Glavni meni

podignute pozicije za 600rr za fabricki fuzaster, mozda pase na jos neke honde.

Započeo FJCharlie, 13 Avgust, 2016, 15:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

FJCharlie

25mm podignuti fuzasteri, kace se na fabricke nosace, mogu se rotirati na bilo koju stranu. da snizis, podignes, odaljis, priblizis.



cena 70E

ja planirao za sebe al sam se juce polupao pa imam prece stvari sada.
nikad montirani.

Lazic

Pazi da si ih imao montirane, podigao bi ih do kraja, opet bi se polupao jer ne bi kaèio na vreme... :D :-* A i nisi se ne¹to polupaovideo si Strahinju na ¹ta lièi... :o :-*

FJCharlie




eclipse4



FJCharlie

njegov prednji u moj zadnji, motor low ja highside, leteo par metara i onda sam se jos jedno 15ak kotrljao... odlicno sam prosao... njemu nista.
sve kako treba. samo motorce da opravim (nema puno) i idemo 22og opet pun gas :)

eclipse4

ma jeste na motoru nema puno...tesko koji pad se zavrsava sa stetom ispod 1000e

FJCharlie

Citat: eclipse4 poslato 13 Avgust, 2016, 22:17
ma jeste na motoru nema puno...tesko koji pad se zavrsava sa stetom ispod 1000e
i ja sam bio u soku. malo sjebao oklop, slajder se iscupao, ostao u zemlji. jos par nekih detalja i to je to. bukvalno da ne verujes koja sreca :D


zena kliznula isti dan u soder cela desna strana je otpala. ja sa jedno 90-100kmh ona sa mozda 30kmh.

Ivicat


Lazic

Citat: FJCharlie poslato 13 Avgust, 2016, 16:12
ma nisam ja pao jer sam zakacio, nego jer me lik zakacio :D
Ma video sam na fb kako si pao, da si imao podignute fudastere, pao bi sam... ;D :-*

Glava Dole


FJCharlie

na zalost nema snimka, jbg. 3 kamere a ni jedna nije snimala.

e, a oce neko fuzastere? :D

eclipse4

Citat: FJCharlie poslato 13 Avgust, 2016, 22:19
Citat: eclipse4 poslato 13 Avgust, 2016, 22:17
ma jeste na motoru nema puno...tesko koji pad se zavrsava sa stetom ispod 1000e
i ja sam bio u soku. malo sjebao oklop, slajder se iscupao, ostao u zemlji. jos par nekih detalja i to je to. bukvalno da ne verujes koja sreca :D


zena kliznula isti dan u soder cela desna strana je otpala. ja sa jedno 90-100kmh ona sa mozda 30kmh.


ta zena sigurno ne vozi hondu :)


eclipse4


Ivicat


ЯЭВОЛУТИОН

ja sam cuo da mu je zena padavicar i da g je zarazila.....kojim putem , ne znam.....sad ce i on svaki cas da pada.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

FJCharlie

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 14 Avgust, 2016, 21:56
ja sam cuo da mu je zena padavicar i da g je zarazila.....kojim putem , ne znam.....sad ce i on svaki cas da pada.....
pu pu pu daleko bilo, de popravi joj motor ne zajebavaj, oce da vozi i ona 22og :D