Glavni meni

Metal detektor

Započeo jerej, 24 Februar, 2011, 01:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

jerej

Na prodaju Fisherov metal detektor 1260x u solidnom stanju. Cena po dogovoru.. 064/2895549


pit


          Mora da si izvadio neko ''cupche '' cim ga prodajes.

jerej

Citat: pit poslato 06 Mart, 2011, 15:02

          Mora da si izvadio neko ''cupche '' cim ga prodajes.


da sam izvadio, odmah bi uzeo novog nindzu... :)

KIZA73

Pope, kolko para [cheers] Ti dam u zamenu armoniku da bude i tolko muzike ;D
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Zoltan

Nisam bas razumeo onaj tvoj drugi post koji me usmerio linkom na nesto? Zanima me ova spravica, na sta i kako radi i do kojie dubine? Naravno i koliko novaca to kosta? Odgovor moze i na PP ako nije u skladu sa pravilima nekim.

Lazic

ma sve je u skladu sa pravilima...

UFF

kojim pravilima?
sta su to pravila? :)

Zoltan

Kad mi pop valja detetkor koji mi treba za plazu vrlo me zanima da li je dozvoljen ili zabranjen nekim pravilima. Sto se tice pravila foruma, znam kako to ide, autoban je zakon!
Znaci da ne ofujem oglas vrlo sam zainteresovan za spravu ako je zakonom dozvoljena a i ako jeste jel samo ovde ili mogu sa njom i u Bosnu, Hrvatsku ili MNE?

Lazic

ofovanje oglasa je takodje dozvoljeno...off

Zoltan

Lazicu brate, dzaba finjak svi su mi vec odavno zakopani tako da mozemo samo na  [cheers]

misa-pei

Jedna od vrlo zgodnih svrha detektora, da ne probije¹ cev ili kablove u zidu kad bu¹i¹ neku rupu da ne¹to montira¹, okaèi¹... Ja naleteo na ¾icu gde joj mesto nije, kod tetke naleteli majstori na cevi za sprovoðenje struje, pa morali pola zida da obijaju... Mnogo korisna sprava. A nije lo¹a i za neko æupèe, ako zna¹ gde da tra¾i¹ ;)
Država je najveći neprijatelj naroda

jerej

E samo vam cupovi u glavi... :)

Juce sam izvadio jednu granatu, sva sreca pa je bila ispaljena inace bi pop otisao Bogu na istinu...  ;D

Cena aparata 150 evra...

Zoltan

Pa sad da uozbiljim tekst, mene bas zanima, nego ti neces ili nemas odgovor. Koje metale u kojoj koncentracji i na kojoj dubini moze da prepozna taj aparat a uzgred i jel mogu da ga nosam preko grane legalno?

jerej

Citat: Zoltan poslato 07 Mart, 2011, 00:24
Pa sad da uozbiljim tekst, mene bas zanima, nego ti neces ili nemas odgovor. Koje metale u kojoj koncentracji i na kojoj dubini moze da prepozna taj aparat a uzgred i jel mogu da ga nosam preko grane legalno?

Poslao sam ti pp jos malo pre i u njemu detaljan odgovor...

Zoltan


mi¹ko_kolo

Citat: jerej poslato 06 Mart, 2011, 23:57
E samo vam cupovi u glavi... :)
Juce sam izvadio jednu granatu, sva sreca pa je bila ispaljena inace bi pop otisao Bogu na istinu...  ;D

A takvih stvari na potezu od Mitrovice do ©apca kol'ko ti du¹a i¹te. Ostalo iz I svetskog rata.
Mada, ima i "onih stvari" mnooogo starijih. U stvari, bilo je al' braæa dosta toga povadi¹e. Na "zidinama" u Drenovcu bilo raznijeh novèiæa i jo¹ kojeèega iz rimskih vremena.

Zoltan

Raspitao se, nista od trgovine u svakom slucaju hvala i izvini na cimanju.

jerej

Citat: Zoltan poslato 07 Mart, 2011, 01:28
Raspitao se, nista od trgovine u svakom slucaju hvala i izvini na cimanju.

nema na cemu...

Aktuelno i dalje...

Lazic

Citat: Zoltan poslato 06 Mart, 2011, 23:04
Lazicu brate, dzaba finjak svi su mi vec odavno zakopani tako da mozemo samo na  [cheers]

[klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]