Glavni meni

Potreban autolimar...

Započeo Lazic, 20 Avgust, 2016, 04:11

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Poslednji put sam ne¹to radio na limariji od kola davne 2008-me godine, ne znam ni da li je ¾iv èovek, a i predaleko mi je.
Ko zna dobrog limara da mi zameni sajtne na gej mobilu, naka javlja... ;D Za 3 godine sam najahao sajtnama dovoljno kamenja, dirao ni¹ta nisam(logièno) i eno ih trule kao na kadetu kockici... :o ;D

Elem, kupio sam sajtne, ali imam frku od limara, jer kad sam poslednji put menjao, trajale su 2 zime... :o

Mo¾e ovde, mo¾e na telefon 063 277 065, mo¾e na fb, mo¾e i preko tv... ;D



bigbad86


Lazic


Neos

Evo druga godina kako smo se dogovarali oko tih sajtni, evo uradicu ti ih za d¾ samo da mi dotera¹ auto.

UFF

lazic vozi auto u rusiju da sredi sajtne :D

Darko

Lazicu Lazicu , sunce li ti Zarkovo ....

Ja i ti , kolko se secam , u isto vreme negde kupovasmo auta ... I taj gejmobil si i meni nudio ...

Do sada si uradio jednu generalnu , i sad trule sajtne , a ja na mom stilindzeru sem redovnog servisa , kod majstora sam bio - ni za sta !!

A tesko da si presao od tada vise od mene s autom

Lazic

Motor ja sjebao, sajtne takoðe. drugo se ni¹ta nije ni kvarilo... 50.000... Sajtne sam sjebao sa 300km makadama po Tari pre dve godine i sa nepa¾ljivim kaèenjem svega i svaèega, a nisam ni¹ta za¹tiæivao posle... Nego koliko si stilom pre¹ao po off-u... ? ;D


Citat: Neos poslato 21 Avgust, 2016, 09:05
Evo druga godina kako smo se dogovarali oko tih sajtni, evo uradicu ti ih za d¾ samo da mi dotera¹ auto.
Nisam ni znao da si se vratio iz Rusije... ;D PP-ni mi neki broj, sutra te zovem... ;D :-*

Darko

E pa jebi ga , nisam isao po offu

Svakako , i da jesam , pocinkovan je lim - nema rdjanja... Imam neke sitne rupice gde je skinuta farba , vidi se lim , eno ih tako vec 3 god ;)

Lazic

Reèe mi Ts.Marko da su im sajtne boljka, naravno nedavno, a ne kad sam kupovao pikasa... ;D Elem, zamenske su pocinkovane i obe ko¹taju 38e, ko ga jebe... ;D

Mada da ih nisam peskirao kamenjem od 5cm u preèniku, ni¹ta im ne bi falilo... ;D

I da bre, kakva crna generalna, to bi ko¹talo preko 1000e, zamenio sam agregat, 150e + 100e majstor + 40e ulje filteri i remont lamele i nov druk lager... ;D Dobar majstor, nisam èak ni klimu morao da dopunim... ;D

Darko

Ma jebes 38e ... Majstor , farbanje , dani bez auta...

Lazic

Nije frka, do zime i onako palim auto jednom u 10 dana... ;D

Andreja

Tu je Neos al' upregao ga Juga samo tako :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic


mali_zmaj

Sta su vam sajtne jebo vas scuko????  Prvo neke prasinarke sada sajtne...,aj nadjite mi to u srpskom rjecniku.....  Objasnite zabludnom prekodrinskom Srbinu sta su sajtne!?   :-[
jin-jang

Lazic


mali_zmaj

Tako mi kazi,ili nadji gotove ili jos bolje da ih napravi limar od jos debljeg lima nego sto je fabricki!! I pljusnes zastitu iznutra i izvana....
jin-jang

Lazic


mali_zmaj

Obavezno lak,pa zastita,i cak ako stavis onaj body sa plastikom,opet lak i preko toga..,i ako je ispostovan proces...,nema mu smrti..,ako se sfuseri,za dvije godine opet..,meni su na bivsem autu tri majstora radila rubove i trt..,nista uradili nisu..,popizdio sam...,i prodao auto..
jin-jang

slave74

Gledao sam onomad opel suzu radjenu kod seoskog auto limara pre 4 godine. Boljka su joj z.rubovi i sajtne. Nije probila rdja nigde.
Tamo, a i u mnogim drugim limarskim radnjama izmesaju tovatnu mast i staro motorno ulje u zeljenu gustinu i time napune sajtne i i izmedju unutrasnjeg i spoljasnjeg ruba. Vrlo jeftino.
Neki spominju i vosak, koji je krsten za tu namenu..
Raspitaj se cim majstor limar filuje limariju na kolima, jer inace i sest meseci je puno do pojave prve rdje na sastavu i varovima..
Ako ne spominje tu vrstu zastite bezi od njega ...

Lazic