Glavni meni

Repriza VI-og MM Rodjendana 23.07.2016

Započeo UFF, 17 Jul, 2016, 12:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko


Lazic

Nego, ¹ta bi sa braniocima nasipa...? :D

Boban_m

Kosta brate...pa ako si posao da se trkas sto bar jaknu ne obuce?

BOKYBOY


UFF

za branioce nas zabole
kostu sam ja okupao jodom
kotlic bio odlican, pas olizao kazan

Lazic

Jesi gledao K9? :D Nemoj da preteruje¹... ;D

Glava Dole

Stigao kuci, otkuca na kraju 421km za danas :D Nisam se skoro lepse izvozao, a sto se druzenja tice tu je tek svaki komentar suvisan... gulas bio naravno predobar kao po obicaju, raspolozenje na nivou... hvala UFFu sto nas je ugostio, Jugi i novopecenom dedi Draganu na predivnom gulasu, hvala svim manijacima na dobrom druzenju i POSEBNO black adderu za ulje i gumu... upalila mi se lampica kad sam ulazio u bg kao sto sam i mislio da ce da se desi(nisam dolivao uopste nekih 1700km pre toga samo 300-400g pred generalnu probu kotlica), covek upalio motor, izasao sa rodjendana i otisao po ulje i doneo i gumu na poklon, kaze moze jos da tera... ma sta bre moze da tera, za mene ovo nova guma ;D







A sto se koste i kostinog malog tice(diskretno alkoholom zagrejanih teskih budala)... evo sta se tacno desilo... oplakao sam kad sam sad gledao [rofl] "pa je l' sam ti reko da ne padnes lebac ti jebem.... nema padanjaaaa"... minut kasnije bum u jarak [rofl] Meni i motoru nije bas nista, njegov je kakav je i bio... a ogrebotine ce vec da zarastu :D Izljubili se posle, izgrlili i slatko ismejali ovoj voznji :D

! No longer available



U svakom slucaju bio je ovo jedan predobar dan :)

Hohštapler

Ja sam stigao u garazu u 13h, mislio sam sa cu zavrsiti do 15h, zavrsio sam u 20... a hteo sam da dodjem na druzenje... :/
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko


Glava Dole

Okacio sam odmah u postu je, iznad slike :)

Darko

Jao , ja na svirci , na pauzi , a ovde slab net ...

Glava Dole

Nema veze, tu je, nece da pobegne :D


DebeliZmaj

Citat: Darko poslato 23 Jul, 2016, 18:15
Neki se trkali , pa su oprobali nasipski asfalt ;)


bio je delimicno normalan kad sam ja posao :)
cak je i lepo doruckovao ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić


juga















































Dru¾enje je kao i uvek bilo fantastièno, ¾ao mi je ¹to neki manijaci nisu uspeli da dodju, ali biæe jo¹ dru¾enja Bo¾e zdravlja. Hvala svima koji su do¹li bilo mi je drago!

Lazic


Hohštapler

el to svratio i neko od biciklista-savksi kej-fotografa?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Reèe onaj da su pomerili mesto okupljanja zbog nas i stavi u komentar klip iz mad max-a... :o [rofl]