Glavni meni

prodajem motor-kupujem motor

Započeo friziderdzija, 05 Avgust, 2016, 17:26

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

friziderdzija

'el ste mi dobri braco manijaci?
treba mi mala pomoc ili savet...evo o cemu se radi....pre par dana startova me na ulici lik i trazi da mi prodam moj motor...kao sto pise na mom profilu vozim suzuki ts125r...super me sluzi, ne kvari se, vozim ga malo po gradu a uglavnom vikendom sa drustvom vozim po ravnoj gori, maljenu, divcibarama, jelica, ovcar, kablar...90% off road...masinka je u ok stanju, lepo ide, registrovana, odrzavana kvalitetno....lik resio da kupi moj motor, a meni prilika da ga brzo udam...
e sad imam dilemu...mogu ga prodati za 800-850-900 eur...ne znam sta da kupim sledece...i gde da nadjem sledeci motor. na oglasima gotovo da nema nista sto mi odgovara. a sta mi odgovara, pitanje je sad? treba mi sprava koja je pre svega sa tablicom, druga stvar je da je jaca od mog suzukija, da je dobar za off, da nije teska i glomazna (posto sam nizak), da je vodenjara (nekako imam strah od vazdusara), valjalo bi da ima alanser, da nije skupa registracija i da naravno ne kosta previse  (do 1400-1500 eur). i naravno da ne bude prestar i razvaljen.
razmisljao sam o nekim klx, klr, dr, crx 250-300-350-400 mozda neki tt, ttr....gledao sam neki stariji ktm 450, razocarao sam se (los primerak)....pre neko vece na nagovor drugara probah kle i freewind, i to mi je bilo jos vece razocarenje....prosto ne znam sta da gledam...
imate li neki predlog sto se tice motora koji bi sledeci mogao da kupim? siguran sam da vecina od vas poznaje motore i trziste od mene pa bi mi vas savet i predlog bio izuzetno znacajan.
hvala unapred.

srbac

Xt600 sa anlaserom ili TTe600 ce ti biti odlicni. To sto je vazdusar neces ni primetiti, ustvari to je prednost....

Bori¹a

kad se setim wr250... jooooooooooooooooooj

srbac


Bori¹a

ono se ne ponavlja :D :D
jes islo kao zmaj....

Mik

Kako te nije sramota?
Ima druga tema za prodaju, oglasi, to ...Zasto si neprisojan?

friziderdzija

Citat: Mik poslato 07 Avgust, 2016, 03:12
Kako te nije sramota?
Ima druga tema za prodaju, oglasi, to ...Zasto si neprisojan?
Ja ga ne prodajem na forumu nego sam samo napisao da objasnim moju situaciju i da pitam za savet.

Послато са SM-G388F уз помоћ Тапатока

Mik

#7
A' onda dobro! :)
(A bilo je sala  :) !)