Glavni meni

Repriza VI-og MM Rodjendana 23.07.2016

Započeo UFF, 17 Jul, 2016, 12:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kostić

Citat: Popsy poslato 25 Jul, 2016, 22:46
Citat: kosta66 poslato 24 Jul, 2016, 21:17
usput, ja se izvinjavam, ako se neko prepao, gledajuæi ovu matoru budalu, pijanu jel... posle kad sam odspavo, gledam tu idilu na travnjaku i kapiram, eeeeee jebem te kosta kretenu, sve mora¹ da pokvari¹... u buduæe æu da budem dobar i neæu da pijem ;D

ja sam se prepao bogami... dodu¹e ne zbog tebe... za to tvoje ima izraz "pala muva na medjeda..." i onaj " pa ovaj èovek je neuni¹tiv"

ja sam se prepao da zbog @ne¹jebat æe biti @ne¹jesti tako da apelujem da je sledeæi put dr¾imu il u d¾aku il na nekom mestu gde Juga  ne mo¾ da je vidi, jel kad je vidi qrc mu zvoni za kotliæ....
:D :D :D :D :D


trebao si da mu vidi¹ izraz lica dok je ovo slikao. da mali milo¹ nije me¹ao kazan sve bi izgorelo. al ume on i bolje, da ispusti so u kazan. on kad kuva neko uvek mora da bude uz njega, a od ove slike i njegovog izraza lica dok je slikao sam se ja otreznio :D

http://postimg.cc/image/tsfa1en01/

UFF

tebra, to mlitavo ko pihtije
nije uzivo sve kao na slici a i glupo ja da te ucim nisi mali

Hohštapler

Ti ostavi onda, ima ko 'oce. Mudroser, svemu nadje zamerku, cje...
:D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Super Saiyan

Ljudi, ovo mi je bila prva poseta Va¹im okupljanjima i praktièno sam i dalje pod utiskom ... :D 
Malo je falilo da ne probam Jugin gula¹ i mislim da bi mi to bio zajeb godine... :D Pa ja ne znam ¹ta sam do sada jeo ...
Plus, nisam ni bio svestan koliko su oni KTM motori udobni... :D sunce ti jebem sta sam ja propustao do sada... Ekipa je bila vrh. Sve je bilo vrhunski stvarno...
'Fala UFFu na pozivu i gostoprimstvu.. .

Super Saiyan

Imam i ja neke slike, videcu da ubacim neke zanimljive :D

Super Saiyan

I @Dare, kao da su cekali da odes da zavrse gulas... Samo sto si otisao, veæ je bilo gotovo :D

Glava Dole

je l' sam se s tobom ispricao pored yamahe posle pada sa kostom, vozio si neko vreme sestrinu 750icu? Reko si mi nick al sam zaboravio, lici mi na tebe :D

Super Saiyan


Mik

Neke slike, a?  :)

(Ne mogu da citam ovo, uvek se nesto posvadjate, a ja imam 100 godina i sa tim nisam u stanju da baratam. Slike :)!)

Glava Dole

Slike sestre? E pa ne moze, sapunjaj macora iz glave, ko te sisa [rofl]

Mik

Pa da se lepo, pre svega, izvinim, ali ja stvarno ne znam da je sestra, imam 100 godina, neodgovarajuce cvikere (a mrsko mi na buvljak po to).
[neampojma]

Glava Dole

Mik jos jednom dokazao svoje sposobnosti pojasnjenja [rofl] Njegovu sestru bajkerku sam samo spomenuo onako cisto da se razaznamo, na koga si ti mislio i o kome pisao pojma nemam pa da me ubijes :D Ako nekom nesto nije jasno... znate koga da pitate ;D

juga

Manijaci ne padam na provokacije, dva puta sam se zamalo ¹valerisao , pa mal da najebem [zena]. Od tada samo foto safari!  :P Za kuvanje nemo da brinete. @ Kosta: ne seri za so , nisam ja ubacio kilo soli nego Nemanja,... a i to se nije pojelo, jeste, milion!

juga

Citat: Darko poslato 25 Jul, 2016, 22:52
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

znaci zato nije bio gotov kotlic do mog odlaska  ?

Jugo , jebacu ti sandalicu ...


Dare, ne padaj na provokacije, zna¹ da vole da poprckuju!

Kostić

znaèi, jebo je. èim zna da je mlitavo ko piktije. ako je, neka je.

juga

Zar misli¹ da je on zvao dotiènu da se dru¾i sa manijacima..., ajde molim te!

Kostić


juga