Glavni meni

Regler za motocikl (univerzalni)

Započeo zika56, 18 Avgust, 2016, 17:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zika56

Prodajem regler (samogradnja) koji mo¾e da se koristi za veæinu motocikala (osim za one koji imaju èetkice u alternatoru).
Ovih reglera sam napravio do sada u tridesetak primeraka (dva za svoj motor, ostalo za prijatelje kojima su fabrièki "crkli").
Nije se desilo do sada da neki od ovih reglera strada (neki su u funkciji veæ osam godina).
Ja sam jedan bio ugradio na svog Transalpa i imam jedan u rezervi.
Na BMW ovakav regler ne pasuje pa ukoliko nekom treba neka se javi na p.p. ili na 063 106 3937 (®ika).
MK Veterani 63. Padobranske Brigade

UFF


zika56

Sliku ne umem da ubacim (koristim android i ne¹to me jebava).
A dimenzije hladnaka u kome je regler su 100x120x40mm.
Provodnici iz reglera su u¹rafljeni na rednoj klemi i potrebno je samo sa druge strane u¹rafiti (na istu klemu) tri "faze", plus i minus. Napon punjenja je pode¹en na 14,0 V (za kiselinske akumulatore)' a 14,5V (za AMG).
Cena je 45 evra.
MK Veterani 63. Padobranske Brigade

srbac

Zanima nas da li je to neuni¹tiv regler?  Ako nije onda ne vredi ni¹ta@@@@

jevta


VR 46

Хондаши могу да предахну  [dancing]
Twist of wrist!

Bori¹a

ok za svu sprdnju ali ja ne znam ni gde stoji regler kod mene a kamoli da sam imao problema nekad...

nisam ni skidao akumulator sa motora otkad sam ga kupio, niti znam gde je [rofl]

nikad nikakav problem sa strujom nisam imao :D

srbac

Bolje nauèi, sti¾e zimaaaaaaaaaaa 

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

zika56

Hvala "Penzos" za pomoæ oko slika.
Ovo gde se vide elementi je pre zatvaranja kuæi¹ta. Na treæpj fptografiji je zavr¹en regler.
Neko pitao jel neuni¹tiv?!
Pa normalno da je neuni¹tiv! Garant radi sve dok ne crkne! Jedan je veæ ¹est godina na mom biv¹em Transalpu (u koferu, kao rezerva), a i sada je k'o nov. [rofl]
MK Veterani 63. Padobranske Brigade

Bori¹a

Citat: srbac poslato 19 Avgust, 2016, 21:03
Bolje nauèi, sti¾e zimaaaaaaaaaaa 

dve je pregurao, i trecu ce... posle mozda i nece biti kod mene, pa nek se drugi edukuje :D

UFF

a ovi japanci u fabrici nisu umeli ili nisu hteli da naprave neusnistiv?

Lazic

Mislim da se to struèno zove, kurcobolja... :D

Glava Dole


zika56

Isprobao tri sistema: Klasièno "furunèe", fet, i ovo ¹to sada koristim.
Nije fet, a nije ni "furunèe" i mislim da je bolji od oba sistema.
MK Veterani 63. Padobranske Brigade

Bori¹a


Hohštapler

A ovo je manufaktura??

Borisa,
Ni jedan ubica koji je u zatvoru nije bio ubica dok nije ubio nekog ;)
Honda je to...
(Ni ja sa mojom nisam nikad imao problema ;) )
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

zika56

Citat: Bori¹a poslato 21 Avgust, 2016, 00:43
to su tajne zanata, pssst [yahoo]
Strogo èuvana tajna, pa ukoliko nekom (sluèajno), ka¾em moram odmah da ga ubijem ( da ne razglasi)!
MK Veterani 63. Padobranske Brigade

Hurricane

..koja drama oko reglera, ccc

Kod mene regler fabrièki 20 i kusur godina i ni¹ta mu ne fali..
Jednom ¾ièice nagorele, prelemljeno za 0 dinara.

Pa i da rikne, ko¹ta 50 eur, nije hiljadu dukata, i ima ih koliko hoæe¹..

Ali zato nijedan jedini zapekli ¹raf, ni jedan oblajznuli,  nema pucanja, glava, blokova, frajlaufa, vilju¹ki, rama, curenja ulja, fantomskih kvarova, ni gremlina u motoru,  a posebno ne onoga, ne znam ¹to neæe da upali...

Mogu do sutra da nabrajam ovako a sve to ko¹ta mnogo vi¹e i de¹ava se èe¹æe od reglera, jebo vas regler i Honda..

Ma ¹ta vredi da pi¹em, kupite Hondu nekad, pa do¾ivite..

ЯЭВОЛУТИОН

ja otvarao sve japance podjednako...prolupavaju, produvaju, umire sve na njima od radilice do glave, viljuske su standard....jedino sto nikad nisam otvorio je vincent 1000......doduse video sam jednog jedanput uzivo....u engleskoj.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11