Glavni meni

KTM 950 Aadventure 2005 god 4500 eura ili zamena za hard enduro

Započeo BANE BROTHERHOOD, 20 Avgust, 2016, 21:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

BANE BROTHERHOOD

DRUGAR PRODAJE!!! KTM 950 ADVENTURE !!! Motor je perfektan, kilometra¾a je prava. Ima gomilu dodatne opreme, GIVI BLADE kofere (zadnji ... 52l) Plus dva bocna kofera sa monolock sistemom. Centralni ¹tender, boèna nogica touratech, .Crash barovi original MOTECH, torbice za crash barove.©titnik fara touratech. Nov lanac i lanèanici (lanac je zlatni DID). motor poseduje najnoviji sistem alarma sa blokadama i akumulator koji je tek kupljen i u garanciji je. Motor se mo¾e pogledatii. Prva registracija 2005. Moj prenos. Samo ozbiljni interesenti ! CENA 4500 EURA. Moze zamena za exc 300,exc250 dvotaktni. Ili za exc450,exc525,exc530 cetvorotaktni naravno molim vas da budete realni u zamenama . Cena od 4500 je za kesh, ili zamena za HARD ENDURO MOTOR!!!  ;)

KONTAKT TELEFON 065 307 7421  


















































upload pic







PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Lazic


Bori¹a

svidja mi se

srbac


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

BANE BROTHERHOOD

#5
Citat: Taraba poslato 21 Avgust, 2016, 13:37
Jel padano sa njega? trololololo
tarabicu brate motor je prav ko strela...   ;) ja koliko znam nije teran po off roud u   :D vozen je  onako penzionerski par puta do tasosa itd itd  8)   nema od kamencica  tackice itd   ;)

... da sam ga ja terao...  [djavo]  drugacije bi izgledao veruj mi... [djavo] ;D ;D ;D zadnja guma mu kockasta jer ga drugar nije ni obarao po krivinama sa ces plasi se covek provala snage a ima i afriku pa navikao covek penzionerski da tera.. [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Bojan


BANE BROTHERHOOD

Citat: Bojan poslato 21 Avgust, 2016, 21:04
Citat: Taraba poslato 21 Avgust, 2016, 13:37
Jel padano sa njega? trololololo

Ma neeee, farban je crno zbog design  ;D

Citat: Bojan poslato 21 Avgust, 2016, 21:04vidi da se ne lozimo mnogo  bacen je u mat crnu radi izgleda a da  je drugar hteo da mu kupi nove plastike  kostale bi jos 200 eura  i to je to onda biste verovatno rekli padano je  i menjane su plastike ...u ostalom  dodjes pa vidis uzivo.... pregledas pa skapiras sta i kako i vidis i probas motor .. ovako mozemo da se kuckamo do sutra i da svako tvrdi svoju pricu ..zar ne!!!
Citat: Taraba poslato 21 Avgust, 2016, 13:37
Jel padano sa njega? trololololo

Ma neeee, farban je crno zbog design  ;D

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

mkt

prodao covek afriku, kupio ktma pa se smorio
kapiram i ti ces opet na trfiku, samo te gledam

Bori¹a


mkt


Bori¹a

pa verovatno... sto bih vozio ovog ktm kad je sledeci korak afrika... preskacem ktm i odmah na kontinent

BANE BROTHERHOOD

vrloo moguce    ;D a mozda nagovorim ortaka da zameni za dobru trafiku  rd 07 pa onda ja lepo kupim od njega trafiku jer koji ce mu rac dva komada   [yahoo]  ...odlicno razmisljas mkt brate moj ;)

a i znash coveka dragan bre sto vozi rd 04 njegova je ko chasha znas i sam da je picajzla bio onda na voznji sa nama do obedske kad smo ishli ja i ti i on i djurovis onaj od dva metra covek ;)
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

Citat: mkt poslato 21 Avgust, 2016, 22:29
prodao covek afriku, kupio ktma pa se smorio
kapiram i ti ces opet na trfiku, samo te gledam
za ovaj komentar za afriku i mene  evo plusacha ko vrata odlican 5+ [yahoo] [yahoo] [yahoo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Lazic

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 21 Avgust, 2016, 21:04
Citat: Taraba poslato 21 Avgust, 2016, 13:37
Jel padano sa njega? trololololo
tarabicu brate motor je prav ko strela...   ;) ja koliko znam nije teran po off roud u   :D vozen je  onako penzionerski par puta do tasosa itd itd  8)   nema od kamencica  tackice itd   ;)

... da sam ga ja terao...  [djavo]  drugacije bi izgledao veruj mi... [djavo] ;D ;D ;D zadnja guma mu kockasta jer ga drugar nije ni obarao po krivinama sa ces plasi se covek provala snage a ima i afriku pa navikao covek penzionerski da tera.. [rofl] [rofl] [rofl]
Da te ne znam, pomislio bi da trafika mo¾e samo pezionerski da se vozi... :D

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

Citat: Laziæ poslato 24 Avgust, 2016, 10:12
Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 21 Avgust, 2016, 21:04
Citat: Taraba poslato 21 Avgust, 2016, 13:37
Jel padano sa njega? trololololo
tarabicu brate motor je prav ko strela...   ;) ja koliko znam nije teran po off roud u   :D vozen je  onako penzionerski par puta do tasosa itd itd  8)   nema od kamencica  tackice itd   ;)

... da sam ga ja terao...  [djavo]  drugacije bi izgledao veruj mi... [djavo] ;D ;D ;D zadnja guma mu kockasta jer ga drugar nije ni obarao po krivinama sa ces plasi se covek provala snage a ima i afriku pa navikao covek penzionerski da tera.. [rofl] [rofl] [rofl]
Da te ne znam, pomislio bi da trafika mo¾e samo pezionerski da se vozi... :D
 

gle  jel ono leti praseeeee [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

AJDE PORED TOGA STO MOZE ZAMENA ZA  KTM  EXC OVE MOZE ZAMENA I ZA AFRIKU ...NARAVNO AKO JE CENA AFRIKE  REALNA... [kralj]

NEKI CE VEROVATNO RECI LOOD  [ludak] [ludak] [ludak]

AL MOZDA JA POSLE NAPRAVIM KOMBINACIJU PA UZMEM TU KRALJICU OD DRUGARA.. ;) ;D ;D ;D

STA CES TRESE ME NEKA NOSTALGIJA ZA KRALJICOM..... [kralj] [kralj] [kralj]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!