mene i mog druga koji smo kao klinci imali slicne akcije samo sa MZ250..
stim sto smo pored pucanja trulih guma, iskakanja osiguraèa koje smo pravili od ¾ice, padova i pozara koji je uhvatio auspuh vratili motor autobusom kuci.
Nije mu bilo spasa po¹to mu je zglajznula korpa - eh kad se samo setim..
Da moze vreme da se vrati - opet bih isto radio ;)

The One

bravo!  [kralj]
samo ti pi¹i, lektori su se za peglanje ¹kolovali!  :)

uuuh kako ti zavidim!  :-[
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

doktor

Bikers work is never done!

knez71

Eh da sam ovako citao lektiru u jednom dahu .....kada je bilo vreme danas bih bio asistent na biologiji ! Tu smo negde vrsnjaci Dzigi i ja,ali sam ja tada jos uvek ganjao APN_6,odrasli smo u istom gradu,visili na tom istom Miseluku. A tek 2010 sam odsanjao decacke snove da sa dva tocka odem na more ! Zato kapa dole Dzigorijus,zivio !
A Spacva da, da ,omiljeno mesto za odmor i pauzu na putesestvijama jer more je plavo secate se.!

Lazic

Nema veze Kne¾e, mnogi od nas cuvaju neki sto rece Popsy, "to do list"... Prvi motor sam cekao skoro 30 godina...

jager

Hehe... i ja sam pro¹lo leto konaèno doèekao da prvi put u ¾ivotu idem motorom na more. Eeeee, od sad æe da bude SVAKE GODINE! Pa, ko èeka, taj i doèeka... ;D

Vlajko

Ko rano poludi.. zna se    [yahoo]

A sta cemo s vama metuzalemima.. skoro uzjahali.. poludeli nacisto i oce sa 200 u klimaks?   [doh]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

jager

"Sa nama metuzalemima" ... èuj bre ...  Hehe, setih se jednog citata iz Alan Forda, a glasi ovako: "A ima¹ li ti zrcalo doma?"

;D

Pa i tvoja kr¹tenica je po¾utela, ne sviraj... ;D ;D

svetac

Eeeeeeeeeee,metuzalemeeeeeeeeeeeee,metuzalemeeeeeee!!!  [yahoo] [yahoo] [yahoo]

jager

Pih, ko mi ka¾e?? Pa dva dana si mlaði od mamuta, ¹ta se ti javlja¹?? ;D ;D

svetac


jager


cone


Dzigi Boy

Brate bolestan sam ko pas, nasao sam fotke ali moram do garija da ih skeniram ali na zalost to je u ovom trenutnu nemoguce..jbg. bice....

Branko

Moj prvi japanac pre dvadesetjednu godinu je bila Honda CB 400 N i to je bio najbolji motor na svetu...

cone

ma opusteno, ja sam skontao slike u glavi dok sam citao, sad bi samo da vidim jel to to :D brz oporavak ti zelim! ;)

Dzigi Boy

Ma nema puno slika, nije se fotkalo kao danas, ali ima par zadnjaka, imaju neke sa mora ali su bez veze..i imaju neki likovi koji se pominju u prici, i noc rastavljanja, i da slatka luda besna curica hahahhaha...okacicu ih svakako:)))

@ Branko, ta tvoja mi je bila u glavi dok sam moju vozio:)))))))))

Branko



@ Branko, ta tvoja mi je bila u glavi dok sam moju vozio:)))))))))
[/quote]



Aaa reci kakav je to motor bio,
nego kad sam se vratio iz vojske tamo neke devedesetprve godine imao sam sta da vidim to jest nisam imao sta da vidim...jer po prici iz komsiluka moj mladji bata koji je bio bas klinac je sa drugarima pozeleo da se provoza pa su nekako motor izgurali na ulicu i nekako se popeli na njega upalili i posle sto metera udarili u kontejner i na svu srecu po njih ostali nepovredeni.
Sta se dalje desava sa mojim japancem naravno meni niko nesme da javi sta se desilo da se nebi sekirao,znaci motor razbijen prilicno pukao dekli iscurelo ulje...oni brze bolje kao da niko nevidi dizu motor i pale ga i kao voze ga kuci bez ulja naravno i sta se desilo netrebam da vam pricam.
I tako je  moj prvi japanac zavrsio ,naravno prodao sam ga za smesne pare jer mi je cuveni majstor Stankara rekao da se ne isplati popravljati...

isterivac

Jako lepa prica, bas sam uzivao citajuci. Pravo bajkersko iskustvo! Svaka cast!
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!